מאושר בשבילך יקרה שלי....

מאושר בשבילך יקרה שלי....

יושב במשרד שלי מול הגיליון האלקטרוני מפוצץ הנוסחאות תוהה אם לשתות את התה הראשון שלי להבוקר. הטלפון שקט לו מזה דקות ארוכות ואיריס קול נפרדת ממאזיניה מעבירה את כולם לפרסומות. השכנה העגלגלה שלידי נכנסת לברר אם הבאתי עוגיות טעימות ומשנענית בשלילה היא חוטפת חצי משקית הקאשיו שעל השולחן שלי וגרסה אותם בחיוך המפחיד שלה... ואז טלפון.... הקול המוכר והאהוב שלא שמעתי ימים ארוכים,אמר בחינחון המיוחד שלו " זו אני, אני אמא.." ופתאום בא לי לבכות. ואנחנו צוחקים...ואני מתרגש כאילו אני האבא...מנגב את הדמעות שלי לפני שתבוא המפלצת לטרוף את שאר הקאשיו בשקית ותראה אותי ככה.... ואנחנו מדברים..וצוחקים... מאושרים.... מזל טוב שייכת שלי....שייכת שלנו..... אמא חדשה בישראל.....

גל26

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

איזה יופי,,,,אמא לבן או לבת???

שייכת

New member
גל, ../images/Emo51.gif

תודה גל
ואני אמא לבן מקסייייייייייייייייייייייייים אמא... אף פעם לא קראו לי כך...
שלך, שייכת.

נעמי 1

New member
שייכת ../images/Emo85.gif מזל טוב....

ולך מייקי... מזל טוב שנהיית סבא

שייכת

New member
טאקיייייייייייייייייייייייייייייילה

הולה יקירה, געגעגעגעגתי נורא... ללילות איתך בלי שינה...
תודה יקירה על הברכות, מאחלת לך המון אושר ושמחת חיים ים של
ו-
משייכת

שייכת

New member
נעמיייייייייייייייייייייייייייייייי

המון
נעמי מאחלת לך את כל האושר שבעולם, שייכת.

חיפופית

New member
כבר שבועיים אני שואלת לאן היא נעלמה

ואף אחד לא יודע לענות לי. מזל טוב "אהובתי" השייכת. זוכרת את ההבטחה שלך להגיע למפגש אחרי הלידה. אז בואו נתפוס אותה כבר במילה ונגרור אותה ליפו !!!

שייכת

New member
"אהובתי..."

את יודעת שאת אהובתי בלי מרכאות ובלי הסתייגויות, גם אם האהבה עיוורת לא יעזור, אותך אני אוהבת! מחניף לי שחיפשת אותי, בטח התגעגעת אליי אהובה ועל כך מגיעה לך
תודה יקירה, מהאוהבת אותך, שייכת.

טאקילה~*

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב שייכת../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif../images/Emo77.gif

מרגש משמח עכשיו את שייכתלחבורת האימהות גדלי את פרי ביטנך באושר ונחת,אני מאוד שמחה בשבילך. מי יתן וכל החפצה בהם תזכה לחבק את פרי ביטנה...אמן. לך יקירתי המון מ ז ל - ט ו ב

קסומה

New member
מזל טוב שייכת

איזו התרגשות. לשמוע שנולד עוד תינוק לעולם. היום אנחנו בענייני הפלות ולידות???

liz_liz

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב שייכת ../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

להולדת הבן ... תגדלי אותו בנחת ...

שייכת - מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

שייכת - מזל טוב
עם התינוק החדש / הפכתם למשפחה של ממש רק אל תתחילו לריב / מי יאכיל אותו ומי ישכיב מי יחליף לו חיתול / ומי יתן לו תה בסוכר - מהול... כי כשהוא יתחיל לגנוב לכם שעות שינה אני אהיה זאת שאצחק ראשונה אבל עד אז..... אני מקווה שיצא מתוק מעז ועם כל הולדת של תינוק יהיה לכם עוד יותר מתוק לכן המשיכה בשושלת כי זה האושר הכי באמת... מ ז ל ט ו ב
מדליקה

שייכת

New member
מדלייייייייייייייייייייייייייייייקה

מדליקה על הברכה המקסימה, תודה על הדבש ותודה על העוקץ (למרות שאנחנו עדיין שיכורים מלהרגיש אותו)
ואת צודקת, זה האושר הכי הכי...
משייכת.

שייכת

New member
ליייייייייייייייז_ליייייייייייייייז

והמון המון געגועים ו...
מתגעגעת, שייכת.

שייכת

New member
קסומייייייייייייייייייייייייייייייי

מקווה שרק לידות ובכלל... מקווה שנזכה רק לדברים טובים, אלוהים עדנו שמהרע היה לנו כבר די והותר, לא? תודה על הברכות, שייכת.

ליאת27

New member
לשיייייייייייכת

האישה עם היוד ושרשרת השיניים המקסימה... הלן קלר אמרה פעם: "את הדברים היפים והטובים ביותר בעולם אי אפשר לראות וגם למשש... יש להרגיש אותם בלב." לאישה המקסימה את זכית גם להרגיש בלב וגם לראות ולמשש.... אז המון המון מזל טוב שתזכי לגדלו באושר רב , מי ייתן ורק אור ושמחה ימלאו את ביתך עם המון אהבה ליאת

שייכת

New member
לייייייייייייייייייייייייייייייייאת

את לא מאמינה!!! את פשוט לא מאמינה למה שקרה לי... את יודעת, יש כאלו שכשהתינוק נולד, הם ישר סופרים את אצבעות הידיים והרגליים, אני רציתי לספור את השיניים... הוא פתח את הפה, חשף את החניכיים, ואבוי, איך זה יתכן שלתינוק שלי אין אפילו שן?!
תודה על הברכות, ים של געגועים ו-
שייכת.

יובית

New member
מזל טוב שייכת ../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif../images/Emo24.gif

מאחלת לך כל טוב ניכנסתי לשירשור כי זה הזכיר לי את אימי כשנולדתי, .....היא מצאה בפי 2 שיניים!!!! שתהני מכל רגע

שייכת

New member
אכן זהו שחר (33) של יום חדש...

תודה
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . תגיד.... מתי משחק???

למעלה