לשלול רשיון?!

אבי בן 1231

Well-known member

משרד הבריאות שולל לצמיתות רישיונו של רופא שמתנגד לחיסוני קורונה​

רישיונו של ד"ר אריה אבני נשלל בהחלטה של השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, שקבע: "הוא שרלטן, מכחיש קורונה מובהק ומאחז עיניים מסוכן. בהתנהגותו טמונה סכנה של ממש לשלום הציבור ולבריאותו"​

האם זו לא כפיה לחייב איש רפואה להודות במה שאינו מאמין? חוקי לשלול רשיון בגלל התנגדות לחיסון?
מעולה!!!!! רופא אינו רב שמביע את דעתו, רופא חייב להסתמך על מחקרים וכתבות מקצועיות בלבד ולא על דעתו האישית.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני 'קרוע' בעניין. מצד אחד מסכים איתך. לא שייך להעניש אנשים רק בגלל שהם חושבים אחרת. זה כולל לשלול מהם תארים ותעודות. מצד שני מבחינת המערכת, עמדתה ברורה והגיונית. ברגע שאדם שרשאי לכנות עצמו רופא יוצא חוצץ נגד עמדתה, באופן שלדעת המערכת ממש מסכנת אנשים, היא חייבת לפעול. זה אך הגיוני ומתבקש.

מן הסתם יש פער מסוים בין האמור בדו"ח הוועדה למה שמתפרסם בתשקורת, כך שקשה לדעת מה הן בדיוק העילות לפסילה. בכלל, התשקורת לא ממש מציגה לא את הדו"ח ולא את האמור בו, אלא רק את דברי סטרשנוב שאישר את עמדת הוועדה. חלק בלתי נפרד מרדידותה האין סופית של התשקורת הישראלית. אבל כאמור, זה מקשה לדעת מהן העילות המדויקות לשלילת הרשיון.

כך או אחרת, סוגיה שאפשר לתמוך בה בכל צד. לא שחור-לבן.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני 'קרוע' בעניין. מצד אחד מסכים איתך. לא שייך להעניש אנשים רק בגלל שהם חושבים אחרת. זה כולל לשלול מהם תארים ותעודות. מצד שני מבחינת המערכת, עמדתה ברורה והגיונית. ברגע שאדם שרשאי לכנות עצמו רופא יוצא חוצץ נגד עמדתה, באופן שלדעת המערכת ממש מסכנת אנשים, היא חייבת לפעול. זה אך הגיוני ומתבקש.

מן הסתם יש פער מסוים בין האמור בדו"ח הוועדה למה שמתפרסם בתשקורת, כך שקשה לדעת מה הן בדיוק העילות לפסילה. בכלל, התשקורת לא ממש מציגה לא את הדו"ח ולא את האמור בו, אלא רק את דברי סטרשנוב שאישר את עמדת הוועדה. חלק בלתי נפרד מרדידותה האין סופית של התשקורת הישראלית. אבל כאמור, זה מקשה לדעת מהן העילות המדויקות לשלילת הרשיון.

כך או אחרת, סוגיה שאפשר לתמוך בה בכל צד. לא שחור-לבן.

ד"ר מיכל הרן ועו"ד ירון דוד על השתקת רופאים והדיקטטורה הרפואית.

משתפרת1

Well-known member
אמרו שההגנה המלאה היא שבוע לאחר החיסון ועל כן, את צריכה להוסיף עוד 57, היינו תגיעי ל-80 מתים.
בנוסף, את מסיקה שמתו מהקורונה, אך אולי מתו כתוצאה מהחיסון?
משום מה הזמן לחיסון עודכן לשבועים, כשהקפיצה בנוגדנים מתחילה אחרי שבוע.
80 מתוך למעלה מ 3 מיליון. תזכיר לי כמה מאות מתו באותה תקופה מתוך 7 מיליון שלא חוסנו?
אגב, במקרה הזה דווקא כן רלוונטית קבוצת הגיל (הגבוה) של המחוסנים לתמותה.

