לפני 3 שנים.....

reality i

New member
לפני 3 שנים.....

קם סאונד בישראל...סאונד שניסה לעשות משהו שונה...סאונד שרצה ועדיין רוצה להביא את סצינת הרגאיי המקומית לוויבז מסוג אחר...EXTREM !! אחרי שנים שבהם תפסה מוזיקת הרוטס והראגא את רב אוזני קהל הרגאיי הגיע משהו אחר.....סאונד שהתחיל לנגן ספיישלים ג'מייקנים (כשאחוז קטנטן בעיקר הקולגות ידעו מה זה ספיישל דאבפלייט) סאונד שהחל להישתמש במיקרופון בצורה שוטפת ולהגיש מוזיקה מלווה במסר על החיים ללא התעלמות מן המציאות בארץ ובחו"ל כל זה מטובל בהגשה אנרגטית לקהל. עם הזמן איימר סאונד צברו קהל מאזינים וקהל מבקרים לא קטן. מי שזוכר את הליין במועדון הבארבי אחת לחודש כשעל הבמה איימר סאונד מנגנים מוזיקה חדשה ויוצרים להיטים מקומים ! היה דאנס משרוקיות...היה דאנס מגבות...היה דאנס פלאפונים...תמיד היו וויבז מעולים ותיקשורת בין הקהל לבמה ! מסיבת ראש השנה המטורפת במיכמורת לפני שנה ! אינספור דאנסים מוצלחים בסלאו משה ! סיבוב הופעות באנגליה לפני שנה ! גם צולמנו כחלק מקמפיין של ESC (סלולרים) לפני שנה ! בקיצור...עברנו כמה קילומטרים ואנחנו רוצים להזמין בשישי הקרוב לדאנס שכל כולו שימחה....אנחנו רוצים לחגוג יומהולדת איתכם...האנשים שמלווים אותנו....המעריצים והמבקרים כאחד !! אנחנו רוצים לחלוק איתכם רגע משמח בדרכנו ואני מקווה שגם אלו שלא ממש תמיד מגיעים יגיעו הפעם... בנוסף לאיימר סאונד שיתנו לכם להתפרק אחרי תקופה מגעילה במדינה הזאת יהיו במקום רודבוי סאונד - רודבוי הוא קולגה ומשפחה וותיקה.....תמיד אנחנו נהנים לעבוד יחדיו ,רודבוי סאונד מרקיד שנים על גבי שנים את קהל הרגאיי הישראלי והשבוע הם הולכים לאבד שפיות (כפי שנאמר לי על ידי טבסקו וגראמי) ,עוד אורחים מיוחדים על הבמה : אבוייה סאונד - החברה הצעירים מן הגליל שהצליחו להרים כמה גבות בישראל עם סגנון ההגשה שלהם והאהבה שלהם לתרבות הסאונדסיסטים,עכשיו אחרי כמה חודשים בחו"ל (ג'מייקה גם כמובן) עם כמה הפתעות מהיארד !!!! אבוייה באים לתת בראש ולעשות שמח יחד איתנו !! מדובר בארוע שעוד לא קרה בארץ....חוגגים יומהולדת ביחד....יהיה חם...יהיה חם מאוד....יהיה טירוף...יהיה מצחיק...יהיו הפתעות (תגיעו ,פאק אני לא מספר) אז ההזמנה הזאת מיודעת פשוט לכולם : לכל הסאונדבוייז לכל הבחורות שאוהבות לשמוע איימר לכל אלו שיכתבו יום למחרת שהיה רועש (תגיעו,תבואו לומר שלום ואני מבטיח לכם שיהיה fun) לכל האנשים היקרים שמלווים אותנו בכל דאנס (אין לי כח להתחיל עם השמות של כולכם) לכל אנשי הרוטס שנתקפים חרדה כשאנחנו מגיעים (גם רוטס 2K6 יהיה) לכל המוזיקאים שמפרידים עצמם ממסיבות סאונדסיסטים (תבואו תשמעו תחשפו לעוד צד של תרבות הרגאיי) לכל הyouth n youth תגיעו אנשים אתם הר הגעש שמתפוצץ בכל דאנס של איימר ! בקיצור כולם.... תודה לכל האנשים שעוזרים ותומכים ונותנים לנו וויבז.תודה נתראה בשישי הקרוב ריאליטי

Hotta than lava!!!

A-Mar vibes, nice everytime... וביום שישי BIG TIME, seeeeeeeeeeen? ריספקט, ראיתי את סטון לאב חוגגים שלושים ומי יודע כמה באמת שאני כבר לא זוכר מרוב וויד בקינגסטון... כדי להגיע למעמד, נראה שנצטרך לחגוג ולהרעיד את פלורנטין באניברסרי #3 של הסאונד הבינלאומי הראשון! BIG UP y'self A-Mar Sound, ca me love the way you run tings to di bone ann we a gwaan dance 'till di dawn inna Florentin aka jah jah town

למעלה