לפני...

מצב
הנושא נעול.

צביקוש23

New member
לפני...

לפני...
אוטובוס מתוצרת פיאט של אגד. צולם לפני כמה עשרות שנים הזכויות על התמונה שמורות לאביתר!

צביקוש23

New member
אחרי...

לפני...
אוטובוס מתוצרת פיאט של אגד. צולם לפני כמה עשרות שנים הזכויות על התמונה שמורות לאביתר!
אחרי...
אותו האוטובוס שמצולם בתמונה כפי שהוא נראה כיום במוזיאון אגד. צולם היום בבוקר על ידי הדרומי.

fireman

New member
חבל שלא אמרתם אתמול

גם אנחנו היינו..
רק שאתם באתם מוקדם.. אנחנו באנו ב 10.. פעם הבאה תגידו ואנחנו גם ניהיה...
חבל שלא אמרתם אתמול
הייתי היום עם רכניץ ועם אנדי באזור המרכז, אמנם במוזיאון לא הייתי אבל נסענו לבקר את עופר בשיכון דן תמונות יועלו בהמשך הערב של איזה NL נחמד שנסענו בו עם עופר.

נחמד?!../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

חבל שלא אמרתם אתמול
הייתי היום עם רכניץ ועם אנדי באזור המרכז, אמנם במוזיאון לא הייתי אבל נסענו לבקר את עופר בשיכון דן תמונות יועלו בהמשך הערב של איזה NL נחמד שנסענו בו עם עופר.
נחמד?!

ה דרומי

New member
ני חורג ועונה לך כאן אולי תבין משהו

טוב, היו שני סיורים....
אחד של הפורום ואחד של הקומונה...
לא היו שום שני סיורים יש קבוצה אנשים חברים תקרא לזה איך שאתה רוצה שמגעים מיוזמתם ישל המנהל שם מניעים את הרכבים קצת נוסעים איתם שלא "יגמרו" זה אהבתם יש כאלו שמתארגנים ובאים רק לראות את המוזאון בגלל שהוא פתוח בימי שישי לבודדים.{לקבוצות בשאר השבוע לפי תאום מראש} עכשיו איפה נכנס כאן הפורום והקומונה?. שאלה האם יש כאן משהו שנהנה לסככסך? אני לא ואתה?.

fireman

New member
אין פה שום קשר לעניין

לא היו שום שני סיורים יש קבוצה אנשים חברים תקרא לזה איך שאתה רוצה שמגעים מיוזמתם ישל המנהל שם מניעים את הרכבים קצת נוסעים איתם שלא "יגמרו" זה אהבתם יש כאלו שמתארגנים ובאים רק לראות את המוזאון בגלל שהוא פתוח בימי שישי לבודדים.{לקבוצות בשאר השבוע לפי תאום מראש} עכשיו איפה נכנס כאן הפורום והקומונה?. שאלה האם יש כאן משהו שנהנה לסככסך? אני לא ואתה?.
אין פה שום קשר לעניין
והפעם אני מגבה אותך ב1000% אני הגעתי לתל אביב במטרה להביא משם ספרים שאני צריך, לא התכוונתי להגיע למוזיאון (וגם לא הגעתי לשם) ולא התכוונתי להגיע לשיכון דן או לפגוש מישהו מהפורום. מי שמכיר את אנדי ואיל יודע שהם כל יום שישי במוזיאון, מאחר והייתי במקרה באזור המרכז נפגשתי עם אנדי ולאחר מכן עם איל ועופר. אל תגררו גם את זה לויכוח כי אין סיבה בכלל.

mucool2

New member
תמחק את תגובתי

אין פה שום קשר לעניין
והפעם אני מגבה אותך ב1000% אני הגעתי לתל אביב במטרה להביא משם ספרים שאני צריך, לא התכוונתי להגיע למוזיאון (וגם לא הגעתי לשם) ולא התכוונתי להגיע לשיכון דן או לפגוש מישהו מהפורום. מי שמכיר את אנדי ואיל יודע שהם כל יום שישי במוזיאון, מאחר והייתי במקרה באזור המרכז נפגשתי עם אנדי ולאחר מכן עם איל ועופר. אל תגררו גם את זה לויכוח כי אין סיבה בכלל.
תמחק את תגובתי
מסתבר שלא הובנתי כראוי.

gsx750f

New member
אולאי זה המקום להודות לאנדי ואיל

אין פה שום קשר לעניין
על עבודת הקודש שהם מבצעים כל יום שישי על ההתמדה והמסירות וכל זאת בהתנדבות במוזיאון ההיסטורי של אגד תודה מכל הלב דרור רגב

ה דרומי

New member
כול הכבוד לכאלו שרק ירבו ד"ש ../images/Emo39.gif

על עבודת הקודש שהם מבצעים כל יום שישי על ההתמדה והמסירות וכל זאת בהתנדבות במוזיאון ההיסטורי של אגד תודה מכל הלב דרור רגב
כול הכבוד לכאלו שרק ירבו ד"ש

דש לולדימיר האיש והניקיון שמסביב.

../images/Emo39.gifתודה לך, דרור!

תודה לך, דרור!
אנחנו עושים את זה אך ורק מאהבה! אפשר לסמוך עלינו שנמשיך ונבוא, הרי כולנו משוגעים לדבר, לא?

תודה דרור../images/Emo70.gif, זה התענוג שלנו../images/Emo70.gif

תודה דרור
, זה התענוג שלנו

mister K

New member
בשישי שעבר גם אני הצטרפתי אליהם

אין פה שום קשר לעניין
בשישי שעבר גם אני הצטרפתי אליהם
וגם 846 וניר נמני.

אורי404

New member
נכון מאוד.

ד"ש מהחניון שם חבל שאין פרסום
בעיתונות וכו לגבי המוזאון קצת פרסום היה יכול לעזור.
נכון מאוד.
המוזיאון הזה לא מקבל מספיק את הכבוד הרב המגיע לו. הייתי במוזיאון בשני המפגשים, שהיו של הפורום, ובהחלט, גובר אצלי החשק לבקר בו (צריך זמן, ביום שישי, היום היחידי שהוא פתוח לקהל רחב, אני בשיעורים).

ה דרומי

New member
ותר חשוב ל מודים השאר אחרי זה

נכון מאוד.
המוזיאון הזה לא מקבל מספיק את הכבוד הרב המגיע לו. הייתי במוזיאון בשני המפגשים, שהיו של הפורום, ובהחלט, גובר אצלי החשק לבקר בו (צריך זמן, ביום שישי, היום היחידי שהוא פתוח לקהל רחב, אני בשיעורים).
ותר חשוב ל מודים השאר אחרי זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה