לערוץ 24

• פותח הנושא eti83
  • פורסם בתאריך

eti83

New member
לערוץ 24

מבלי לפגוע באחרים, ואהבתי לחנה לסלאו שהיא ענקית, אבל השידור אתמול היה משמעם ולא מתאים למשבצת השידור היא לא סוכבת את התוכנית לכן התוכנית היתה כבדה. לא אסתיר נורא צבט לי ששמחת החיים של אלירז היתה חסרה לי לפני במהלך ואחרי ההופעה של ליאור נרקיס, כי ניראה שמקומו הטביעי כבר שם... בהצלחה לאלירז היום!!!

חנה לסלו גם לא מתאימה כי היא לא נותנת לאף אחד

להתבטא כל הזמן מדברת ונכנסת לכל הופעה של המתמודדים. ראיתי רק את האיש שמנגן על מסור והיא לא שתקה דקה ועזבתי את הערוץ עד שאלירז יגיע אין מה לחפש שם. את מרגול וגל ראיתי כי הם בסדר לא יותר מזה. מרגול כל הזמן עצבנית, כל הזמן עושה פרצוף עצבני מפחידה אותי קצת. אבל הם בסדר. הכוכב היחידי שמעניין בערוץ 24 זה אלירז שדה, כמה שיותר שעות יתנו לו כך נצפה יותר בתוכניות שלכם ערוץ 24. אבל אולי לא מסתדר לאלירז כל כך הרבה שעות, הוא מאד עסוק בצילומים אחרים, אולי לכן רק שעה נתנו לו. אלירז אתה כל כך מקצועי, שנון, מצחיק ומרגש, רק איתך תענוג בערוץ 24 אין מה לעשות

לערוץ 24 לידיעה הכינוי לא סלב זה עומרי חיון

הוא שולח מסרים פרטיים לכל הפורומים של תפוז, הוא מפריע ומציק. לידיעת כל הכותבים לא להתייחס ל"לא סלב" לא לענות לו ולא ליצור איתו קשר גם לא לקרוא את המסרים כי הם מובילים לפורום של חיון. תזהרו מהבחור הזה, הוא ירד מהפסים ומנסה לגרור אחרים לבור שבו הוא שרוי

IV1907

New member
תודה לאה באמת לא ידעתי

שזהו וכל פעם פתחתי,איך אפשר להפסיק את זה?

למעלה