לתם

smdar1

New member
לתם

היי תם מאמינה לך שזה אתהרציתי לשאול אותך אייך היה לשחק בחב'רה הטובים?מה יותר כייף עם מבוגרים או עם ילדים לשחק?ואתה ממש חמוד באמת ותודה עם תענה:)

לסמדר החמודה

קודם כל , תודה על האמון וההבחנה שזה אני בחברה הטובים (אני בעצמי כבר לא ממש מזהה את עצמי שם...) יש יתרונות בלשחק עם מבוגרים: מצד אחד, מכיוון שאתה ילד מתייחסים אליך אחרת, בצורה שונה מפנקים אותך וכאלה אבל, גם במשחק עם ילדים יש יתרונות: צחוקים יש בלי סוף ואפשר לדבר על דברים ששני ילדים בעיקרון אוהבים: אותה מוזיקה או תחביבים, לימודים.... אז זהו, אני מקווה שעניתי על ה שאלה שלך בכיף, תם

porsh

New member
תם תגיד....

אתה בטח מכיר את הקטע הזה שאנשים ברחוב באים ועוצרים אותך אומרים לך היי זה תם זה תם זה מראש גדול בקיצור הם מבלבלים לך את השכל .. רציתי לשאול אותך , זה לא מחרפן אותך הדבר הזה? כאילו אתה לוקח את זה בחפיף או שזה מרגיז אותך?

לפורשה בוקסטר, קררה או 911

קודם כל סחתיין על השם כי מי באמת יילך ברגל אם יש לו פאקינג פורש? אז ככה: כן, זה יכול להיות נחמד מאוד אבל עד רמה מסויימת, וזה אכן יכול לחרפן כי כשאני חוזר עייף הביתה הדבר האחרון שבא לי זה להתעכב ברחוב או משהו, אבל בדרך כלל זה בהחלט בא לי בטוב... אני אשמח לעוד שאלות אז בינתיים בי!!!!

porsh

New member
בישבילי אחי קאררה GT לא יותר

תודה על המחמאה קודם כל , דבר שני אני יכול להגיד לך שאתה מבין כל השחקנים פה הכי אחלה כאילו אתה מתייחס יותר לאנשים מהשחקנים האחרים ומדבר חופשי כאילו כולם אחים שלך.. סחטיין אחי אנשים אוהבים את זה... עכשיו עוד שאלה קטנה.. שאתה מסתובב עם החבר'ה כמו כל בנאדם ובטח אתם נמצאים בקניון ערים בדרך כלל , שאתם יושבים אוכלים איזה משהו אנשים לא באים אליכם מתחילים להיטפל אליכם לשבת אתכם יעני להציק כזה? אם לא קודם כל זאת ברכה.. אם כן מה אתה עושה עם העניין?

לפורש ברדר

אז קודם כל תודה על המחמאה, אני בטוח שאתה אחלה גבר, טוב אז ככה: לי, אותם מקרים שציינת קראו פעמיים אבל מה אני אגיד לך הקהל הוא מקור האנרגיה של השחקן (זה לפי דעתי אני לא מומחה) אבל לפי דעתי האנשים זה המנוע של השחקן כי השחקן יוצר בשביל האנשים ולכן חשוב מאוד לכבד כל פנייה ומחמאה. ועכשיו לעניין: אני יושב לי בבורגראנץ' עם חברים ואני קולט 2 ילדות מסתכלות עליי מצד שני ואז אני מסתובב ושומע צרחות! "זה את מהחברה הטובים יואו אני לא מאמינה????!!!!!!!!!". אמרתי כן ברגוע וחזרתי לאכול, כשפתאום שמתי לב שהם לא בדיוק הלכו ואז התחילה מפולת שאלות: בן כמה אתה איפה אתה לומד מה התחביבים שלך היה כיף לשחק עם גיא אריאלי? ועוד...... מה אני אגיד לך אחי, התעצבנתי קצת למה אני באמצע האוכל ואיך להגיד, לא ממש מנומס ככה להתנפל אז עניתי בשקט וחיכיתי שזה ייגמר כי אז הייתי יותר צעיר ועם פחות ניסיון ולא היה לי אומץ לנפנף אותם. אז זה הסיפור אני מצפה ממך לתגובה תם הידוע בכינויו boxter man

