מאבקי כוחות

מאבקי כוחות

אני מברכת על הפורום הזה, ואני אעשה הכל כדי שהוא ישגשג ויצליח אבל יש כמה גופים ואנשים שלא ממש שמחים שהוא נפתח והם חושבים שהוא נפתח על חשבון הפורום/קומונה שלהם. אביא את הדברים מעל פני השטח בעוד רגע אבל קודם כל ארצה להמליץ לאנשים לא לחשוב על האג'נדה האישית שלהם, ועל הטובות האישיות שלהם, ולהתחיל לחשוב על מה טוב לכלל הקהילה, ומה טוב לקהילת המעריצים של הישרדות בארץ. אני חושבת שפורום זה הצעד הטבעי בדרך לגרום לקהילה לגדול וזה צריך להיות דבר שמאחד את כל אוהדי הישרדות באשר הם. שיהיה מקום אחד רישמי וגדול בו ירשמו כולם. זיו מקומונת הישרדות רושם - אי אפשר יותר..!הקומונה לא פעילה!!וזה על חשבון הפורום החדש שנפתח להישרדות!! מנהל הקומונה רושם – אבל אני חושב שהקומונה בתקופת יובש לא בגלל הפורום . אני חושבת שבקומונה כועסים על פורום זה רק בגלל שהוא פורום הישרדות, הם משוכנעים שהמנהלים צעירים מדי ולא מוכרים בשביל לנהל פורום. אני חושבת שבגלל שהמנהלים לא מוכרים גורם להם להיות טובים יותר ואובייקטיבים יותר בנושא. אני חושבת שבלי שום קשר למה הקומונה חושבת עליכם (שזה שרשור בפני עצמו) אתם עושים עבודה מעולה ועליהם להשלים עם העובדה שהם כועסים על משהו שכבר ככה גוסס. מאיה מפורום סדרות מציאות רושמת – זה יריקה בפרצוף של משתתפי הפורום. פורום שכבר הפך לקהילה (ותפוז אוהבים להשתמש במילה הזו). אז תפוז יוכלו להוסיף עוד פורום אחד למספר האינסופי של הפורומים שנפתחים פה, אבל הם איבדו את השמץ האחרון של כבוד שהיה לי לחברה הזו. מנהל הפורום רושם – לא מאפשרת לי לצאת בצורה פומבית נגד החלטת הנהלת תפוז. יחד עם זאת ממש מפריע לי לקרוא שאנשים פתאום שמחים ש"סוף סוף" קם פורום הישרדות וש"החזירו" את פורום הישרדות. חוץ מהמנהל שם כולם חושבים שאנחנו חבורת פקצות וטרולים, ולהם נותר לי לומר – אתם מקנאים . אתם פונים בהודעות שלכם וקוראים לנו קטנים. אין דבר יותר קטן וילדותי מלבכות על חלב שנשפך.אז פעם הפסדתם את אמריקן איידול, היום את הישרדות. אי אפשר לקחת זכויות יוצרים על העל. קהילת המעריצים של הישרדות רוצים פורום והם קיבלו. בהצלחה לפורום האמיתי של הישרדות . פורום 1761.

אני לא בטוחה שזה רעיון טוב

להציף את הדברים על פני השטח ככה. לכולנו יש כבוד לפורום סדרות מציאות והפורום הזה בהחלט צמח ממנו, וכמובן גם לקומונה שהשקיעה בנושא הזה את רוב מרצה. אבל העובדות מדברות בעד עצמן וכן - לפורום הזה היה מקום. מי שלא רוצה להיות פה - באמת שלא חייב. אין צורך לדוש ולנתח את זה, כי בזה זה מסתכם בסופו של דבר. בינתיים הפורום הזה לא הולך לשום מקום.

אני מסכים

לנושא יש ביקוש וזוהי הסיבה שהוקם הפורום. עם זאת, אני לא בטוח שיש מקום להעלות מריבות וטינות עם הקומונה (או עם כל גורם אחר) ע"ג הפורום.

Euroziv

New member
אני לא רואה את הביקוש...

Neta Mimi אומר/ת: ותראה כמה שרשורים מדליקים פתחתי ואין תגובה אחת.. זה לא מצב נורמלי..נראלי שצריך לסגור את הפורום מה קרה נטע?עברת לצד שלנו... לא מגיע לך לקבל להפוך לאדומה!

זה שקר ואין מקום לדברים כאלה בפורום.

אני לא רשמתי את המשפט הזה. הוא פרי המצאתו. ואני עדיין חושבת שמגיע לי להיות אדומה.

Fairywitch

New member
את לא יכולה להחליט אם מגיע לך להיות אדומה-

זה פשוט לא עובד ככה. עצם זה שאת אשכרה דורשת את זה- כבר מוכיח שלא מגיע לך, צר לי.

תשובה אחרונה

אגיב פעם אחת לעניין וזהו, אין לי רצון בריבים על גבי הפורום הכי טוב בעולם.. אני לא יכולה להחליט מי יהיה אדום, זו החלטת המנהלים בלבד. ואני לא דורשת להיות אדומה, אני פשוט ממש ממש רוצה להיות אדומה... לבינתיים אני תורמת את חלקי בפורום. סוף עניין.

Fairywitch

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בתור מנהלת של פורום תכנית ראליטי אחרת (אמריקן איידול) אני חייבת להסכים- יש תכניות שהיקף הפופולריות שלהן מצדיק פורום בפני עצמו. חוץ מזה- לא ראוי לבוא בטענות כאלה על גבי הפורום.

Ogakor

New member
נטע, לא הבנתי מה את מנסה לעשות

קיבינמט מה? את רוצה לגרום שימחקו אותנו? את רוצה לגרום לזה שתהפכי לסמנכ"לית תפוז ותיהיה סגולה בכל הפורומים? את רוצה לקק למנהלים ולהפוך להיות אדומה? דרך השמצות בטח שלא תשיגי את זה.. ואגב, אם את לא הבנת, הקטע של להיות אדום לא אמור לבוא מבקשה של מישהו אלא אמור להיות משהו שהמנהלים בוחרים אם ראוי לתת למשתמש הזה אדום או לא. טוב שלא רצית לנהל פה את הפורום וזהו. אבל סבבה, בחירה שלך, עבור הרבה משתמשים פה את סתם טרול אינטרנטי...

Volldemort

New member
עזוב אותה

אני חושב שכל מי שנתקל בה, במוקדם או במאוחר, שונא אותה, אז לא שווה לך להוציא עליה את העצבים...

Tarantelle

New member
את בן אדם עצוב../images/Emo103.gif

חפשי דרמות במקום אחר... 407

למעלה