דיברגנט חדש

Well-known member
80 מתוך למעלה מ 3 מיליון. תזכיר לי כמה מאות מתו באותה תקופה מתוך 7 מיליון שלא חוסנו?
אין לי מושג, צריך לדעת את התאריך שממנו התחילו לספור ולהתחיל מאותו מקום, לנכות את כל אלו שמתחת לגיל 60 ולנרמל בכדי שההשוואה תהיה 1:1 ולא 1:9 כי ה-% המתחסנים בגיל הזה היינו 90%.
אני מניח שכאשר תעשי את כל זה, תגלי, לדאבונך ותתפלאי, גם לדאבוני, שמס' המתים בקרב המחוסנים גדול יותר.

משתפרת1

Well-known member
אין לי מושג, צריך לדעת את התאריך שממנו התחילו לספור ולהתחיל מאותו מקום, לנכות את כל אלו שמתחת לגיל 60 ולנרמל בכדי שההשוואה תהיה 1:1 ולא 1:9 כי ה-% המתחסנים בגיל הזה היינו 90%.
אני מניח שכאשר תעשי את כל זה, תגלי, לדאבונך ותתפלאי, גם לדאבוני, שמס' המתים בקרב המחוסנים גדול יותר.
קופת חולים עשתה את זה והשוותה 600000 מתחסנים ל 600000 שלא התחסנו. נמצאה ירידה של 94% במספר הנדבקים. אגב, אני הייתי מבחינה גם בין אלה שחיוביים בבדיקה (ולא מגלים תסמינים) לחולים. לדעתי זה היה מגדיל את המספר.
כבר הבאתי את הנתון בדיון קודם, וברור שבחרת להתעלם ממנו.

דיברגנט חדש

Well-known member
קופת חולים עשתה את זה והשוותה 600000 מתחסנים ל 600000 שלא התחסנו. נמצאה ירידה של 94% במספר הנדבקים. אגב, אני הייתי מבחינה גם בין אלה שחיוביים בבדיקה (ולא מגלים תסמינים) לחולים. לדעתי זה היה מגדיל את המספר.
כבר הבאתי את הנתון בדיון קודם, וברור שבחרת להתעלם ממנו.
לא מתאים לך לשקר, אני משתדל, תמיד, להשיב.
להפך, אני נהנה להתדיין כאשר יש דיון ואיתך, תמיד, מתנהל דיון ענייני ולא הקראת מסרים של עיוור הפורום מבלי להבינם.

משתפרת1

Well-known member
לא מתאים לך לשקר, אני משתדל, תמיד, להשיב.
להפך, אני נהנה להתדיין כאשר יש דיון ואיתך, תמיד, מתנהל דיון ענייני ולא הקראת מסרים של עיוור הפורום מבלי להבינם.
לא התיחסת לנתון הבדוק של 94% פחות נדבקים בין המחוסנים. בדוק על מאות אלפים.
ויפה לך לקרוא לאחרים שקרנים. מלמד הרבה.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא התיחסת לנתון הבדוק של 94% פחות נדבקים בין המחוסנים. בדוק על מאות אלפים.
ויפה לך לקרוא לאחרים שקרנים. מלמד הרבה.
בוודאי שהתייחסתי, בקישור שהפנתי אותך אליו, הוא מוביל לתגובה #32 שלי ששם השבתי על כל פיסקה בתגובתך ועל הנתון ההזה, השבתי בפיסקה הראשונה.

משתפרת1

Well-known member
ממש לא. החלטת שהמחוסנים הקשישים הסתגרו בביתם אחרי החיסון, כאילו שלפני החיסון התרוצצו בכל חוצות העיר, ושהלא מחוסנים מתקהלים להם בכיף ולכן נדבקים. ההיפך הוא הנכון. מחוסנים קשישים חזרו לצאת להליכות, אני פוגשת רבים בחוגי הספורט שהיו מושבתים לגמרי וכעת נפתחו עבור המחוסנים, אני רואה בסופרמרקט רבים שעד כה הזמינו משלוחים.
ממש לא ענית לסטטיסטיקה.
ואם אתה חושב שתגובה אחרי שבוע או שבועיים תגרום לקוראים אחרים לשכוח מה נאמר קודם ולהאמין למה שאתה כותב כרגע- אתה ככל הנראה טועה.

