לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב

לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב ../images/Emo168.gif

חבריי היקרים..........
ב1.3. אני משנה סטטוס לגימלאית.........אחרי למעלה מארבעים שנות עבודה אינטנסיביות , בהן תמכתי במדינתו שתחייה על כל מפלגותיה מוסדותיה ואתריה ,
.... אני יוצאת לדרך חדשה. מקווה להספיק לממש ולהגשים את כל רשימת המטלות, הרעיונות, והחלומות שיש לי, ולנצל את הזמן באופן הכי כייפי ,ללא מחוייבות .......
+
+
+
+
ועוד כמה +++++++ לאחר ששמשתי במשך ארבע שנים כמנהלת פורום הנאות ארועים ואטרקציות , חשבתי שזה גם הזמן המתאים לפרוש מניהול הפורום , ולפנות לכתיבה אינטרנטית מסוג אחר.
אני מניחה שאגיע לכאן מעת לעת , על כן אינני נפרדת......
רוצה להודות לכם על כל ארבעת השנים שעשינו יחד, בכתיבה ,בצלומים, בטיולים, במפגשים ,בטלפונים ובמסרים. רובכם הייתם איתי מיום הולדתי את הפורום ,ועם הזמן חלקכם הפכו להיות חברים קרובים ויקרים
ואין לי ספק שנמשיך לשמור על קשר. המלצתי להנהלת תפוז על אחת הגולשות בפורום כמתאימה לקבל לידיה את המושכות, אני מניחה שבימים הקרובים הקדנציה תתעבור אליה , ואני מקווה שתמשיכו לכתוב ולהפרות את המקום ולסייע לה. נשיקות וחיבוקים לכולכם אוהבת שוקו
+

../images/Emo24.gif ו ../images/Emo25.gif מכל ה../images/Emo23.gif שוקלדה יקרה../images/Emo47.gif

מי היה מאמין??? 4 שנים....רק אתמול התכנסנו בצאט לשדרג את שם הפורום :) עשינו חיים מצ'וגעים ביחד
אוהבת אותך ומודה לך על כל הטוב שהענקת לנו,ולחברינו
מאחלת לך ימים קסומים ,בריאות ועשייה מבורכת
תודה
עכשיו זה רק מתחיל

רונה 2346

New member
../images/Emo141.gifברכות בהגיעך לגימלאות

היו בהחלט ימים יפים. בהצלחה בהמשך. תודה.

כ חיים

New member
פרחים זה טוב

הנה גם אני שולח לך צרור פרחי בר מעמק יזרעאל המערבי. תודה לך על הכל.

../images/Emo43.gifפרישת מנהלת הפורום../images/Emo43.gif

אנו מודים לשוקולד אגוזים על תקופת הניהול הארוכה והמסורה בפורום ומאחלים לה המון הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

w o m a n 10

New member
שוקולד מנטה מסטיק ואגוזים ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

קצת איחרתי להגיע אבל אני כאן עכשיו
אני רוצה להודות לך על שנים נעימות ומעניינות על הטיולים המיוחדים והמפגשים המחבקים. על החברות המופלאה ועל מה שאת.
בהצלחה בהמשך הדרך
ברור שנשמור על קשר. נו, אז מה עושים בשבת הקרובה?
יש לי חלון הזדמנויות לפני עוד שבתות של ימי הולדת
אוהבת אותך יקירתי

רק החזרתי את החליפה הכחולה

אלטידגי....ואל תפתחו חרדת נטישה תודה לרונה לחיים ולך יקירה על הכל לוקחת פסק זמן מהכתיבה ונשמור על קשר

אז זה אמיתי

שיהיה בהצלחה ובכיף החיים בגמלאות נפלאים תהני מכל רגע ונפגש בשמחות, טיולים ובשאר ימים טובים.

למעלה