לקראת כנס הקבלה העולמי- מה זה חיבור בשבילכם?

keren kr

New member
לקראת כנס הקבלה העולמי- מה זה חיבור בשבילכם?

שלום לכם, בנובמבר (9-11 )יתקיים כנס הקבלה העולמי בו יגיעו לומדים ומתעניינם מ 54 מדינות. פרטים באתר www.kab.co.il המטרה של הכנס היא חיבור בין כולנו , נשמע פשוט או מסובך? חשבתי שלקראת הכנס , כדאי שננסה לברר את זה ביחד. מה זה חיבור בשבילכם? איך יראה העולם אם יורגש החיבור בין האנשים? מה צריך לעשות בשביל שזה יקרה? אשמח אם תשתפו אותי בדעתכם קרן.

לילך 101

New member
נשמע כמו חלום............

חיבור של כ"כ הרבה אנשים שבאים ממנטליות שונה, תרבויות שונות ולעיתים סותרות ומנוגדות, שפות שונות, ולכאורה אין בסיס שיחבר ביניהם ולמרות זאת אנשים משקיעים מאמצים עצומים להיכנס לעולם שיחבר ביניהם שיקשר ביניהם מעל כל ההבדלים - פשוט להצדיע לכל אדם שעושה זאת.

sombol1

New member
אבל בשביל מה לי להתחבר עם אנשים שונים ממני ?

בשבילי חיבור זה עם אנשים כמוני דומים לי שאוהבים אותי ושיהיה לי טוב מהם אני אוהב להרגיש טוב עם המשפחה והחברים מה אני צריך עכשיו חיבור עם כל העולם ? עם אנשים שאין לי איתם כל קשר וגם לא יהיה לי ?! לא מובן לי....

keren kr

New member
בוא נבחן את זה ביחד

לפי הקבלה , מצבנו כיום הוא תכונת הרצון לקבל , ולכן בצורה טיבעית אנו מחפשים "חיבור" קשר עם מי שנוכל לקבל ממנו הנאה כמו שרשמת .." שיהיה לי טוב מהם" אבל הטבע בעצם מוכיח אחרת שאם נישאר בתכונת הרצון לקבל , תמיד נישאר בחיסרון וגם אם טוב לך מהם היום , מחר קצת ישתנה הרצון ותרגיש שכבר פחות טוב , ואולי אתה אפילו קצת מאוכזב מהם כי ציפית ככה וקרה אחרת בנושא מסויים , וככה זה שיש אהבה שתלויה בדבר. ואז יש כאלה שמתחילם להרגיש את השאלה " מה הטעם בחיי" בעצם אין לי חיבור אמיתי עם אף אחד ואפילו לא עם משפחה , כי בסיס החיבור פה הוא שכל אחד רוצה לקבל הנאה מהשני ואי אפשר להתחבר על הבסיס הזה כי זה מתנגש , כי לכל אחד רצון לקבל שונה. או אז , מחפשים פתרון, ומגיעים לתשובה שיש בעיה בטבע הזה של הרצון לקבל , אבל איך אפשר לשנות את זה.. אז קודם כל בכלל מכירים בזה , שהרצון האגואיסטי הזה פוגע בנו , ואז רוצים לשנות ולצאת מהטבע הזה , אבל לא פשוט . והנה מגיע כנס , ויש הזדמנות (בעצם יש הזדמנות בכל יום לבחור להכריע) דווקא לבוא ולחשוב מה אני יכול לתרום ולא מה אני יכול לקבל . ואם אתה מחפש לתרום לסביבה , ולמצוא חיבור עם אנשים שגפ הם באו על הבסיס הזה של לתרום , אז בעצם לא משנה לך מי מגיע ובטח תשמח שבאו רבים כי זה מגדיל את ההזדמנות שלך.. שנצליח. קרן

אהבה../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מתוך השיר של ארקדי דוכין: "אהבה אמיתית היא דחף לתת, קשה שם בדרך אל האמת..." אנחנו לא יודעים מה זאת אהבה למרות שכולם מדברים עליה בכל פינה והיא תמיד חמקמקה, ע"י החיבור המיוחל של כול העולם נרגיש סוף סוף את האהבה הזאת שמבפנים מייחלים לה

Rinat 789

New member
לראות את בתי מתחברת עם הילדים

זה כבר דוגמא לחיבור בשבילי ובכלל , עצם העובדה שיש בכנס השקעה בהפעלות לילדים כבר נותן לי מוטיבצייה להגיע עם בתי שגם היא תתכלל :)

למעלה