לעזאזל

לעזאזל

כבר שלושה ימים עברו, ואני עדיין לא מפסיק לאכול את עצמי על מה שהיה מבחינתי הפספוס של השנה - ההופעה של פרפקט כמובן. עם 39 מעלות חום, שיעול בלתי פוסק ומה שהסתמן כדלקת גרון בהתהוות, לא הצלחתי להוציא את עצמי מהבית וכך יצא שנאלצתי לוותר על ההופעה. קראתי את התגובות בפורומים האחרים, ואני מבין שכצפוי היה מדהים. והייתי שמח לשמוע קצת סיקורים מכם, חברי הפורום היקרים. תנו קצת כבוד לפרפקט, ופרסמו את הביקורת שלכם מהערב, וכמובן מוזמנים להתפרע עם תמונות, וידאו, סאונד, כל מה שיש לכם מהערב... מחכה לסיקוריכם.

באמת לא הבנתי

איך זה שלא יצא לי להתקל בך. תהיה בריא! (אני אמנם הייתי בריאה כשהגעתי אבל חזרתי חולה
אני מניחה שכתוצאה מהחכמה הרבה שהפגנתי כשיצאתי לקור שבחוץ עם גופיה). פרפקט... כן, היה מדהים. האמת שלא יודעת למה, לא ציפיתי ליותר מדיי. כגודל הציפיה גודל האכזבה ולהפך- הפעם הופתעתי לטובה. ההופעה הזאת הייתה בעיניי בדיוק מה שדמיינתי לעצמי שרואים כשמגיעים להופעת דאנסהול בג'מייקה. עם חיוך מקסים ואינסוף אנרגיה הוא פשוט שרף את הבארבי :) היה מטורף לראות אותו קופץ ככה, ושר ככה, ונואם במבטא שהצלחתי להבין :). פרפקט הרבה בדיבורים (האמת שלפעמים לפעמים גם קצת יותר מדיי, ואם כבר יותר מדיי- הייתי מסתפקת בשני פול אפים ולא חמישה בכל פעם...) ממש קיוויתי שהוא יעשה את time ולא זכיתי לשמוע אותו באותו הערב, אבל חוץ מזה אין לי שום טענות כלפי השירים שנוגנו... בקיצור היה כיף גדול, כן ירבו :)

נג היפה

New member
היי ענבר וגיל

אני לא ידעתי כל כך למה לצפות... אבל האמנתי שיהיה ערב מפיץ.... ואכן היה מעולה!! למרות שפרפקט עלה רק ב1 ואני כבר הייתי קצת עייפה.. נהנתי מכל רגע בהופעה, איזה אנרגיות מדהימות יש לבנאדם הזה. הקהל ממש היה בהופעה והיה גוד וויבז!! חח נכון שפה ושם הוא קצת חפר.. אבל בסה"כ המסרים שהוא העביר היו אמיתיים ונכונים!! כן ירבו =)

bigwill

New member
We love Marijuana, and marijuana loves you

תשמעו הייתה הופעה לפנים ללא ספק. היה ניו רוטס -
היה דאנסהול
הבנאדם יודע להקפיץ ללא ספק, הדיבורים לפי דעתי היו במקום.. רואים שהוא הרגיש שהוא צריך להוציא את הדברים האלה חחחח גם רואים שהוא התלהב מישראל ואהב את ההופעה בעצמו. האנדקארט בוי היה פצצהההה no badda me black marcus all i've got Junju clat באמת הפלייליסט הכי טוב שיכלתי לבקש להופעה הזאת! אה, וגם היה את הבחור שקפץ לבמה, עשה ברייקדאנס והעיף את השולחן וברח מהר.. זה היה קורע XD Give thanks Tal.

xXx Shiraz xXx

New member
גם אני לא זכיתי לנכוח שם

אבל הבנתי שהיה מעולה!! נו טוב, חלקנו עוד לומדים פה וזה... גם בימי שישי!

JahMighty

New member
מושלם

מהפורום של הפורטל: אין עוד יותר מדי להוסיף...היה הופעה מעולה + והזדמנות להביא חברה שפחות בעניין של רגאיי בשל המחיר שהיה ללא ספק נוח לכל כיס.... אני אישית נהנתי בטירוף מהכל, הכל התחבר מעולה באמת. אבויה פאמילה- היה מעולה. פישי- יודע להקפיץ את הקהל כמו שצריך ( פאק אותי הוא הקפיץ!) פרפקט- אכן פרופרמור ענק, אנרגטי בטירוף וסוחף...חבל שלא נמשך עוד (האמת היה יחסית קצר, לא?) איימר סאונד- אחלה דאנסול, אבל חבל שרק דאנסול...טוב ( קשה לעכל )...בכל מקרה נהנהתי מאוד ...אחלה war וויבס.....ואני חייב להודות שהייתי עד להורדת השלטר... רוצים שמות ? תיאורים? הוא היה בן.....*** חחח סתם non me busines כן ירבו הפקות כאלה....אגב אני חייב להוסיף שאני אישית שמתי לב ליותר מ25 חברה מהדרום הרחוק...ובטח היה יותר.....ריספקט לילה טוב!

