לפוטטו!!!

סידני

New member
לפוטטו!!!

פוטטו מתועב נצחי שכמותך!!!!!!!!!! איפה אתה?????????????????? זה שאתה לא מנהל פה זה לא אומר שאתה לא יכול לבוא לפה, אם זה בגלל שאתה מפחד מבלייד אז אל תדאג אני ישמור עלייך, חחחחחח בכל מקרה גם שאני רואה אותך בצ`אט אתה לא עונה לי, אני מרגישה מאוגנרת... (אולי זה באמת ככה.....) טוב בכל מקרה תמיד תישאר העיזון השעיר שלי, ביי בינתיים סיד`

forum admin

New member
פוטטו עסוק כרגיל

סדנעי יא מגעילה חומצייה שלי שני דברים אתמול היינו במעין מיפגש והיינו בטוחים שניראה אותך שם דבר שני אני שונא אותך ולא אוהב אותך ועם זאת נימשך בפלאים להשפלה שלך מה שאני רוצה להגיד ואני לא יכול כי זה קשה לי הוא שהייתי רוצה לעשות איתך ילד ואין לי מושג איך לקרוא לו הקיצר כוסית אחותי נדבר יותר מאוחר ואני מת על הצורה המעוותת שלך יא מגעילה ביי poet as dekel forums admin

Blade

New member
אני לא מספיק טוב בשבילך?

סידנעיי ... את יודעת, ההורים שלי כל הזמן אומרים שאני ילד אחד יותר מידי במשפחה..(למרות שאני הבכור-לכי תביני). הם אומרים לי שאם אני לא הייתי גוזל את כל הכוחות שלהם אולי הם היו יכולים לגדל את האחים שלי בשקט...... אז את רוצה להגיד לי שאני לא מספיק בשבילך??? המממממ...... אולי זה בגלל אני לא מתאמץ מספיק?.......

למעלה