לקראת ראש השנה

לקראת ראש השנה

היכן אתם הולכים לבלות את החגים? מה הייתם מאחלים לעצמכם לשנה הבאה. למשפחה ובכלל..

אני אתחיל....

את החג אנני יודעת היכן לבלות, עוד לא החלטתי. במשפחה האומנת יש משפחולוגיה מרובה וכיוון שקשה לי עם הרבה אנשים אז אני עדיין תוהה היכן. מה הייתי רוצה לעצמי לקראת השנה הזו, שתחילת הלימודים שלי יהיו מעניינים ומאתגרים. שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. שאפתח דף חדש בחיים. עם הרבה ביטחון עצמי, שלווה פנימית ושיהיה לי רק טוב. לכולם, שיהיה שנה טובה, של אושר, בריאות, כיף, התחלות חדשות טובות. והכי טוב שרק אפשר, כי מגיע לכולנו זאת. חגית

דנה_כהן

New member
שתהיה לך שנה טובה

מאחלת לך, שכל הטוב שאת מאחלת לעצמך יתגשם. תמיד צריך לראות את האור בקצה המנהרה.

אורי ז

New member
מותר גם לי?

אנחנו בבית עם כל הילדים, החג ישמש גם למסיבה לפני שהבן יורד דרומה ללימודים, (אז עם משהי רוצה לבקר אותנו מובטח לה טרמפ לדרום ביום שישי

מאחר ויש

אופנוע חדש...צריך לנצל...אם מתישהו יצא לך להיות באיזור המרכז או סתם יום חופש אז אני מזמינה את עצמי לפגוש אותך חגית

אורי ז

New member
נראה לי שבשנה הקרובה

אבלה הרבה שבתות בבאר שבע כך שלא אהיה במרכז

ניל´´י

New member
שנה טובה ונפלאה לכל משפחות

האומנה וילדיהם (ביולוגים ואומנים) באשר הם... אנחנו כמו בכל שנה נהייה בבית, נהייה בהרכב מלא, אישי ואמתכם, הבן + חברתו + אמא שלה + אחותה, הבת + אישה וחמותה, הבן הרווק, אמא שלי + המטפלת הפיליפינית שלה, הבת שלנו, זוג חברים + 3 ילדים, האחיין שלי + חברתו. התפריט: מנה ראשונה: סלט ירוק, חצילים עם טחינה, חומוס, דגים חריפים + המון כוסברה לצד היאמני של המשפוח'ה, גפילטה פיש לצד הפולני במשפוחה, כעריות של גרגירי רימונים. מנה עיקרית: עוף עם שזיפים ותאנים, אורז, תפ"א, צלי בקר, לוביה, זיתים עם פיטריות. מנה אמצעית: מרק עוף צח עם לוקשן וכרפלך, מרק דלעת. מנה אחרונה: תפוחי עץ עם קינמון, צימוקים וסוכר אפויים בתנור.... עוגת דבש, שבלולי בצק בדבש וזלאביה (לביבות תימניות)... יאמי..... ניל"י.

למעלה