Carcass

New member
...

היה בנזונה!! :) סט אדיר של אבויה..עם המון צ'ונים טובים..כולל הצ'ון עם ה protect your head,don't end up dead שמי שלא יודע,אפחד בג'מייקה לא לובש קסדה..ויש את הסלוגן הזה על שלטי חוצות בהמון מקומות..אחרי איזהשבועיים שהיינו שם פתאום שמענו את הג'ינגל הזה באיירי אף אמ חח..בגלל זה השתגעתי בהופעה כששמעתי את זה חח.. פישי היה ענק כהרגלו,מס1 בישראל לדעתי בכל מה שקשור לדאנסהול וראגאמאפין. פרפקט - פרפורמר ענק עם המון אנרגיות..שסחף אחריו אתכולם... מבחינת הדיבורים שהתלוננו עליהם,הבנאדם בא להפיץאת המסר שלו,לא רק את המוזיקה... התלוננות על פול אפים - ככה זה,אם במסעדות ביארד עושים 3-4 פולאפים לצ'ונים,אז בהופעות פי כמה וכמה,זהנועד סטריקלי להעביר אנרגיות ולשלהב את הקהל,וזה עובד. עשר דקות אחרי שאיי מאר עלו הלכנו..אז לאדע..

Carcass

New member
כה ראינו..

אבל אבויה ניגנו צ'ון אחד שבפתיח שלו היה את פרוטקט יור הד..השתלהבתי :)

ב ז ו ק ה

New member
תגידו...

אתם קלטתם באמצע ההופעה איזה בחור מטורף שעלה על הבמה, באמצע nuh badda me ועשה ברייקדאנס.. רק מה? בטעות הוא העיף את כל הקונסולה של הדי ג'יי לקיבינימאט... אבל פרפקט המשיך כאילו כלום לא קרה והיה בטוח שזה pull up?... (אז יש לי את זה מוקלט על וידאו לכל מי שלא שם לב) שבוע טוב.

REL YESAYA

New member
פרפקט בישראל

אני מאד ציפיתי להופעה הזאת. אחרי שראיתי אותו מופיע פעמיים בקיץ, בסאמר ג'אם ובציריך.הייתה לי הרגשה שהופעה שלו בארץ זה דבר שחייב לקרות כשפגשנו אותו בגרמניה לראיון הוא אמר לנו כמה הוא רוצה לבוא לישראל ושהוא הגיע לפה הבנו כמה זה באמת נכון. למרות הביקור הקצר ,פרפקט נהנה בישראל ומתכנן ברצינות לחזור לפה לביקור פרטי לראות קצת יותר. ההופעה. אחרי מנוחה קצרה מסיבוב הופעות ,פרפקט עלה להופיע כאילו זו ההופעה הראשונה בטור שלו.עם המון מסר המון וויבז ו פרפקט שרף את הברבי.באחת מהופעות הרגאיי (לטעמי) מהטובות ביותר בארץ. בהתחלה קצת חששתי מהופעה עם די ג'יי ולא עם להקה , אבל קנגה רוטס סאונד הוכיחו כמה ההפקה הזאת הייתה טובה, מי ששם לב כל הרידמים שניגנו שם לא היו הרידמים המקוריים אלה עם תוספות של קולות ליווי, ממש הטיון שהקליטו עם פרפקט רק בלי השירה שלו, מקצועי לחלוטין. אחרי הופעה עם קצת דאנסהול וויבז נראה לי שהקהל פה מוכן להופעות דנסהול מה אתם אומרים.? מוכנים לקצת דאנסהול. לייב?

bigwill

New member
אה, רציתי לשאול

מה הקטע הזה פתאום לעשות הופעות בבארבי? מאיפה זה בא :S

Carcass

New member
במת..תכלס..

המון זמן לא היתההופעת רגאי שמה..אני חושב מאז לוקי די בנוב' שנה שעברה.. בכל מקרה לא רע..סאונד טוב..אפשר להכניס הרבה קהל.. מה שכן,הם הגביהו את הבמה מאז הפעם האחרונה שהייתי שם..ומי שעומד ליד הבמה צריך להרים תראש כל הזמן..זה היה קצת מעיק..

bigwill

New member
הפואנטה היא

שנדיר מאד שיש הופעות רגאיי בבארבי ואלעד אולי את נמכת?

למעלה