מאמרים

מאמרים

החלטתי שאני רוצה להשקיע הרבה מרץ ולעזור לפורום לפרוח. אני הולכת לסכם כל מיני עונות ולעשות פרופילים לשחקנים מהישרדות בשביל מדור המאמרים. מי שרוצה לעזור מוזמן, אני בטוחה שהמנהלים, הגולשים והמעריצים יעריכו את זה מאוד.

הישרדות 5 ; תאילנד - 1

התחלה : בכפר דייגים קטן בתאילנד האקזוטית, 16 אמריקאים הולכים להתחיל את החוויה שתשנה להם את החיים. הם יעזבו את הכפר בתור שבט של נשים ושבט של גברים. הם יגורו באי שהיה פעם שייך לפיראטים, האי מכיל חיות מסוכנות כמו הקוברה, הפיתון וכו"... , זו עונת הסופות. הם יצטרכו להתמודד מול כוחות הטבע, ומול המתמודדים האחרים. ג`ף מברך אותם על בואם, ונותן להם אפשרות להציג את עצמם, מה שמותיהם, הגיל והעיסוק. ג`ף מסביר להם שבתאילנד המבוגרים זוכים להכי הרבה כבוד וזה למה הוא קורא לג`ייק ולג`ן לבוא קדימה. ובניגוד לציפיות של המתחרים הוא אומר להם לבחור מתמודדים לשבט שלהם. צ`ויי גאן - ג`ן, טד, הלן, ג`ון, גנדיה, בריאן, טניה, קליי. סוק צ`אי - ג`ק, סטפני, קן, פני, ג`ייד, שי אן, רוב, ארין. יום 1 צ`ויי גאן גילו שאין להם צורך לבנות מחסה, יש להם מערה.הם התחברו נורא מהר, והתחילו לאסוף כל מיני דברים. בסוק צ`אי הלכו לשחות ועשו כל מיני שטויות. יום 2 אנשים התחילו לסבול מחוסר מים ובצ`ויי גאן הקבוצה החליטה לחפש את מקור המים, ג`ון בידד את עצמו מהקבוצה והלך בכיוון משלו. לבסוף הם מצאו את מקור המים. בסוק צ`אי מקור המים היה 2 מטר מהמחנה. והתחילו להתפצל על עבודות ועל אוכל. יום 3 אתגר חסינות : מירוץ סירות מסביב לאי שבכל נקודה צריך להביא דגל, כשיש לשבט מסוים את כל שלושת הדגלים הוא יכול לחזור. מי שעובר ראשון את קו הגמר מנצח. צ`ויי גאן הובילו למשך הרבה זמן ואז גנדיה פישלה בפאזל וסוק צ`אי ניצחו. למרות הכשלון השבט החליטו להדיח את ג`ון בשל האאוסטיידריות שלו. יום 4 בצ`וי גאן גילו שקליי נוחר. הלן וג`ן הלכו להביא מים והלכו לאיבוד, הלן התחרפנה. במחנה עצמו השבט שיחק בגולף. בסוק צ`אי עדיין כולם בנו את המחנה חוץ מג`ייד וסטפני שדאגו למים ולאוכל. יום 5 סטפני ישנה מחוץ למחסה וחלתה. בצ`וי גאן התחברו עוד קצת, בין היתר עשו להלן הפתעה לרגל יום נישואיה ה-20. משימת אתגר : על כל שבט לבחור מנהיג שידריך אותם לאורך הדרך, עליהם לאסוף שקים, ולחזור לנקודת ההתחלה. הפרס הוא כלי דיג משופרים. סוק צ`אי ניצחו. יום 6 משימת חסינות: על כל מתמודד משבט להביא מצוף בצורת עלה של פרח. השבט הראשון שישלים את הפרח יזכה בחסינות. הקרב היה צמוד מאוד אבל שוב סוק צ`אי ניצחו. טניה הודחה. יום 7 טד וגנדיה התחברו לרמה מיוחדת ונהיו ממש קרובים. גנדיה סיפרה שבעוד שטד התכרבל איתה בלילה הוא התחיל לשלוח ידיים וממש הטריד אותה. היא התעמתה איתו ואמרה לו את זה. הוא הודה בטעות אם הייתה אחת והוא התנצל. הדברים עברו מפה לאוזן וזה התגלגל לעניין ממש גדול ובסוף טד כינס את כל השבט, סיפר את מה שקרה והתנצל. יום 8 משימת אתגר : על חברי השבט להביא אביזרים מצד אחד של המצוף לצד השני. יש איזור עימות במסלול. והזוכים מקבלים שני מקומיים שיעזרו להם לבנות דברים, לאגור אוכל וללמד אותם כל מיני דברים. לאחר מאבק ארוך ומוזר - צ`ויי גאן ניצחו. יום 9 אתגר חסינות : להעביר מקדש ממקום אחד למקום שני בעזרת 3 מיקומות אפשריים. מותר להעביר חלק אחד מהמקדש בכל פעם. צ`ויי גאן ניצחו. שי אן עלתה לכולם על העצבים אבל ג`ייד הודח בסוף. יום 10 בסוק צ`אי סטפני התחילה להתבודד. בצ`ויי גאן הקשר בין טד וגנדיה התנתק וזה השפיע על כל השבט. יום 11 בדואר הם קיבלו "חבר שבט חדש" שאותו הם אמורים לקשט, לקרוא לו בשם וכנראה שהוא יקח חלק מהאתגר עצמו. בצ`ויי גאן כולם עבדו על זה ובסוק צ`איי סטפני עשתה אותו לבד. משימת אתגר : להעביר את החבר החדש במהלך כמה מכשולים. סוק צ`אי ניצחו וקיבלו בננות וכמה תרנגולים. יום 12 אתגר חסינות : על השבטים ליצור מצורות תאילנדיות אש ומועצת שבט. סוק צ`איי ניצחו ובמועצת שבט של צ`ויי גאן גאנדיה הודחה. יום 13 בבוקר התרנגולים העירו את שבט סוק צ`איי והם החליטו להרוג אחד מהם. כולם אכלו ונהנו ושי-אן, שבאה מהתרבות שונה אכלה דברים שהאחרים מצאו למוזרים. יום 14 בצ`ויי גאן, בריאן "גלש" בין הבטחות לטד ובין הבטחות לקליי. בסוק צ`איי רוב נדקר ע"י משהו מהמים. בערב של אותו יום הלן התגלתה בתור זמרת ממש אבל ממש טובה. טד שכח לקשור את הסירה והיא נעלמה. צ`ופר - למתמודדים ניתן סכום כסף. ג`ף הודיע להם שהם יכולים לעבור שבט אם יבחרו לנכון. אף אחד לא עבר. לאחר מכן נערכה מכירה פומבית שבטית. יום 15 אתגר חסינות : על השבטים לחלק דגים לארבעה סוגים מארגז אחד לארבעה ארגזים. צ`ויי גאן ניצחו. בסוק צ`איי, שי אן הייתה עדיין בלתי נסבלת ומצד שני סטפני התרחקה עוד מהקבוצה. סטפני בסוף הודחה.

