לשתף...

ארטאור

New member
מרגישה ויודעת

רשת צפופה, עמוס עוז כתב על מי שמעז : ,,,השאלה היא מה עושה כל אחד עם הקלפים שחילקו לו. הלא יש מי שמשחק בקלפים לא כל כך טובים באופן יוצא דופן, ויש מי שבדיוק להפך, מבזבז ומפסיד הכל אפילו בקלפים נפלאים. אבל החופש איך לשחק תלוי באופן אירוני במזל של כל אחד, בתבונה, באינטואיציה וכמובן בהעזה, ואם כך אז מה סוף סוף נשאר לנו? לא הרבה: החופש לצחוק ממצבנו או להתאבל עליו, להשתתף במשחק או לפרוש, הבחירה היא בין לעבור את החיים האלה בערנות או בנמנום. ליימון יקרה תודה

ארטאור

New member
הקושי בלבחור

ולפעמים לבחור כל כך לא פשוט, זה להניח לפחדים, זה להניח לנוחות, זה להניח למצפון, זה להניח להתמודדות, זה להניח להסתתרות, זה להניח לקושי, זה להניח לאחריות ועוד ועוד ועוד שבת לא פשוטה, ממנה אני רוצה בעיקר לבחור ! ולא לתת להרגל לבחור בשבילי ! ושוב יש לי הצורך להודות למי שכאן תמיד בשבילי - תודה !

אא101

New member
הקושי בלבחור

הייתי שם ובחרתי בנוחות בהסתרות בהתמודדות היום יומית עם המצפון ובפחדים שלא מרפים בתקווה לימים טובים יותר לא פשוט. לקח לי הרבה זמן אבל אני שם מנסה לחיות בשלום עד כמה שאפשר עם הבחירות. צריך הרבה סבלנות וקור רוח והכי חשוב המון אופטימיות

ארטאור

New member
לשתף...

" עדיין חולמת ועדיין רוצה ................... תמיד שנשברת עולה לקחת אוויר... מי אמר שאשה לוויתן זה דבר לא שביר..."

heli64

New member
היי ארטאור

נדמה כי שישבת מעורר את הנפש לעשות שוב חשבון שכזה...ואז, מתברר ש...עדיין הכול שם, החלומות, המאוויים והכיסופים. 'אישה לוויתן' [לפעמים] היא דבר מאוד שביר, עד כדי כאב ממש. תודה על השיתוף חלי

ארטאור

New member
תודה

חלי, ריגשת אותי, קראת את שכתבתי בין המילים, אכן שבתות וחגים, בדידות, כאב תודה

למעלה