לשני ממן!!

shanel13

New member
לשני ממן!!

שני...תיראי! למה שאני שולחת הודעות לפרטי את אףףףףףף פעם לא עונה לי! ובאיסיקיו את שמת אותי על איגנור? (התעלם)

שני ממן

New member
אני לא שמתי אותך על איגנוררר

וזה לא שאני לא עונה לך!!! פשוט כולם מבקשים ממני מספר טלפון של הסוכנות שלי!!! ולא זה מה שגרם לי ללכת לאודישנים... אלה זה שפעם אחת,הייתי בשנקין עם חברה מכוכב יאיר... ואיזה ילדה אחת עשתה לנו פרצופים.. אז התחלתי לריב איתה... ובצחוק!!... ואז היתה שם סוכנת אחת,שהתלהבה מזה... וממש האמינה שאני רבה איתה באמת... חחח אז היא הביאה לי כרטיס ביקור,כדי לעבור אודישנים.. ועברתי,והחתימו אותי על חוזה... וזהו!!!!! מספר טלפון אין לי!!!... יש לי של הסוכנת... אבל זה ממש לא לעניין.. זה כמו שתבקשי מכל השחקנים פה,ללהביא לך את המספר טלפון של הסוכן,סוכנת שלהם!!!!... אז בבקשה... אני ינסה להשיג לך אם את כל כך רוצה... באמת שאני ינסה!!! מקווה שלא נפגעת ושלא לקחת את זה אישית...

שני ממן

New member
מאמי אני עפה לארוחת שישי...

ושיהיה לכולם שבת שלום!!! וסוף שבוע מהנה ביותררר ותזכרו כולם...שאם אני לא עונה לכם,זה לא כי אני לא רוצה... זה כי אני לא נמצאת!!! ותמיד אני יענה לכל מי ששולח לי מסרים... באמת!!... {אמאאא אני נשמעת כמו אחד מהמפורסמים...אבל באמת שהמון ילדים פשוט מציפים אותי בהודעות שבמסרים} ואם לי קשה לענות לכולם... ואני משתדלת לענות ממש לכולם! אז תתארו לכם מה יש לשחקנים... מקווה שמיציתי את מה שרציתי להסביר לכם... שבת שלום

למעלה