דיברגנט חדש

Well-known member
ממש לא. החלטת שהמחוסנים הקשישים הסתגרו בביתם אחרי החיסון, כאילו שלפני החיסון התרוצצו בכל חוצות העיר, ושהלא מחוסנים מתקהלים להם בכיף ולכן נדבקים. ההיפך הוא הנכון. מחוסנים קשישים חזרו לצאת להליכות, אני פוגשת רבים בחוגי הספורט שהיו מושבתים לגמרי וכעת נפתחו עבור המחוסנים, אני רואה בסופרמרקט רבים שעד כה הזמינו משלוחים.
ממש לא ענית לסטטיסטיקה.
ואם אתה חושב שתגובה אחרי שבוע או שבועיים תגרום לקוראים אחרים לשכוח מה נאמר קודם ולהאמין למה שאתה כותב כרגע- אתה ככל הנראה טועה.
לאט לאט אך בטוח, הפייק של מחקרי היעילות מתגלה ואצטט מהכתבה "על-פי המחקר של חברת "פייזר", שקיבל משנה תוקף גם במחקרי "העולם האמיתי" שנעשו על האוכלוסיה בישראל, החיסונים יעילים ב-95% במניעת הדבקה וב-99% במניעת תחלואה קשה ותמותה. אירוע ההתפרצות אמנם מחזק את ההוכחה כי לחיסונים יש תרומה חיונית בהגנה על האוכלוסייה הקשישה, אך העובדה ש-12 דיירים נדבקו למרות החיסון מדאיגה ובאגף הגריאטריה במשרד הבריאות בודקים את המקרה. ייתכן כי להתפשטות הווריאנטים בישראל - יש תרומה להדבקה בנגיף בתוך המוסד." (הדגשתי את החלק הרלוונטי)
במתמטיקה פשוטה, 12 דיירים נדבקו מתוך 30 דיירים שבאו במגע עם החולה, לכן יוצא יעילות של 40% ולא 95% שהוצהר ע"י פייזר ושות' |לא|
למען הסר ספק, מה שאתה התייחס, זה ה-99% שפייזר הצהירה ככתוב בכתבה ובפיסקה הרלוונטית שציטטתי ואני מאוד שמח, שלפחות במקרה של הבית אבות זה תאם את ההצהרה של פייזר.

אגב, על איזה "שבוע או שבועיים" את מדברת ואח"כ תעלבי שאני מציין את שקרייך?

משתפרת1

Well-known member
זו תגובה להודעה של דיב' מ-5.3.21 בשעה 23:12. המערכת לא מאפשרת לי להגיב להודעה עצמה ורושמת לי הודעת שגיאה.

בנוגע להדבקה בבית האבות הבאת הודעה חלקית, טקטיקה אפיינית למכחישי עובדות ולמסלפי מציאות.
12 קשישים נמצאו חיוביים לנגיף בבדיקתם. איש מהם לא הראה תסמינים! את זה לא טרחת לצטט. זו בדיוק הוכחה מצוינת ליעילות החיסון
בנוסף- כעת כבר מספר ניכר יותר של שבועות שמספרי הנדבקים עומדים על פחות ממחצית מהמספר שלפני הסגר האחרון, זאת כשמדובר בוריאנט אלים יותר ותוקפני יותר, וכאשר פחות ממחצית האוכלוסיה מחוסנת. מספר החולים קשה הולך ופוחת אט אט, כבר ירדנו מאיזור 1100 לאיזור ה-700, כמו שנראה לי מספרם ימשיך לרדת בהתאם למספר הנדבקים.
באשר ל"היעלבות" כביכול? הצחקת אותי. אינני נעלבת מדברים שדמויות וירטואליות אובססיביות (וזו אמירה כללית) מיחסות לי. הדברים מלמדים על הכותב הרבה יותר מאשר עלי.

דיברגנט חדש

Well-known member
זו תגובה להודעה של דיב' מ-5.3.21 בשעה 23:12. המערכת לא מאפשרת לי להגיב להודעה עצמה ורושמת לי הודעת שגיאה.

