לרעייתי הנבגדת !

לרעייתי הנבגדת !

רק לפרקי זמן אעזוב אותך אך עד סוף ימיי אחזור אלייך, בלי לדעת אם אזכה אי-פעם אל אמונך לשוב, ולו רק פעם. עצוב ומיוסר הוא נצחון האבהבים שאין לו, למצפון, שום יסורים ואין ליבנו כואב ודואב, ומובלים אנו ע``י שכרון היצר החולף. זכרונות טובים לי עימך וממך, אך רק מהם אפשר לחיות ,לדעתך? זו, המאהבת, שלצידי, אולי נגדך אך אצלי היא הכינור שהקיץ בלב. אחזור אלייך , רעייתי, כנראה שכן סערות הלב במהותן להיעלם בעת שהן הופכות לשיגרה ומזכירות שוב את הרעייה. וכך, במחזוריות המיוסרת בין מציאות מאכזבת לאהבה סוערת יימשכו חיינו מן הסתם עוד לאורך זמן.....

אישה50

New member
ארבל, פשוט

נפלא, איך במילים ספורות עמדת על מהות העניין אהבתי אישה - מבקרת לרגע

אורמור

New member
יפה ארבלוני..אלא מה.....

אייך המאהבת יכולה להיות נגדה..? כשהי זו שכובסת מבשלת ואת גרבייך מדיחה היא הלו דואגת ל``תחזוקה``..והמאהבת באה למוגמר אזי ראוי לה למאהבת..שלא תהייה נגדה.. בהזדמנות אתפוס איתה שיחה.. אהבתי את שירך..ו.. אור

Sודית

New member
הרעיה הנבגדת או המאהבת ????

אותי מעניין עכשיו מי יותר כואבת הרעיה או המאהבת שכן לשתיהן החמאת בין שורה לשורה ולשתיהן הכאבת בין מילה למילה ולי נותרה השאלה מי יותר כואבת בזו האהבה??? סודית רק שואלת

רק כאן הן נפגשות......

הרעייה היא תמיד אחרונה לדעת...כמו גם במקרה ההפוך כאשר הרעייה היא הבוגדת. נכון שהמאהבת תמיד יודעת על הרעייה ולכן יש למצוא את המאהבת המפרגנת-כמו שאורמור ציינה לעייל, מאהבת שיודעת לא להכביד. אני סבור במלוא הכנות כי מסיבה זו בלבד המאהבת המתאימה לגבר נשוי היא האישה הנשואה !

למעלה