לרון באסיה :)

שי15רן

New member
לרון באסיה :)

היי רון מה קורה? רציתי לשאול אותך שני דברים ...אחד איזה שקעים יש בקוריאה אם אני מביאה נוצרי חשמל מהארץ זה מתאים??? ודבר שני הבנתי שלא ניתן להשיג וון קוריאני בארץ ושבשדה תעופה זה ממש יקר...מה אתה ממליץ ??:) תודה על העזרה

לגבי הביקור בקוריאה

השקעים בקוריאה שונים מבישראל, שני פינים עגולים וקצת יותר עבים. כלומר רוב התקעים הישראלים של שני פינים עגולים יכולים להכנס לתקע קוריאני. (אלו עם שלושה פינים, ואלו עם פינים מלבניים לא יתאימו). המתח זהה לזה בישראל. התדר הוא שישים במקום חמישים, לרוב המוצרים זה לא משנה. אבל רצוי לבדוק מה כתוב על המכשיר. לי אין בעייה להפעיל בקוריאה מכשירי חשמל מישראל. לגבי וואן קוריאני, יש שתי אפשרויות, אחת לקנות דולרים(או יין יפאני) קל להמיר אותם בקוריאה ואם נשאר עודף, אפשר תמיד להמיר בחזרה לשקלים בישראל. אפשרות טובה נוספת היא להביא ויזה בין לאומי. אפשר עם זה למשוך כספים ישירות מהחשבון בישראל. הבנקים בישראל עושים תרגיל של המרה פעמיים(דרך דולר או יורו), אבל סביר להניח שעדיין זה עלות לא מאוד גבוהה. בחנויות גדולות רבות אפשר לשלם עם ויזה בין לאומי, אז זה די נח. אשמח לשמוע מה מטיילות אחרות עשו בנושא.

nurit224

New member
אנחנו המרנו חלק מהכסף בשדה בארץ ../images/Emo13.gif

ובקוריאה יש מלא מקומות שבהם ניתן להמיר בלי בעיה. לגבי מוצרי החשמל, לקחנו מהארץ תקעים עם שני פינים והשתמשנו בהם בקוריאה

שי15רן

New member
תודה על העזרה :)

אז עדיף להמיר קצת בשדה תעופה רק שיהיה כסף למוניות וכאלו?? והשאר להמיר כשאני יוצאת מהשדה ?:)

שי15רן

New member
האא כן נזכרתי עוד שאלה חחח

אפשר לקנות שם כרטיס סים חד פעמי??? אני זוכרת כשהייתי בהונג קונג אפשר היה לקנות בכל קיוסק כרטיס סים לפלא חד פעמי שעובד על ביג טווק..יש גם בקוריאה אפשרות כזאת ???

אפשר

אפשר לעשות מנוי מהסוג שמטעינים כסף מדי פעם. בד"כ צריך לרכוש קו בשביל זה. אני השתמשתי בזה מזמן, יכול להיות שזה השתנה. בכל מקרה אפשר להשכיר מכשיר טלפון מראש בישראל, או בקוריאה. יש גם דיל של אירגון התירות הקוריאני.

למעלה