לקנות DOMAIN ולהרוויח כסף!!

cronic

New member
לקנות DOMAIN ולהרוויח כסף!!

שלום לכולם, מצאתי לאחרונה אתר נחמד וחוקי למהדרין שיש לו פוטנציאל לא רע. בתמורה ל-10$ מקבלים דומיין עם סיומת WS (יענו - web site) ואתם יכולים לעצב אותו כרצונכם או דרך TEMPLATE מוכן שלהם. עכשיו השוס זה שעבור כל אדם שנרשם דרככם אתם מקבלים עמלה של משהו כמו 3$ והאתר מאפשר קבלת עמלות של עד 5 דורות אם אני זוכר נכון... בנוסף אתם מקבלים תקופת ניסיון של שבוע (אבל צריך להשאיר פרטי כרטיס אשראי לפני שזה היה קצת חיסרון לטעמי, אבל נראה לי שווה בכל זאת). יש עוד כל מיני אפשרויות באתר שלא הספקתי לחקור אבל באופן כללי נראה מאוד יעיל. חיפשתי ב-GOOGLE כל מיני ביקורות וראיתי רק דברים חיוביים עליו. אז לכל מי שמחפש להחזיק DOMAIN עם שם קצר וסיומת נחמדה,זאת נראית לי תשובה הולמת. וגם על הדרך להרוויח קצת כסף לא יזיק אני עוד לא בניתי את האתר שלי אז הוא בינתיים מפנה לאתר החברה. אז בקיצור - http://cronic.ws סליחה על ההודעה הארוכה. ובהצלחה!

Itzik RDVC

New member
איך מזה עושים כסף לא הבנתי

נניח שאני יצליח במאמץ ענק לשכנע 10 אנשים להכנס לשם הרווחתי 30$!!!! נו באמת כמה אנשים זקוקים לאתר כזה שכל אחד מכיר? יש דרכים יותר טובות להרוויח מהאינטנרט.......הקמת אתר AdSense תכניס הרבה יותר כסף הרב יותר מהר כדוגמה.

למעלה