לפוטטו......

סידני

New member
לפוטטו......

פוטטווווווווווווווו!!!!!!!!!!!! איך התגעגעתי אלייך, יצור שעיר קטן וחולני שכמותך, ותתחיל לפנות לי קצת זמן בצ`אט בן עבודה לעבודה כי אם אתה לא תפנה אז אני יפנה לבד ואני יציק לך עד שתענה לי, ראה הוזהרת..... ובקשר לילד שאתה רוצה לעשות איתי, רק בהפרייה מלאכותית. אני ממש לא רוצה לראות את גופך הערום והשעיר וכל הצלקות שנשארו מהחבטות של מיצי במיטה, אני לא ממש לא רוצה טראומה לכל החיים וגם לקחת את זה איתי לקבר, אלוהים גם יקבל טראומה בסוף..... אז ביי בינתיים סידנעי המתועבת שלך.

forum admin

New member
סדנעי יא מלוכלכלה

אני לא מאמין סדנעי, אחרי כל מה שעברנו את ואני, את מעזה להגיד לי דברים כאלה? החבטות של מיצי רק עשו ממני יותר גבר , ואני מוכן ומזומן לפרות , להרבות, להתיחד עם גופך המגעיל , להרגיש שאני ואת חוטאים בחטא מתועב ואיום בואי אלי בואי כלה , בואי חבקיני מכשפה נשמה אם אני אראה אותך פעם אחת בפרטי שלי אני נישבע לך שאני ... שאני .... שאני.... לא אדבר איתך כרגיל שלך אוהב עד צחנה poet as dekel forums admin

סידני

New member
שוב לפוטטו.....

פוטטו!!!!!!!!!!!!! טוב שיש פורום (ואני לא חסומה...בינתיים) באמת מזל ענק, לפחות פה אתה מתייחס אליי (גם זה בינתיים...) אז בקיצור בקשר לילד תחשוב על דקלים קטנים מתרוצצים לך בן הרגליים מכוערים ושעירים כאלו שדומים לפוטטויים (חכה שנייה אני רצה להקיא...) (מקיאה:בעעעעעעעעעעעעעע, אני רואה את מה שאכלתי אתמול.....חחחחח) וזהו בינתיים נתראה כבר בפרטי שלך..... SIDNI AS EFRAT THE EEZA

למעלה