ל-
ראש גדול...........

p u s i c a t1

New member
ל-../images/Emo41.gif ראש גדול...........

שלום אני דרי סמירנוב מהצפון ואני בת 12........
עוד שבועיים....... קודם כול אני ממש אבל ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש מתה אליכם........ ואני בקשר לעונה שניה יש מצב שתיהיה? תגיבו בבקשה.......... נ.ב לאלמה אדם מיכאלה ספיר רועי יונתן תום שרון וגור תכתבו לי משהו למייל: [email protected]

ayeltush1

New member
pusicat1 כנסי.......!!!!(>שובות)

קודם כל ברוכה הבאה!!! תהני.... וכן תהי עונה שנייה ישששש אבל לא יודעים מתי יצלמו ויהונתן שנברג אמר שרוב הסיכויים שיש עונה שנייה ושהוא דוחה תצבא איזה כיףףףףףףף אני לא ימות מגעגועים לבנאדםםםםםםםםםםםםםםםםם וגור אמר שהיה אבל לא יודעים מתי התאריכים של הצילומים אבל במרץ נירא לי מתחיל העונה השניה!!! מקווה שעזרתי לך איילת

ayeltush1

New member
משהו שהכנתי ליהונתן בעלי המקסים!

נשיקה|
מי אוהב אותך יותר ממני?...רק אני!!!
יש לי חולשה לחיילים גמאני אוהבת תחייל שלי(יהונתן)
אוהבת אותך הכי שבעולםםםםםםםםםםם!!!! מתה עלייך!!! באהבה אישתך איילת!!!

ayeltush1

New member
לגור ואדם אחים שלי !!!1../images/Emo25.gif

חולהההההההההההההה עליכם אחים שלי מואההההההההההההה!!!
מתהההההההההההההההההה עליכםםםםםםםםםםםםםם !!!!
האהבה איילת!!!

ayeltush1

New member
לספיר,שרון,ואלמה הכוסיות והמוקות!!!

מתה עליכם אתם הכי מתוקות בעולם!!! מושלמות!!!!!!
באהבה איילת=)

ayeltush1

New member
למיכאלההההההה המתוקההה והיפה!!!

אני מקווה שתסלחי לי על הכללללללללל!!! ואני אוהבת אותך המון המון המון המון!!!!!
ואתהה הכי בובהההההההההההההההה ומתוקהההה שיש !!!!! אוהבת אותך ומקווה שתסלחי לי איילת

ayeltush1

New member
לתום ורועיקוששששששששש

אתםםםםםםםםם כאלה מתוקיםםםםםםםםםםם מואההההההההההההה!!!
באהבה איילת

מההההההה?~!תיהיה עונה שניה דייייייי

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש עשית אותי כל-כך שמחהההה...יששש!!!!איזה כיחףףף...תודיעו לי אם יש חדשש!!! יש!!!

ayeltush1

New member
חחח ברור שיש מה לא ידעתתתתת

גם השחקנים אמרו וגם היתה הצבעהההה ואיך אומרים הרוב קובע חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמת יששששששששששששששששששששששששששששששששש

the blak angel

New member
לאלמה ולספיר המתוקות!!!!!!!!!!!!!!!

אלמוש מתה עלייך!!!!!!!!!
ספירוש מתה עליייך!!!!!!
+_+love you+_+ the blak angel

למעלה