לראשונה בפורום- נא לא להתנפל, תודה.

oneboy1

New member
לראשונה בפורום- נא לא להתנפל, תודה.

טוב, האמת היא שהגעתי מפורום אחר של האח הגדול- פורום לא מוצלח, מקווה שכאן טוב יותר ולעניינינו: קודם כל, הסאונד: פשוט נוראי ופוגם בהנאת הצפייה, שלא לדבר על זה, שבקושי מבינים מילה מכמה משתתפים שם... איכשהו בחו"ל, הסאונד מאוד נקי, ומבינים היטב מה נאמר, גם כשכולם מדברים יחד. אצלנו זאת קקפוניה אחת גדולה לפעמים. מפריע לי מאוד השמרנות הישראלית- כולם שומרים על בתוליהם הוירטואליים ועל תדמיתם "כלפי העולם".... אין בזה שום כיף החוכמה היא להוריד מסיכות ולשבור מחיצות.... בחו"ל מקללים בלי הפסקה, עושים סקס , ועושים ביד, מתחת לשמיכות.... אצלנו זה יקרה , כנראה, אחרי שכל המשתתפים יחזרו לביתם... מודעות-יתר לגבי המצלמות.... טייפקסטינג- הלכו ממש לפי הספר, למרות הרוב המוחץ של "האשכנזים"...יכלו למצוא עוד כמה מזרחיים לאיזון, לא ? ההומו עושה לי סחרחורת כשהוא מדבר שעות בלי הפסקה, האובססיביות שלו מדכאת שיפרה- "שחקנית" מלידה, אבל בכל זאת, מיוחדת, מורכבת, בלתי מפוענחת(בנתיים) רנין- מקסימה בסך הכל מיקי- לא מעניינת בכלל, פשוט לא מעניינת הדתי- לא מבין מה עושה שם? איפוא המחלוקות? מה זה הקידוש, וההבדלה וכל זה? הביאו אותו כדי שיהיה "שמח" לא כדי שכולם יתפללו "הסחבקייה" הזאת חייבת להיפסק כמה שיותר מהר מה הם חושבים, שהביאו אותם לקורס ליקוקים ולטיפות? ערן- אולי הוא זיין גדול, אבל גם טיפש גדול, מה שיש לו בין הרגליים, חסר לו קצת בראש צבר- דוגמן, פצצה, יפה תואר, - מודע יותר מידי לעצמו, "שחקן" שומר על תדמית ואיפוק, לא אמיתי, לא כנה, יורדות נקודות על זה שי- לא יודע, אין לי דעה עליו, לא מעניין בוריס- היה צריך לשחק ב"אבודים" אבוד, אבוד, אבוד, אלללה ירחמו בובליל- עינב תצטרך ללכת לתוכנית "לרדת בגדול" מייד כשתצא מהבית אבא שלה- פשוט, עממי, מהחיים, וחשוב בתוכנית, גם בגלל גילו המבוגר ההוא שמטפס על החבלים- מוצא חן בעיני, טוב יש שם עוד כמה שלא זוכר אפילו איך קוראים להם , "טפטים", נבלעים בין כולם, .... מפריע לי, שבגלל שאני מכיר את התוכנית מחו"ל - המגרעות כאן בולטות יותר בגלל הפיצול בין ערוץ 2 לערוץ 20, שומרים את "ההילייטס" לערוץ 2, מפמפמים בלי הפסקה פרומואים על מה שקורה בחדר של האח הגדול, שהיינו בעצם צריכים לראות בשידור 24 שעות אין שום היגיון בשיטה הזאת כמו כאן, בחו"ל שידור חי הוא שידור חי, הצופים יודעים כל מה שנעשה מייד, מי שלא יודע אלה המשתתפים כאן נוצר מצב למשל , שאף אחד לא מבין מה קורה עם רנין.... היא התפרצה, היא בוכה, אבל מתי? ..... כל סוף השבוע ראינו אותה מדברת, אוכלת, צוחקת, ונראית בסדר גמור הפיצול הזה בשידורים לא נראה לי השורה התחתונה היא שהתוכנית הזאת ממכרת. למרות כל המגרעות, בסך הכל, ההפקה הזאת לדעתי, היא ההפקה הטובה ביותר של תוכנית שנעשתה בטלויזיה בארץ. יאללה, רק שיתחילו קצת להשתחרר ולהשתרלל, יהיה להם זמן להיות שמרניים כאלה, ב"אח הגדול בבית האבות".

ShukyD

New member
ממש חד אתה

בקשר ל"לרדת בגדול" שאמרת על בובליל אני מתאר לעצמי שמדליק אותך כל ההפרעות אכילה שיש שם רנין, ונסה.. אתה מת על זה, הא?

לרנין ולונסה אין הפרעת אכילה , לפי דעתי

לא יודעת , זה לא נראה ככה. יש המון תסמינים שאין להן - בדוק.

ShukyD

New member
ונסה דיברה על זה היום

שזה בא והולך אצלה ורנין בכלל לא אוכלת היא מאוד קרובה לזה הצלעות שלה יותר בולטות מהציצים

oneboy1

New member
זה לא נושא "סודי"

לא הבנתי כוונתך זה לא משהו שצריך להסתיר, אבל בוא לא נפתח את זה

ShukyD

New member
היא אמרה שלדעתה אין להן

הסברתי למה יש זה הכל ואתה בתור אחד שלכאורה מכיר את זה מקרוב לא אמור לעודד אנשים ללכת לכיוון הזה כמו להמליץ לאנשים ללכת ליורדים בגדול כשהם רחוקים עשרות קילוגרמים מהאנשים שבאמת הולכים לשם

ShukyD

New member
אז למה להעביר את זה לאחרים?

מספיק, הדימוי העצמי הפגום שלך לא אומר שכל אחד צריך להיות ככה

מסכימה איתך בחלק מהדברים שכתבת...

במיוחד בקטע של הפיצול בין הוט לערוץ 2. מבאס אותי שלא מראים לנו בלייב מה קורה שמכניסים אותם לחדר של האח הגדול. זה קצת הורס את הרצף...... תאמין לי בקצב הזה..........הם לא יהיו שמרניים לעוד הרבה זמן! מרגישי את זה באוויר

ולגבי עינב

היא ממש לא שמנה!!! לפעמים היא מתלבשת בגדים שמראים אותה" גדולה" יותר. אבל בסך הכל טוב שיש מישהי מלאה....כי אחרת זה לא היה פייר.

יניבל1

New member
ולגבי עינב 2

אנחנו כבר יודעים שלא הביאו אותה בשביל הסקס, היא לא יפה ואין לה גוף , היא גם לא חכמה ומעניינת , והיא בטח לא מספיק מתוכחמת בשביל לשחק את המשחק כמו שצריך . הזכות קיום היחידה שלה בוילה זה החוש הומור שלה , שבהתחלה נראה שיש לה בשפע אבל זה הולך ודועך והיא פחות ופחות מצחיקה ומתכנסת בעצמה . במצב כזה אני לא יודע בדיוק מה התרומה שלה לבית , לא שונא אותה אבל היא צריכה לעוף באיזשהוא שלב (אבל רק אחרי האלה שבאמת שונאים כמו מיקי ובוריס ).

shiranosh 17

New member
דווקא לעינב יש אחלה גוף לדעתי

ממש רחוקה מלהיות שמנה.. אם כבר צריך להמציא תכנית להשמין בגדול בשביל רנין ומיקי וכל הבנות השדופות האלו שיוצאים להן העצמות זה מגעיל...

למעלה