מאיפה

• פותח הנושא roli
  • פורסם בתאריך

roli

New member
מאיפה

אפשר להוריד איזו תוכנה של משחק שח? אני מכיר את החוקים ורוצה להתאמן קצת ואולי גם ללמוד כמה טכניקות משחק ומעדיף לא לעשות את זה online . תודה למי שיכול לעזור.

roli

New member
אתם לא יודעים,

אין דבר כזה או שסתם לא בא לכם לעזור?

aaa123

Member
לינק לתוכנות החופשיות

אפשר להוריד מהלינק הזה הרבה תוכנות ביניבן 2 תוכנות ישראליות. באפשרותך לבחור את האות הראשונה של התוכנית ולקבל רשימה של כל התוכניות שמתחילות באותה אות. בין התוכניות שבאפשרותך לבחור 2 תוכניות של ישראלים אחת מהן(התוכנה שלי) עונה לשם Movei ותוכנית אחרת עונה לשם Genesis.

aaa123

Member
ליתר דיוק האתר מוביל לכל התוכנות

החופשיות של winboard כלומר תוכנות שרצות על ממשק (interface) גרפי אם תחפש תוכל למצוא כאן בעמודים קודמים הנחיות איך להשתמש בwinboard. יש גם הסברים יותר מפורטים באנגלית אם אתה מוריד את winboard.

roli

New member
תודה!

רציתי להוריד את התוכנה שלך אבל לא מצאתי לינק, אז הורדתי תוכנה אחרת ואת ה winboard .כשפתחתי את ה winboard ישר יכולתי לשחק נגד עצמי. הוא קורא את התוכנה שהורדתי או שבעצמו הוא מכיל את המשחק? כשאני פותח את התוכנה שהורדתי מופיע לי "ממשק דוס" אבל כמו שאמרת אני אקרא את ההלפ ואנסה להבין איך לעבוד עם זה. בכל מקרה- תודה :)

aaa123

Member
אתה יכול להגיע לתוכנה שלי דרך הלינק

של הdownload שנמצא למעלה למעלה רשומות המילים Engines News Download בסדר הזה. אחרי שאתה עושה קליק על הdownload אתה מגיע לרשימה של חלק מהתוכנות שמסודרת לפי סדר אלפביתי. אתה אחר כך עושה קליק על התוכנה שלי ,וככה אתה יכול להגיע ללינק ישיר לתוכנה שלי. נתתי בפורום זה הסבר בעבר איך משחקים עם תוכנות של winboard. אחרי חיפוש של מספר דקות על המילה winboard מצאתי את ההודעה שלי ואני מצרף אותה.

למעלה