לשנות או לא לשנות?

dory141

New member
לשנות או לא לשנות?

אחת לתקופה מסוימת, אני עובד בעסק משפחתי של הוצאת ספרים וחושב על החלפת מקום עבודה. בעבר נקטתי בצעדים בכיוון, כולל חיפוש אקטיבי מאוד. באחרונה, כשזה התחיל להיות אקטואלי, עשיתי לעצמי טבלה של בעד ונגד:

למה כן- יציאה לעצמאות מקצועית; מניעת חיכוכים במשפחה; הרחבת מעגל היכרויות עם אנשים אחרים; מיצוי פוטנציאל אישי.
למה לא- מצבור של אכזבות עבר מעצם תוצאות הראיון; התחלה במקום חדש בגיל מאוחר מאוד; חשש שלא יאהבו אותי איך שאני ושאצטרך לשנות את התנהגותי; לא תהיה לי אפשרות לגמישות בשעות העבודה.
אגיד, שהדבר שהכי מציק לי זה שמעולם לא התקבלתי לשום תפקיד דרך ראיון עבודה. גם בפעמים שנדמה לי, שהראיון היה הטוב ביותר בעולם, התברר לי שזה לא הספיק כדי לעבור את המסננת של ראש מחלקת כ"א, או מי שראיין אותי. בנוסף, אני גם מחפש מקום יחסית קטן, מקסימום 12 עובדים. ביותר מזה, אני נבלע ולא מוצא את עצמי. בנוסף, אני מאמץ במידה רבה את המודל של אמא שלי: אחרי העבודה, מתנתק ממנה ולא רוצה לשמוע ממנה או עליה, כולל אירועי חברה (וזאת למרות שאני יותר חברותי ממנה בהרבה). אני גם מרגיש שהתאכזבתי מספיק בחיי מעבודות ושאין לי רצון לחזור שוב על התהליך. מה אתם מציעים שאעשה?

למעלה