לשחקנים שתדעו שזה מזה לא יפה !

גבאיייי

New member
לשחקנים שתדעו שזה מזה לא יפה !

אנשים פשוט כותבים לך מציפים אותכםםםםםםם .. כותבים לך כמה שאתם חמודים וכמה שאתם יפים כמה שחולים עליכם, כמה שאתם מדהימים, תראו את זה ואתם לא עונים .. זה לא כלכך קשה לכתוב הודעה .. במיוחד שאתם יודעים שזה ישמח ת'בנאדם ! אגב אני לא מדברת עליי אישית.

דניאל866

New member
להזכירכם יש להם ח-י-י-ם

להזכירכם יש להםםם חייםםםם הלו!!! חומה חומותיים!!!!!! סתם חח.... אבל מה ניראה לכם הם יושבים כל היום בפורום לענות לכם על שאלות מה אין לה חיים!! שהם ניכנסים הם עונים למה ששהם מספיקים פשוט תחכו בסבלנות! גם עם זה יקח יום יומיפ שבוע חודש דנה הם לא חייבים לאפחד כלום!! הם עושים את זה כי הם אוהבים אותנוו!!!!!!!!!!!!!!!! אז טיפה היתחשבות

להזכירך..מבלי להעליב..

לשחקנים יש חיים חוץ מהפורום את לא רואה שהם משתדלים להיכנס אליו ולענות למסרים..
ואם זה מפריע לך שלחי להם מסר אישי וזהו

Aviad1987

New member
אני אפילו הייתי מעדיף..

שלא יכתבו פה תקופה יותר ארוכה אנשים צריכים להבין שהפורום זה לא דסק התכתבות מול השחקנים והם לא מחויבים לענות להם גם. הם לא תמיד בפורום וגם שהם כן בפורום זה מעצבן לענות ל2000 הודעות אותו דבר. בשביל זה נוסד שרשור לשחקנים, תכתבו שם הכל ואם יבוא לשחקנים הם יענו לכם ויגיבו. ואם לא.. יותר טוב

ל"גבאי" חולקת אלייך

אני חולקת אלייך. מספר פעמים העלו את הנושא הזה והשחקנים אמרו ממש מהלב שהם נמצאים פה כמה שהם יכולים. זה שאתה פה כל החיים זה לא אומר שהם נמצאים פה, גם להם יש חיים לימודים חוגים וחברים (לא שלנו אין) אבל זה שאנחנו פה לא אומר שהם חייבים להיות פה כל הזמן מספיק שהם אפילו עוניפ לנו פעם ב... חודש למשל כי הם לא חייבים לנו שום דבר והם נותנים מהזמן שלהם וכותבים ועונים לנו....... לכל השחקנים תודה על כל מה שאתם עושים!!!! מווווואאאאאאההההה

לגבאיי

את קצת חוצפנית את חושבת שיש להם זמן לכתוב לכולם מהם רובוט לא סורי מאמי תתגבר או תתגברי על זה סורייי

גבאיייי

New member
אני בת חמודה

אולי יש משהו במה שאתם אומרים .. אבל בכל זאת לא יקרה כלום אם הם קצת יותר יעני, אחרי הכל הם לא כאלה עסוקים .. הם ילדים כמונווו ! ולדניאל 886 את\ה אומר\ת שאין להם חיים בשביל לענות לכל ההודעות האלה ? אז מה לכם אין חיים לכתוב את כל ההודעות האלה ????????

אהה הלו תרגיעי מותק!

קודם כל הם לא הצעצוע שלך שתגידי להם לכתוב לך כאילו תחשבי על זה את יודעת כמה ילדים כותבים בפורום המון!!! אז למי שהם יכולים הם כותבים אני מקווה שאת יושעת שהם מנסים לכתוב לכולם אבל יש להם עוד מה לעשות בחיים כמו שאני מדי פעם נכנסת ככה גם הם למרות שיש כאלה שמשקיעים כמו רועי שנכנס מדי יום אז תפסיקי לשחק אותה הכי חשובה בעולם ס22ה??

אולי את צודקת אבל...

את יודעת כמה שולחים להם ביום?! המון, מליונים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה לא כל כך קל כמו שאת אומרת, זה מליוני הודעות שצריך להגיב עליהם...כאילו אם הם יעשו את זה אז זה היקח להם מלא זמן...ברור שהם עונים לחלק ולחלק לא..כי אולי הם לא מספיקים!!!! והם לא כל יום בודקים מסרים/הודעות...או שהם פותחים לשניה עונים לכמה וזהו...!!! קיצר מה שאני מנסה להגיד שיש להם עוד דברים לעשות חוץ מלשבת ולקרוא את כל המסרים והכל....אבל מצד אחר הם אוהבים את זה וכן מפנים לנו/לכם זמן ועונים למי שרק אפשר....אבל זה עדיין קשה...זה לא קל כמו שאת אומרת...או חושבת!!!

ayeltush1

New member
אני לא יודעת מה איתכם אבל..

לי כל אחד כבר ענה אז הם כן עונים והם לא מתעלמים בכוונה גור כבר ענה לי ארבעה מכתבים יהונתן כתב לי כבר איזה שבעה מכתבים אלמה ענתה לי פעמים אבל \ה לא משנה פה זה ממש קשה לכתוב להרבה תחשבי שעם זה לך גג עשר מכתבים ביום נגיד או אפילו יותר או פחות להם זה מליון מכתבים ביום אני בטוחה שלפחות לכל אחד כאן הם ענו מכתב אחד ועם לא תכתבו להם בפרטי ותחכו אבל על תציפו אותם (כמוני חחח סתם) מי שהכי הרבה נכנס לפה זה רועי,ספיר,ויהונתן וגור ואלמה ולפעמים אדם,ושרוןכמובן ....חכו בסבלנות מבטיחה לכולכם שהם יענו לכם באהבה איילת

למעלה