מאז הפלישה בלבנון הפסיקו למחוק לי את התגובות בוואלה

למה זה?

הם היו חייבים את הקונצנזוס הציבורי לזה,

ז"א שלא תהיה פלישה קרקעית נרחבת לאיראן,מקסימום יחידות מיוחדות של ישראל.
רק דיברתי,מחקו לי תגובה בוואלה

:)

בכתבה הזאת

מחקו לי תגובה 93

העלתי עוד פעם אותה תגובה - מספר 207

ראיתי שהתגובה קיימת ועכשיו עוד פעם מחקו!

להלן התגובה

"ארה"ב יזמה את 7/10 יחד עם ביבי ומערכת הביטחון. הם חייבים, סין הפסיקה לקנות את האג"ח שלהם.הם רוצים לבנות רכבת על מימן מהודו וקווי גז ונפט מסעודיה שעוברים בישראל,בלי שיחבלו בהם.
כך ימכרו סחורות בדולרים.גם ביום כיפור נתנו למצרים להיכנס בשביל להעביר את המצרים מרוסיה אליהם.אגב ארה"ב הורידה את התאומים."

דגלמנגל

Well-known member
רק דיברתי,מחקו לי תגובה בוואלה
:)
בכתבה הזאת
מחקו לי תגובה 93
העלתי עוד פעם אותה תגובה - מספר 207
ראיתי שהתגובה קיימת ועכשיו עוד פעם מחקו!
להלן התגובה
"ארה"ב יזמה את 7/10 יחד עם ביבי ומערכת הביטחון. הם חייבים, סין הפסיקה לקנות את האג"ח שלהם.הם רוצים לבנות רכבת על מימן מהודו וקווי גז ונפט מסעודיה שעוברים בישראל,בלי שיחבלו בהם.
כך ימכרו סחורות בדולרים.גם ביום כיפור נתנו למצרים להיכנס בשביל להעביר את המצרים מרוסיה אליהם.אגב ארה"ב הורידה את התאומים."
הם כנראה לא אוהבים את הקנוניות שלך.
נסה להעתיק אליהם ב-copy/paste כמה מהרעיונות של הרינגטון. תראה לאן נושבת הרוח שם.

Harrington

Well-known member
מנהל
"ארה"ב יזמה את 7/10 יחד עם ביבי ומערכת הביטחון.
אתה עדיין רץ עם הטמטום הזה? אולי אכן עדיף שתעבור לפרסום דעות קצת יותר הגיוניות וציוניות כפי שמוצע לך ב#3. כמובן שאין בכך עניין אם אינך מאמין בהן, אבל לפחות תצא קצת פחות ... אתה יודע.

אתה עדיין רץ עם הטמטום הזה? אולי אכן עדיף שתעבור לפרסום דעות קצת יותר הגיוניות וציוניות כפי שמוצע לך ב#3. כמובן שאין בכך עניין אם אינך מאמין בהן, אבל לפחות תצא קצת פחות ... אתה יודע.
יש לי הרבה תומכים באינטרנט - בערך 10 בממוצע חושבים כמוני.

evglev1

Well-known member
מנהל
או שילך לרוסיה עם הקנוניות האלה, שם נתנו למחמוד עבאס תואר שלישי על הטענה שהיטלר היה הקבלן של בן גוריון.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה זה?

הם היו חייבים את הקונצנזוס הציבורי לזה,

ז"א שלא תהיה פלישה קרקעית נרחבת לאיראן,מקסימום יחידות מיוחדות של ישראל.
מי חשב בכלל שתהיה "פלישה קרקעית (ישראלית) נרחבת לאירן"? למה שנבצע פלישה כזאת במרחק כזה מהבית?

Harrington

Well-known member
מנהל
איך יחליפו שם את השלטון?
ראשית לא בטוח שזאת תהיה המטרה הישראלית.
שנית יתכן שניתן יהיה להשיג זאת על-ידי חיסול ההנהגה הדתית ומתן אפשרות לציבור החילוני לנסות להחזיר לעצמם את המדינה.
הרי הולכים להחליף את השלטון שם.
מי הולך? מי עדכן אותך שהוא הולך? מה זה קשור לישראל?

למעלה