בנוגע להדבקה בבית האבות הבאת הודעה חלקית, טקטיקה אפיינית למכחישי עובדות ולמסלפי מציאות.
12 קשישים נמצאו חיוביים לנגיף בבדיקתם. איש מהם לא הראה תסמינים! את זה לא טרחת לצטט. זו בדיוק הוכחה מצוינת ליעילות החיסון
בנוסף- כעת כבר מספר ניכר יותר של שבועות שמספרי הנדבקים עומדים על פחות ממחצית מהמספר שלפני הסגר האחרון, זאת כשמדובר בוריאנט אלים יותר ותוקפני יותר, וכאשר פחות ממחצית האוכלוסיה מחוסנת. מספר החולים קשה הולך ופוחת אט אט, כבר ירדנו מאיזור 1100 לאיזור ה-700, כמו שנראה לי מספרם ימשיך לרדת בהתאם למספר הנדבקים.
באשר ל"היעלבות" כביכול? הצחקת אותי. אינני נעלבת מדברים שדמויות וירטואליות אובססיביות (וזו אמירה כללית) מיחסות לי. הדברים מלמדים על הכותב הרבה יותר מאשר עלי.
תגידי, נידבקת מהרינגטון בעיוורות? עד כדי כך האג'נדה מעוורת אותך?
בשבילך, אצרף לך את החלק של זה בתגובתי, אולי כך תוכלי לראות:
זה ה-99% שפייזר הצהירה ככתוב בכתבה ובפיסקה הרלוונטית שציטטתי ואני מאוד שמח, שלפחות במקרה של הבית אבות זה תאם את ההצהרה של פייזר.

משתפרת1

Well-known member
תגידי, נידבקת מהרינגטון בעיוורות? עד כדי כך האג'נדה מעוורת אותך?
בשבילך, אצרף לך את החלק של זה בתגובתי, אולי כך תוכלי לראות:
איפה הציטוט שאין לאיש מהם תסמינים?
אני בטוחה שאם תיקח משטחים מהעור שלי תמצא שפע של חידקים, חלקם מחוללי מחלות, בלי שאני אחלה באחת מהן. בבדיקה נמצא וירוס אצל הדיירים בבית האבות, אך לא מחלה. כלומר הוירוס מנוטרל ע"י הנוגדנים.
עיוורון? טול קורה מבין עיניך, ועדיף שתסיר את סכי העינים.

דיברגנט חדש

Well-known member
איפה הציטוט שאין לאיש מהם תסמינים?
אני בטוחה שאם תיקח משטחים מהעור שלי תמצא שפע של חידקים, חלקם מחוללי מחלות, בלי שאני אחלה באחת מהן. בבדיקה נמצא וירוס אצל הדיירים בבית האבות, אך לא מחלה. כלומר הוירוס מנוטרל ע"י הנוגדנים.
עיוורון? טול קורה מבין עיניך, ועדיף שתסיר את סכי העינים.
לכל הידוע לי, וירוס זה לא חיידק אלא נגיף ולא נבדק להם שום דבר על העור, אלא בבדיקת קורונה רגילה ע"י מטוש.
אני מניח שאת מסוגלת לעשות 1+1 וציטטתי את -
החיסונים יעילים ב-95% במניעת הדבקה וב-99% במניעת תחלואה קשה ותמותה.
וציינתי את -
זה ה-99% שפייזר הצהירה ככתוב בכתבה ובפיסקה הרלוונטית שציטטתי ואני מאוד שמח, שלפחות במקרה של הבית אבות זה תאם את ההצהרה של פייזר.

חוץ מזה, התעלמת, לא בתום לב, משאלתי על שקרייך -
אגב, על איזה "שבוע או שבועיים" את מדברת ואח"כ תעלבי שאני מציין את שקרייך?

משתפרת1

Well-known member
שקרים הם כל חצאי הכתבות שאתה מביא.
בכתבה על 12 המאובחנים חיובית בבית האבות שהופיעה בשרשור אחר מלפני ימים ספורים (שאתה כמובן מתעלם ממנו כי הוא לא תומך באג'נדה המסולפת שלך) נכתב בפירוש שהם ללא תסמינים.
נכון, הקוביד 19 הוא נגיף. ההשוואה היא בין המצאותו לבין מחלה בפועל. מסתבר שאתה לא מסוגל לעשות 1+1.
לגבי מה שכתבתי לפני שבועים או שבוע? לך לשם ותעבור על הנתונים ההם. זו ממש התחכמות לחזור לדיונים מלפני שבועות. לא אני.
תמשיך להצמד לכינויים יפים ולהעיד על רמת אישיותך.