porsh

New member
לתם

אחי נכון שהקהל זה מקור האנרגיה של השחקן אבל חבל על הזמן אנשים זה אנשים ושזה בנות יוו... שמע נכון שהיית קטן יותר ולא העזת לנפנף אותם למה הם היו עושים מזה סיפור האנשים כאלה שאתה לא כזה ולא כזה סתם שוויצר אבל מה הם חושבים בן אדם זה רובוט תמיד מוכן ומזומן לכל דבר.. אני מקווה שעכשיו כבר יש לך פחות בעיות עם זה אבל אחי אתה הולך להמשיך בקריירה של משחק ולצערי אתה תמשיך לסבול ממעריצים מציקים אבל ניחא מתרגלים לכל דבר.. שמחתי לדבר איתך אתה בן אדם אחלה ואני מקווה שעוד נדבר בהמשך יאללה אני עפתי ביי

porsh

New member
לתם

אחי נכון שהקהל זה מקור האנרגיה של השחקן אבל חבל על הזמן אנשים זה אנשים ושזה בנות יוו... שמע נכון שהיית קטן יותר ולא העזת לנפנף אותם למה הם היו עושים מזה סיפור האנשים כאלה שאתה לא כזה ולא כזה סתם שוויצר אבל מה הם חושבים בן אדם זה רובוט תמיד מוכן ומזומן לכל דבר.. אני מקווה שעכשיו כבר יש לך פחות בעיות עם זה אבל אחי אתה הולך להמשיך בקריירה של משחק ולצערי אתה תמשיך לסבול ממעריצים מציקים אבל ניחא מתרגלים לכל דבר.. שמחתי לדבר איתך אתה בן אדם אחלה ואני מקווה שעוד נדבר בהמשך יאללה אני עפתי ביי

porsh

New member
בישבילי אחי קאררה GT לא יותר

תודה על המחמאה קודם כל , דבר שני אני יכול להגיד לך שאתה מבין כל השחקנים פה הכי אחלה כאילו אתה מתייחס יותר לאנשים מהשחקנים האחרים ומדבר חופשי כאילו כולם אחים שלך.. סחטיין אחי אנשים אוהבים את זה... עכשיו עוד שאלה קטנה.. שאתה מסתובב עם החבר'ה כמו כל בנאדם ובטח אתם נמצאים בקניון ערים בדרך כלל , שאתם יושבים אוכלים איזה משהו אנשים לא באים אליכם מתחילים להיטפל אליכם לשבת אתכם יעני להציק כזה? אם לא קודם כל זאת ברכה.. אם כן מה אתה עושה עם העניין?

LuLiLoPiLaTo1

New member
תם אומר פאקינג?!

ואני חשבתי שהוא תמים..

Gc FaN

New member
חחח תום כנס כפרה

דבר ראשון ממה קראתי אתה מזה אחלה ילד...=] דרך אגב צילמו את החברה הטובים בשכונה שלי... ולא יצא לי לראות אותך באסה... אז בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה בלימודים וכאלה ומקווה שלא ימשיכו לשגע אותך...חחיחי ביי כפרה מואה

smdar1

New member
תכנס לכאם תום:)

יש הודעה בשבילך לא רק זיהתי אותך יודעת אייך קוראו לך שם בח'ברה הטובים מי היית שם הכול:) פשוט אוהבת את הסידרה..ואת גיא שישחק שם איתך:) מעניין למה אה:)אבל עם היית בגילך לפחות בסיביבה אז היית אומרת עלייך את זה אז אל תעלב :)ביי חמוד

למעלה