לעתים

galvin

New member
לעתים

אהלן ... מישהו יודע אם מסתובבת גרסה מוקלטת של "לעתים" שכתבה ענבל פרלמוטר? או אם יש כוונות להוציא אותו בקרוב? אחד השירים המדהימים שיצא לי לשמוע.

1Reebok

New member
הא! ככה קוראים לשיר, או שאתה

חושב שככה קוראים לו? עד כמה שאני יודע, אין הקלטות שלו, אבל אלוהים יודע שזה שיר נהדר ושאנחנו מקווים שהוא יכנס לאלבום הבא.

1Reebok

New member
לא בטוח בשם..

לעתים, יחתמו ארונות המתים.. יחטט באפו המנהיג.. שם בור ועם הארץ נפגש עם בוץ ועם הספר..

mehashefa

New member
אני שמעתי את השיר הזה בחי

בהופעה לזכר ענבל פרלמוטר והאמת היא... שיש לי אותו מוקלט על המיני-דיסק.... לה לה לה...

שלמונזה

New member
אז כנראה שאני היחידה ש ../images/Emo168.gif

אין לה מושג באיזה שיר מדובר
לא חשוב

mehashefa

New member
זה שיר ש..

שענבל פרלמוטר (סולנית המכשפות ז"ל) כתבה אותו, וערן צור הלחין אותו וביצע אותו לקראת ערב לזכרה שם הושמע השיר לראשונה. אני הייתי שם... בכל מקרה, זה שיר מאוד יפה!! (טוב נו, ענבל כתבה וערן הלחין... איך לא?!?...) אני יכולה יותר מאוחר היום אם יהיה ביקוש לכתוב את המילים.. ועכשיו, לראשונה שמעתי (פה בהודעה למעלה) שהוא ייכנס לדיסק הבא של ערן! מזל טוב.. אחלה שיר :)

שלמונזה

New member
הוא לא אמר שהשיר יכנס ../images/Emo168.gif

לאלבום הוא אמר שהוא מקווה, יש הבדל
ואסור להעלות מילים של שירים זה לא חוקי

galvin

New member
בענין המילים,

אני חושב שהשורה היא "לעתים יצטברו ערימות המתים, יחטט באפו המנהיג, לא אנחנו נשתוק, לא אנחנו נבליג". בענין זכויות היוצרים - עד כמה שידוע לי כל עוד מציינים למי זכויות היוצרים - מותר לצטט. השיר מבוצע בהופעות, בד"כ בהדרן- ויחד עם השיר על ירושלים- משאיר צמרמורת חזקה במיוחד ...

1Reebok

New member
גם אני חושב ככה

אבל זה לא כולל שירים של נעמי שמר, אאל"ט.

למעלה