מאז שהפורום הזה קיים, אני שומע כל

ufo11

New member
מאז שהפורום הזה קיים, אני שומע כל

הזמן שאתם מדברים על תרופה בשם "טגרטול"... ואני שואל את עצמי "לעזאזל מה זו התרופה הזאת?" אני פשוט מכיר 3 סוגים: דפלפט (שלקחתי בעברי), למיקטל (המגעיל הזה שאני לוקח עכשיו, שאני פשוט צריך כל הזמן משהו אחר לנטרל את הטעים הנורא של זה) ו"ולפורל" שכשהחלפתי את התרופה חשבו אולי לזה... אבל מה זה הטגרטול? פשוט אני רואה שהוא די נפוץ כאן... האם זה קשור לסוג האפילפסיה של מי שלוקח? או שפשוט זה מה שהרופא החליט על דעת עצמו? סליחה על הבורות, פשוט באמת אין לי מושג לגבי התרופה הזו

qt1

New member
עשיתי חיפוש בגוגל , מצאתי ../images/Emo62.gif

לא ידעתי מה כדאי לצרף לכאן , ממליצה לך להכנס לגוגל ולהכניס לכאן קישור. חיבוק

hey sexy lady

New member
ממה שידוע לי-טגרטול זו ../images/Emo184.gif ממש

חזקה לאפילפסיה. הניורולוג הראשון שלי (החלפתי 3) הביא לי אותה ואני זוכרת שהיא היתה חזקה מידי ולא התאימה לסוג שיש לי (זה היה לפני 8 שנים רבאק לא זוכרת למה
) ולכן החליפו לי לדפלפט ועכשיו ללמיקטל. אגב תשתה יותר מיים כשאתה בולע את התרופה זה מעביר את הטעם המגעיל

ufo11

New member
אני שותה מים, אני שותה... הבעיה היא

שזה לא עוזר לי... אני פשוט חוטף איזה משהו (בעיקר מתוק)... התחלתי לצחוק על זה שאולי אני מרזה בגלל שהלמיקטל מונע את התאבון המוגבר שהיה לי עם הדפלפט, אבל עם כמות המתוקים שאני צריך לקחת אחרי הלמיקטל, זה די מתאזן:))))

hey sexy lady

New member
איזה מוזר...אגב ב50 מ"ג של למיקטל

אין את הטעם הזה (לגבי ה100 מ"ג אני לא יודעת) אז אולי תבקש לקחת 4 כדורים כאלו כל פעם (למרות שזה נשמע לי די דבילי) תברר עם הרופא...אולי ב100 מג אין את הטעם הזה אז תתחיל לקחת אותו...לא?

hey sexy lady

New member
אני יודעת...וזה לא טעים...אני מנסה

להגיד שאולי תבקש מהרופא להשתמש ב100 מ"ג ואז תקח 2 כדורים של 100 מ"ג במקום כדור של 200... אמרתי שה50 מ"ג נורמאלי ואין לו טעם-אבל אין לי מושג לגבי ה100, מה אכפת לך לנסות? אני לוקחת 250 מ"ג2X

ufo11

New member
אנימ מכיר את ה - 50 מ"ג וגם את ה100

זה פשוט לא עוזר לי... אני זוכר שהייתי צריך לחתוך את הכדורים בהתחלה כי הרי זו החלפה הדרגתית, ואני חשבתי שאני הולך להשתגע... זה הרי מתמוסס עוד יותר... איכס!

למעלה