דיברגנט חדש

Well-known member
שקרים הם כל חצאי הכתבות שאתה מביא.
בכתבה על 12 המאובחנים חיובית בבית האבות שהופיעה בשרשור אחר מלפני ימים ספורים (שאתה כמובן מתעלם ממנו כי הוא לא תומך באג'נדה המסולפת שלך) נכתב בפירוש שהם ללא תסמינים.
נכון, הקוביד 19 הוא נגיף. ההשוואה היא בין המצאותו לבין מחלה בפועל. מסתבר שאתה לא מסוגל לעשות 1+1.
לגבי מה שכתבתי לפני שבועים או שבוע? לך לשם ותעבור על הנתונים ההם. זו ממש התחכמות לחזור לדיונים מלפני שבועות. לא אני.
תמשיך להצמד לכינויים יפים ולהעיד על רמת אישיותך.
הכתבה של ה-12 נדבקים מתוך 30 כאלו שנחשפו זה עוד כלום לעומת מה שנתוני משרד הבריאות לימדו על תמותה מהחיסון פי 40 בקשישים
אין לי מושג על איזה דיונים מלפני שבועות, את מתייחסת, השבתי לך על תגובתך שהיא ממש לא הייתה מלפני שבוע או שבועיים ואשמח לראות על מה את מדברת? (רמז: אין לך מושג, אחרת היית מפנה אותי לשם, כך שלפחות לשם יושרה, תתנצלי ...)
אגב, לא הדבקתי לך שום כינויים ואם הצמדתי לך כינוי, נא תכתבי אותו, האם זה עוד אחד משקרייך?

משתפרת1

Well-known member
הכתבה של ה-12 נדבקים מתוך 30 כאלו שנחשפו זה עוד כלום לעומת מה שנתוני משרד הבריאות לימדו על תמותה מהחיסון פי 40 בקשישים
אין לי מושג על איזה דיונים מלפני שבועות, את מתייחסת, השבתי לך על תגובתך שהיא ממש לא הייתה מלפני שבוע או שבועיים ואשמח לראות על מה את מדברת? (רמז: אין לך מושג, אחרת היית מפנה אותי לשם, כך שלפחות לשם יושרה, תתנצלי ...)
אגב, לא הדבקתי לך שום כינויים ואם הצמדתי לך כינוי, נא תכתבי אותו, האם זה עוד אחד משקרייך?
אה, פתאום ה-12 שבעצם לא חלו, רק יצאו חיוביים בבדיקת קורונה, לא משמעותית.
נתונים? הערב בטלויזיה דובר על החולים קשה. 25% מהחולים קשה הם בני פחות מחמישים שלא חוסנו.
70% מהחולים קשה הם בני למעלה מחמישים שלא חוסנו.
5% מהחולים קשה הם כאלה שחוסנו. לא התיחסו לזמן בו אובחנה המחלה אחרי החיסון השני, אבל גם בלי זה הנתונים מדברים בעד עצמם.
כשאתה מעלה מחדש תהיות על מה שנכתב לפני שבועים אתה מי שצריך לבדוק את הנתונים של אותו זמן בהשוואה לנתונים של השבועות הקודמים. אתה הוא זה שמעלה הודעות מן האוב בתקווה שכל מי שקורא שכח כבר את מה שקרה אז. לך לתקופה בה כתבתי, תשווה את המספרים לשבועות הקודמים. כשכתבתי את ההודעה ההיא הנתונים היו זמינים לי, כיום אין לי סיבה לחפש אותם. אם תמשיך לכתוב שהם שקרים שלי- זה עדיין לא הופך את הנתונים הללו לשקריים. לא שיש לי ציפיה קלושה כלשהי שתתרשם מהמספרים ותודה שהם ירדו ויורדים.
ובענין זה- צודק, לא קראת לי שקרנית, "רק" כתבת שאני כותבת שקרים. תמשיך לחזור על זה. ברור לכל מי שקורא היכן האמת.

אתה כמובן תמשיך לחזור שוב ושוב על "שקרים" ועל זלזול בעובדות שהבאתי. יפה לך. אני סיימתי כאן.

למעלה