לקבל החזרי ארנונה !!!

אריה גל

New member
לקבל החזרי ארנונה !!!

כבר התקינו תיבות דואר ב "גורדון 15",- זה הבניין האדיר של 14 קומות שניבט עכשיו מחלוני,- כבר התקינו בו תיבות דואר,- דומני שחמישים ושתיים במספר,- ואני התבוננתי וחשבתי לי: 52 בתים ? הרי זו שכונה שלמה ! אכן, לא לרוחב אלא לגובה,- אבל בפירוש, חד משמעית, הרי זו שכונה שלמה !!! אלא מפני שהיא לא לרוחב אלא לגובה אין בה פנסי רחוב על עמודים,- ואת "פנסי הרחוב" שבחדר המדרגות ובלובי ה"שכונה" ובחצר ובחנייה זה לא העירייה מתחזקת ולא העירייה מממנת אלא הדיירים,- ואת "ניקיון המידרכות" בשכונה, אז גם, בגלל שהיא לגובה ולא לרוחב אז זה לא עובדי העירייה באפודים הזוהרים עושים אלא עושה חברה פרטית, מכספם של דיירי הבניין,- והזבל לא נאסף על ידי עובדי העירייה בחמישים ושתיים עצירות של המשאית מחמישים ושתיים נקודות שונות אחת בפיתחו של כל בית ברחוב, אלא כולו נאסף בעצירה אחת מנקודה אחת,- רבאק !!! שכונה שלמה,- אשכרה שכונה שלמה,- שרק בגלל שהיא שכונה לגובה ולא לרוחב אז במקום שהעירייה תתחזק את השטחים הציבוריים שבה עושים זאת, על חשבונם, הדיירים בעצמם !!! האמת ? לו אני הייתי שם דייר הייתי חד משמעית דורש מהעירייה לקזז את כל ההוצאות האלה שאני מוציא ולא היא, מהסכום שאני משלם כארנונה. אני בטוח שכל בית משפט בארץ יראה את ההיגיון שבכך !!!

למעלה