מאוהבת

סימה-מ

New member
מאוהבת

אני בת 27 ויש לי ילדה ואני מאוהבת בגבר אחר אומנם לא חולמת עליו או חושבת עליו כל היום אבל אני אוהבת אותו הוא גם נשוי ועם ילדה אבל אני מתכתבת איתו הוא לא יודע שאני אוהבת אותו הבעיה היא שאני יכולה לאהוב אותו כמה שאני רוצה הוא אוהב את אשתו ואת בתו ולא יפגע במשפחתו וגם אני לא יכולה לפגוע במשפחה שלי הוא אדם מקסים יודע לאהוב וכל פעם שאנחנו מתכתבים או מדברים אני מקנאה באשתו ואומרת כל הזמן לעצמי למה אין לי בעל כזה ובעלי כל הזמן תקוע בעבודה והוא יוצא מוקדם ומבלה עם אשתו ובתו ואני לא חושבת שיש מישהו כמוהו ולמה אני נפלתי עם אחד שלא עושה כלום חוץ מלהיות בעבודה עד מאוחר איך יוצאים מזה ואיך מפסיקים לחשוב עליו אני הייתי עובדת עם הבחור הזה עד שהוא עזב אבל הקשר בינינו לא נותק

לורה..

New member
סימה

שאלת איך יוצאים מזה? -פשוט מפסיקים ת,קשר עם הבחור.יהיה קשה בהתחלה,ואת תרגישי געגועים אליו ולשיחות שלכם,אבל...בסופו של דבר,ככה תצאי מזה! שאלת איך מפסיקים לחשוב עליו?- תעסיקי את מחשבותייך בדברים אחרים כגון: איך להפתיע את הבעל,איזה מאכלים לבשל לבעל,מה לעשות היום כדי לשפר ת,זוגיות..זה בערך הכיוון. ושוב זה לא יהיה לך קל,כי רגשות מעורבים בזה...אבל תתייחסי לזה כמו גמילה,וכל גמילה היא קשה.... מכירה את המשפט:הדשא של השכן ירוק יותר? ואת -מה שרואים מכאן לא רואים משם? בעלך תקוע כל הזמן בעבודה כי הוא מפרנס...וההוא יוצא עם אשתו ובתו לטייל וחוזר מוקדם מהעבודה...מה יותר טוב? יש אמת מוחלטת? אני לא חושבת.... אם נישואייך חשובים לך,יקירה,תנתקי קשר עם הבחור אותו את אוהבת,כי הרי בעצמך אמרת שהוא לא יעזוב את אשתו וילדתו...תפני את האנרגיות שלך לכיוון משפחתך. מאחלת לך רק טוב לורה

noam011

New member
את יודעת ... מכל הסיפור שלך

אני מרחם דוקא על בעלך הוא נמצא עד מאוחר בעבודה לא בגלל שכייף לו להיות שם. אלא הוא קורע את התחת כדי לבנות את מה שהוא מאמין, העתיד של משפחתו. ובבית מה יש לו ? אשה שמעריכה אותו ? לא בעלך טעה בבחירה והתחתן איתך. מה בדיוק את חושבת לעצמך ? שבעלך הוא צוות הווי ובידור שלך ? הוא צריך לצאת מוקדם מהעבודה כדי לספק לך בידור ושעשועים ? במקום לקטר פה באופן הילדותי שאת עושה פה, היה כדאי שתחשבי איך את היית תומכת בו, מפרגנת לו, ועוזרת לבניית הזוגיות. ולא היה מזיק אם היית מוצאת לעצמך חיים. איך מפסיקים לחשוב על הבחור ? ממלאים את הראש !! אצלך כנראה נושבת הרוח בתוך הראש

לסימהההההההה

לי יש תשובה שונה משל קודמי, אני בכלל לא מבינה למה בוגדים, לי יהיה קשה להבין, מצפונית אין זה הוגן לבגוד. לא מתאים מתגרשים פשוט מאוד, אין שום הסבר. ואם לא מתגרשים אז צריך ללכת לייעוץ ולפתור את מה שלא פתור. להחלטה אם טוב לנו או לא, אם להתגרש או לא אני קוראת גידול בוסר, אני יודעת שזה כואב, ולא נעים, אבל אין מה לעשות אם לא נטפל בזה זה יתפשט, ויכאיב לכל הסובבים אותנו, בן זוג וילדים. זה לא הוגן, אני כל כך לא מקבלת בגידות בשום סיבה שבעולם. וראי מה: הייתי אשה מוכה משך שנים, ולא חשבתי לבגוד, ידעתי שהפעם הראשונה שאתנתק מבעלי, כלומר גרושין רק אז אהיה בחברת גבר, או בכלל אעשה עיניים. דבר שני, יש לי חברה שבעלה בגד בה עם הביביסטר למרות הקושי להאמין חתכה וזה נגמר. שלישית, מכירה גבר נשוי שבגד באשתו, ובזמן שהיה צריך להשגיח על הבן שלו, הלך לפגישה עם המאהבת, והילד יצא מהבית לכביש, לחפש את אבא ונהרג בתאונת דרכים. לא מזמן שמעתי על מכרה, שכל השנים לא עבדה ורק עכשיו התחילה לעבוד, ועושה לבעלה את המוות בכדי להתגרש, לא חסר לה כלום רק טוב יש לה, אבל כמו שאומרים נפתחו העיניים, אוקיי להתגרש בסדר, אבל למה מהסיבה שיש לך מאהב? לדעתי בגידה ולו במעט לא הוגנת בשום פנים ואופן. תעשי רגע חושבים. ובואי אני אגיד לך, עיזבי שטויות, אהבה אמיתית באה על מי מנוחות ויושר, לא בקטע של מים גנובים ימתקו, תחשבי על הבעל שדואג לכם, ואל תחשבי שהדשא של השכן ירוק יותר. זה בולשיט אחד גדול. תשמחי באושר שלך שיש וזה מספיק ובבריאות שבעצם יש לך ולבני ביתך. מאחלת לך רק טוב - אשמח לתקשר איתך כאן אם תרצי. יוניתושששששש בד``כ בפורום וידויים נמצאת.

למעלה