לפרינד

לפרינד../images/Emo92.gif

לא הצלחתי ליצור קשר עם אותו הארי לו מאוסטרליה(שגר כנראה בעיר בליז שבמדינת ויקטוריה)כי האי מיל שלי די דפוק ובעצם משמ אותי רק לכניסות לפורומים האם תוכלו לעזור לי ביצירת קשר אני מתה לדעת למה הוא מחפש את השטרנפלדים. בתודה מראש חנה גונן

friend9

New member
לצערי

לא אוכל לעשות זאת. נסי למצוא ממישהו שמוכן לעזור.

אני מוכן לעזור לך ../images/Emo65.gif

היי, חנה! אני אעזור לך ב|
| ליצור איתו
. אני אוכל לעשות את זה החל ממחר בבוקר (כי עכשיו אני הולך ל -
). אנא, שלחי לי מסר עם כל הפרטים שאת רוצה לשלוח לו - ואני אשלוח לו דוא"ל בשמך. לילה טוב,
ארנון

לארנון החמוד-אתה נשמה אז הנה.......

משפחת שטרנפלד מביאליסטוק: שם האב:יעקב שטרנפלד(נספה בשואה) שם האם:מיכל שטרנפלד(נפטרה בגיל צעיר כתוצאה ממחלה,שהתה שנים מספר באמריקה לפני נישואיה) ילדים:ישראל שטרנפלד(קומוניסט בזמן המילחמה ניספה) שלום טרנפלד-סבי(עלה ארצה בספטמבר39 על אונית המעפילים טיגר היל,התגורר שנים רבות בחיפה). שם האיש שפרנד הפנה אותי אליו:harry [email protected] בתודה מראש חנה גונן

קיבלתי דוא"ל מהארי ../images/Emo20.gif

הוא טוען שאינו רואה קשר בין השטרנפלד שהזכרת אל המשפחה שלו. הוא מזכיר קשר בין שטרנפלד למשפחת ינובסקי. האם את מכירה קשר כזה אצלך
למרבה ההפתעה, אותם ינובסקי שהוא הזכיר - הם קרובי משפחה שלי
אשמח לשמוע תגובה בקרוב, ארנון

לארנוני-קודם כל../images/Emo51.gif

על המאמץ והזמן שהשקעת. בכל אופן האמת שלא חשבתי שבאמת יש קשר למרות שהשפחה שלנו כן מביאליסטוק ולא ידוע לי על קשר עם משפחת ינובסקי(אך אין זה אומר שאין קשר כזה).הצרה היא שסבי כלל לא דיבר על חייו שם וכל האנשים שהכירו אותו כבר מתו,זה כאילו שבעצם אין לי שום הוכחה שהוא היה קיים.אשמח אם יתקבלו תגובות נוספות מחברי הפורום. שלך חנה גונן

למעלה