לרועי

hadar96

New member
לרועי

בצט הבטחת לי לענות לי על כמה שאלות: איך התקבלת לסדרה? האם היה לך נסיון לפני הסדרה? איזה צבע אתה אוהב? אההה... ורגע... רק שתדע שאני לא קלה להשגה , אז חמוד שלי, אתה צריך להילחם בשבילי כדי להשיג אותי.. ממני המעריצה האלמונית שעליה כולם רבים

שני ממן

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אשליות!

הרגת אותי עם הקטע של ה"קשה להשגה" מותק את לא היחידה פה בעולם... ואיך אני יגיד לך את זה מבלי שתעלבי?!... את הבנים השחקנים...לא ממש מעניין,אם את פנויה,או קשה להשגה... מי אמר שהוא בכלל יתעננין בך?! כשיש פה עוד פולללל בנות שחולות לו על התחת!!! {ריספקט..לרועי} אבל דוגרי...בואי נהייה קצת מציאותיות... מבין 10000 הוא לא יבחר בך... מבינה?! ובעצם ממה שהבנתי הוא גם לא יבחר אף אחת! כי זה לא הקטע בלהיות בפורום הזה בכלל... אז שיהיה לך המשך יום נעים... והמשך אשליות מתוקות!!!

שני ממן

New member
חחחחחחחחחחחחח עידו!!!

ממצב?!?!?!?!?! חחחחחח הוא שלח לך!??!... ואני לא אומרת את זה... אני פשוט אומרת שבין 1000000 בנות הוא לא יבחר אף אחת! הבנת?!!?!?1? והוא שלח לך?!?! הוא שלח?!?! חחח ואיך החופש כפרה? עשית שיעורים?

שני ממן

New member
ומה זה הקטע של החנפנית!??!

עלאקקקקקקקקקקקקק אם אני רוצה אני בשנייה רואה אותו במציאות... מה הקטע!?!?! אבל אמרתי כי הילדה תופסת מעצמה ה'...בזמן שפול בנות דלוקות עליו! מבין?!!?... ויאללה יאללה...זה שאתה ראית אותו,וצחקת איתו,ודיברת איתו,לא אומר כלום! חחחחח {אתה לא יודע באיזה צורה אני אומרת את זה...שבא לי למות} הייתי מתחלפת איתך באותו יום!! אוףף בעע...איזה כיף לך!!! אתה אשכרה דיברת איתו והכל...והתידדת איתו..אה?! מניוקקקק חחח סתם סתם.. אז איך בחופש??...{בעעעעע}

פחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

"רק תדע שאני לא קלה להשגה " חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני פה על הרצפההההההההה למה את חושבת שאת מעניינת אותו בכללל נו שוף תטמבלית הזאתתתת ועוד את עושה ממני המעריצה האלמונית שעלייה כולם רבים למה מי יריב עלייך ימכוערתתת

שני ממן

New member
ילדה ליגה...אהבתי!!!...חחחחחחחחחחח

אשכרה,משחקת אותה מלכת העולם! שבטח...בחלומות שלה...כל השכבה שלה..דלוקים עליה! ושכולםם חושבים שהיא כוסית!!! אז..שתצא מזה מהר!!! חחחחחח קרינה את יודעת למה אני מתכוונת נכון?!?! פחחחחח חולה עלייך!!!... קרינוש לא שמענו ממך המון זמן...שלחי הודעה באי סי... או כשתתחברי לפה

עזבי אותה ילדה טמבלית

חחחחחחחחחחחחח אני רואה תהודעה שלה ונשפכת המעריצה האלמונית שעליה כולם רבים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חמוטלוש

New member
חחח ילדה ליגה קרעת אותי

אבל בואנה תני לילדה קצת להתלהב מעצמה גם ככה אף אחד לא רואה אותה בפורום אז הסוד שלה שמור עמוק עמוק בתוך המזבלה העירונים עם רסיסי המראה שנשברה מתי שהיא הסתקלה בה...

>>>>

עזבו אותה איזה רעים אתם... שתגיד מה שבא לה... אם היא חושבת שרועי ישים עליה אז שתחשוב!! למה כולם פה חייבים לענות בצורה לא יפה?? אז מה ככה אנשנשים?? מה כולם עושים בחופש?? אני הלכתי מכות בצחוק עם חברה ושברתי את האצבע

אווץ' ! ../images/Emo4.gif

זה מה זה כואב נכון ! אני שברתי 3 אצבעות מהקורקינט לפני שנתיים , כמה שהאצבעות קטנות , ככה הכאב גדול ! החלמה מהירה !

s h l a g e r

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גמרת אותי עלק קשה להשגה? באיזה סרט את חייה? רק כשאת אומרת שאת קשה להשגה את בדיוק ההפך! והוא אפילו לא יזיז את התחת שלו בשבילך(קשה לו לקום יש עליו יותר מידי מעריצות...אם עוד לא הבנת) קיצר חמודה תמשיכי לחשוב שיהיה לך איתו משהו... ותחזרי לסרטים שבהם את חייה... בהצלחההההההההה אל תשכחי לספר איך הלך סבבה?

Ben LeVi 232

New member
הרי הוא יצטרך לבחור מישהי מבין כל

מבין כל ה-100000 בנות שהזכרתן מקודם, נכון? מי אמר שזו לא תהיה היא?
למה לתקוף, למה?

s h l a g e r

New member
עידו כנס...

תגיד אחי הושפעת קשות מאסקימו לימון החגיגה נמשכת? חחח לא סתם בלי קשות, ד"א אחלה סרט!:)

למעלה