לשחקנים של ראש גדול

stud2

New member
לשחקנים של ראש גדול

תגידו לי אין לכם שום דבר אחר לעשות חוץ מלשבת בפורום הזה ולענות על שאלות של ילדים מעפנים? תראו לי שחקן רציני שעושה דבר כזה. דרך אגב:אין לי שום דבר נגדכם אני פשוט חושב שרוב האנשים שגולשים בפורום הזה הם מעפנים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז מה את עושה פה בכלל אם אנחנו כאלה מעפנים?! את מוזמנת ללחוץ על האיקס למעלה ולהחפף עם המעפנות הקשה שלך! סלאמאת'

stud2

New member
לגלית

קודם כל אני בן. ושנית אני פה בשביל לדבר עם השחקנים ולא בשבילך או בשביל מישהו אחר.

עידו דו

New member
טמבל

הרי אם הם יכנסו וידברו איתך אז לפי השיטה שלך הם לא שחקנים רציניים אז למה שידברו איתך בכלל אם אתה נכנס לפה ומיד מאשים האשמות?

אתה פה בשביל השחקנים?!

הרי לטענתך הם בכלל לא רציניים... הם מדברים עם ילדים "מעפנים" (לא לרמה שלך?)

keton13

New member
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

אתה מדבר עם השחקנים? אתה בטח הולך לבית ספר שזה כתוב על החולצה שלך בגדול. איזה גבר אתה,אין מילים לתאר את הכבוד שלך.

keton13

New member
עיצבנת אותי עכשיו

מה זה?מה שמעתי? בניסוח יותר מובן: "למה שהשחקנים של ראש גדול יענו לנו הגולשים בפורום(הילדים המעפנים)" תגיד לי,לא הבנתי,הם אנשים מיוחדים?אנחנו כאילו לא לרמה שלהם? חחחחח שמע יא הומו,זה שבא להם להכנס מדי פעם זאת לא בעיה שלך,או של אף אחד אחר. "שחקן רציני" איזה מילים של ילד מפגר. אתה יודע חתיכת מפגר,גם להם יש חיים,וזה לא הסדרה ראש גדול סתם לידע האישי הנמוך ביותר שלך. עזוב יש לי עוד הרבה דברים להגיד,ואני לא אגיד. ילד קטן.

דניאל866

New member
לילד מעפן שכמותך..

למה שיענו לילדים מעפנים?!? אז למה אתה שולח להם הודעות יא מעפןןןןן לך תישתה שוקו מקולקל......

stud2

New member
כולכם על הזין שלי

וכדאי שתדברו אלי יפה אחרת אני אדאג שהפורום הזה יעלם

lollipop1

New member
טחחחח עלק!

סע סע שמונים! שתיקח אותך משאית של קדישא יא מכוערררררר לך תחפש מישהו שיאהב אותך כי אפילו ההורים שלך לא!

SiM GirL

New member
טחחחח איזה נשמההה../images/Emo24.gif

לקחת את זה ממני 'שתקח אותך משאית קדישא' חחחחחח

דניאל866

New member
פ,חחחח עלאק

ניראה לי שאתה רוצה להעלים את החיים שלך ולא את הפורום סע סע מפה שתיקח אותך משאית זבל ואז תשיר"כאן נולדתי...."

תנוח

בו'אנה יא מכוער? למה מי אתה בכלל? תחזור למקום שממנו הפליצו אותך ואל תאיים פה אל אף אחד... יא ילד כאפות מטומטם...תרגיע את עצמך..תנוח

keton13

New member
אווווו+מנהלים תצחקו את הדיון

איך הוא יעלם?תפרוץ לו? כן,אני עכשיו רוצה לראות,אני נותן לך יום להעלים את הפורום. זה קורה אתה מקבל מה שאתה רוצה. בחוץ מזה,למה מי אתה?אתה לא תבוא ותתלהב פה. מנהלים תמחקו את הדיון המיותר הזה בבקשה

stud2

New member
לכל ההומואים שבפורום

כולכם על הזין שלי יא בני זונות אתם מרגישים גברים לדבר עלי ככה בפורום הייתי רוצה לראות משהו אומר לי משהו בפנים. ואם אתם לא מאמינים לי אז אתם תראו שעד סוף שבוע הבא לא יהיה פורום או שלפחות למכה אנשים פה לא יהיה פורום יא מניאקים מזדיינים!!!

keton13

New member
צודק בכל מילה+מנהלים תמחקו כבר

סליחה,אתה צודק. אנחנו הומואים\מפגרים\מעפנים. כל מה שתרצה. עכשיו מנהלים תמחקו את זה נמאס כבר מהמתרומם הזה

למעלה