לשרונה ואנג'ל, וכל מי שמעוניין

לשרונה ואנג'ל, וכל מי שמעוניין

כיוון שהשרשור הקודם עוד שנייה יוצא מהמסך. החלטתי לפתוח חדש. אז שרונה יקירתי. לא יודעת אם ראית אבל, שיהיה המון המון מזל טוב והמשך תקין בריא עגול ומענג. אנג'ל מתוקה, צהריים טובים. (אין לך מושג כמה אני מתגעגעת לקנדה, 3 שנים נפלאות היו לי שם, אני חולת חורף).

Angel45

New member
../images/Emo45.gif אחלה רעיון,חשבתי על זה אך לא ביצעתי

היכן גרת בקנדה ? אגב,אל תדאגי שרונה רואה הכל...שום דבר לא נסתר או מתפספס מעינייה

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif

הניק שלי זה הכתובת שהייתה לי בטורנטו. הייתי עובדת במי ומי, אם את מכירה, מסעדה ישראלית מצליחה מאוד. תגידי מה עם ויקטור? שעזבתי היה לו אפילפסיה וחיזיונות מוזרים וגם נעשה פרנואידי.

sharona78

New member
../images/Emo58.gif טוב מאוד שפתחתן שרשור חדש...../images/Emo65.gif

כבר אין מקום שם למעטה..... ואנג'ל צודקת יש לי עיניים גם בגב, סתםםםםםםםםם !!!
תודה, ושוב תודה לכן אנטיבס ואנג'ל על האיחולים הלבביים, לפעמים נחמד לשתף שמחה שכזו עם עוד בנות..... כבר עברתי חצי הריון ועד כה, טפו טפו טפו
הכל תקין..... ואנג'ל אחלה תמונה עם כלבים - ראיתי גם את זה !! אנג'ל, באמת עשיתי קצט סלט, זה כנראה בגלל שראיתי ב- youtube את הסטוצון בין שרון לבראד בזמן שהיה מאורס לויקטוריה, וכבר הספקתי לשכוח שאמרת שהם התגרשו........ נו טוב אני לפעמים שוכחת מה קורה פה בארץ עם הפרקים, אז טבעי שהתבלבלתי קצט עם פרקים שחצי ראיתי חצי שמעתי וחצי אני לא יודעת מה... נו מילא... גם את ח-מ-ו-ד-ה...! וגם את אנטיבס, את- 10 ! גם אני רוצה לקנדה............... תקחו אותי כבר! שמעתי שיש שם הרבה ישראלים וגם אני אוהבת חורף שדרך אגב אוטוטו מגיע (בטח לא כמו הקור ששם, אבל עדיין חורף.......) ובחזרה לספויילרים, אז הגירושים בין בראד לויקי, זה בגלל ההריון שלא ידוע מי האבא ג'יי טי או בראד ? או שפספתי עוד משהו ? ולמי מהם נתון ליבה של ויקי ? ל א ל ה ת מ כ ר ! ! ! ש-מ-ע-ת-ם ?

Angel45

New member
|ספוילר זכויות פתיחת השירשור הן לאנטיבס לא לי

שתיכן אוהבות חורף וזה משאיר אותי במיעוט את החורף התל אביבי לא יכולתי לסבול וכל הזמן קיטרתי והחורף בקנדה...לימד אותי שהחורף התל אביבי המאוס אינו אלא יום שיגרתי באביב או בסתיו כאן. אני גרה באלברטה ביין קלגרי לאדמונטון ובחורף האחרון שהחל בתחילת אוקטובר ונגמר בסוף יוני הגיעו הטמפרטורות לפעמים למינוס 40 ומינוס 45 והשלג נמס לחלוטין באמצע יולי הגירושין בין בראד לויקטוריה הם בגלל שנמאס לה מהשקרים שלו ומהמניפולציות שלו

sharona78

New member
חורף ....../images/Emo58.gif

כמה שיש לי סנטימנטים לחורף, כשהייתי בפראג היה 6 מעלות בערך בנובמבר ומרוב שקפאו לי הבירכיים לא יכולתי ללכת.... מה לעשות הגוף שלי כנראה רגיל לחום הישראלי.... אבל יש משהו מאוד מיוחד בחורף, אני בטוחה שאת מבינה למה אני מתכוונת..... לגבי ויקטוריה ובראד - טוב ברור גם אני הייתי מתגרשת ממיניפולטור שכזה.. אבל ההריון... באסה.........

למעלה