איפה את חיה?

אם זה לא היה מקום תרבותי, ואם לא הייתי רוצה להיות כל כך אדומה (ומכאן שאני מנסה לשמור על נימוס ועל תרבות הדיבור) הייתי עונה לך בדיוק מה אני חושבת על אנשים שקוטלים את העונה הזו. ואת ביניהם. בכל אופן, זו אחת מחמשת העונות הטובות ביותר וכשאסיים ותראו את הסיכום + נקודות ההשקפה שלי + כמה הפתעות שהכנתי, תראו שאולי יש משהו בדברים שלי . ועד אז סלמאת.

NamelessGirl

New member
אני פה השאלה היא איפה את

פשוט עונה משעממת, צפוייה, ובלי אנשים חביבים (בקטע של likeable) שלדעתי זה מאוד חשוב בתוכנית הזאת, שיהיו אנשים שתוכלי להזדהות איתם, שתרגישי שאת רוצה שהם ינצחו, שאת רוצה שהם יגיעו רחוק.

oror15

New member
../images/Emo45.gif

הייתה תקופה שרציתי להפסיק לראות אותה! זה היה כזה משעמם!!

יש לי משהו לומר ..

תראו את אחוזי הצפיה של פרקי עונה 5 מול אחוזי הצפייה של עונה 8 או 10 או 13 או כל עונה אחרת .. ואז תבינו לבד. הציבור לא פראייר של אף אחד ואם העונה הייתה כל כך משעממת אז אנשים לא היו צופים בה. ועובדה שהיא אחת המצליחות באחוזי הריינטינג . אני בהחלט לא השתעממתי , והפייבוריט שלי היה בריאן מההתחלה אז בשבילי זו עונה ממש מושלמת. מלאה טוויסטים, הפתעות, מקום אקזוטי, משימות מיוחדות ואנשים בלתי נשכחים. פשוט עונה למופת. התכוונתי לפרסם את זה בסוף הסיקור שלי לעונה הזו אבל זה מתבקש עכשיו.. זה אחד מהקטעים המיוחדים - מבחן האודישן של סטפני דיל : http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1528107

NamelessGirl

New member
אני לא מבינה מה את באה להוכיח

משעמם זה עניין סובייקטיבי. מה שמשעמם אותי יכול להיות לא משעמם אותך ולהפך. ואחוזי רייטינג ממש לא מעידים על עד כמה תוכנית טובה...עובדה שסטודיו 60 שהיא תוכנית מצויינת לא מקבלת עונה חדשה כנראה בגלל שהאמריקקים המטומטמים לא סיפקו מספיק רייטינג.

talburstein

New member
../images/Emo45.gif

אם יבטלו את סטודיו 60 בגלל הרייטינג זה יהיה ביזיון, נמאס כבר שכמה טמבלים אמריקאים מקנזס קובעים לנו מה לראות!

למעלה