לשוטרת27 ...עוד משהו קטן ממני

לשוטרת27 ...עוד משהו קטן ממני

עוד משהו קטן שביצעתי פינטזתי בטרוף על מישהו מהעבודה. וידעתי שהוא גם בקטע. יום ראשון יצא מצב ששנינו היינו לבד במשרד ישבנו ודיברנו ודיברנו, עד שאני תפסתי יוזמה, וכמו שאת יודעת אני לא בדיוק בישנית. הוא נשען על השולחן במשרד ואני התקרבתי אליו,קרוב קרוב הסתכלתי לו בעיניים ונתתי לו נשיקה מהסרטים שהוא לא עמד בה. וככה הכל התחיל התנשקנו עם תשוקה שחבל על זמן הזזנו את הדברים מהשולחן...ווהתחלנו להתחרמן בטרוףף התחלתי להוריד לו את הבגדים, וכמובן שהוא לי והתחלנו בסקס בין המטריפים שהיו לי, ואז בדיוק באמצע שמענו שמישהו דופק לנו בדלת, אבל את יודעת לא הפסקנו,אמרנו שאנחנו עסוקים והמשכנו בשלנו רק בקצת יותר שקט.. אני אומרת לך הסקס היה פיצוץ, ואני אומרת לכל הבנות בישראל... צריך ליזום..ולא לחכות כשאת רוצה גבר מסוים פשוט ללכת על זה להיות ספונטנים!!!!!!!! נ.ב:ודרך אגב המון זמן לא שמעתי מימך תתני גם לחוקרת קצת צומת לב

shoteret27

New member
לחוקרת פרטית מתוקתי משוטרת27

היי מתוקה נכון הרבה זמן לא התראינו כאן ולא הפכנו עולמות בחדרי הסקס היתה לי בעית מחשב קלה שנפתרה וכעת השוטרת27 חזרה ובגדול אוהבת אותך מתוקה ואכן חסרת לי בימים האחרונים ולהודעתך זו, אני רואה שאת ממשת פנטזיות שלך ללא רחם תרחמי קצת עליהם חחחחחחחחח נו טוב אני יודעת שאת מלכה מגיע לך הטוב ביותר מאחלת לך שכל הפנטזיות שלך יתממשו ממני

למעלה