מאמר - 10 אנקדוטות בבייסבול

SlamminDino

New member
איפה עוד תמצאו דאחקות כאלה?

לא יודע!! לכן אני שואל... יופי של דברים הבאת סימפסון!! ההודעה הזאת נכנסה למאמרים בצירוף קטגורייה חדשה ותמונה נחמדה לתיאור השכרות שיש לפעמים במגרשיי הבייסבול. תבדקו ותמשיכו לשתות וליהנות!!

mont

New member
איזו ליגות יש בארה"ב חוץ מהMLB?

אני ארחיב מה בדיוק מינורס האם יש ליגות איזוריות איך בנויה ליגת הילדים האם המינורס הם הנוער או העתודה של הקבוצות המקצועניות?

SlamminDino

New member
The Minor Leagues

לכל קבוצה במייג´ורס יש כמה קבוצות שנקראות Farm Teams במיינור ליג. בעצם זה אומר שמי שטוב בקבוצות האלה של המיינורס יכול לעלות בסופו של דבר למייג´ור ליג והם שייכים לקבוצה שבבעלותה ה Farm team. המיינור ליג הם גם מקצוענים אבל בצורה הרבה פחות רצינית מהמייגו´ר ליג כמובן. הם מקבלים משכורת אבל לא גבוהה במיוחד. ליגות המשנה מחולקות לשלושה רמות שונות. והם הולכים ככה בסדר יורד: Triple A , Double A and Single A. הטריפל איי מייצג את הרמה הכי טובה. מסמנים את הליגות האלה בסוגריים לפי מספר האיי שהם. טריפל איי יהיה(AAA) , דאבל איי (AA) וסינגל איי(A) . הקבוצות לא חייבות להיות בעל קישורים גיאוגרפיים. קבוצת הטריפל איי של היאנקיז היא הקלומבוס קליפרז. קולומבוס, אוהיו נמצאת הרבה יותר קרוב לקליבלנד, סינסנטי, פיטסבורג וגם פילדלפיה מאשר לניו יורק. גם הקבוצה של הפלורידה מארלינס רחוקה מאוד ממנה. האלבאקורקי אייזאטופס הם בניו מקסיקו-- מרחק גדול מאוד מפלורידה!! לעומת זאת, לסיינט לואיס קארדינלס יש את ממפיס שמשחקת בטריפל איי שתחת השגחתם. שחקן שעושה טוב בסינגל איי יועבר או לדאבל איי או לטריפל איי ואז אם הוא טוב שמה הוא ישחק במייג´ור ליג. לא לזלזל בקבוצות הסינגל איי!! דוד שלי ומשפחתו מדייטון אוהיו אומרים לי שיש להם אצטדיון נחמד מאוד לדייטון דראגונס,קבוצת סינגל איי של הסינסנטי רדס. ומה עוד הם אמרו? אדם דאן, השחקן המצויין הצעיר של סינסנטי שיחק שם בעבר. השיטה הזאת של המיינור ליגס טובה מאוד לגילוי כשרונות ופיתוחם לפניי המייג´ור ליג. בייסבול הוא משחק שפשוט צריך להתאמן בו הרבה עם קבוצה ומסגרת המיינור ליגס מאפשרת את זה לשחקנים בעוד הם מקבלים כסף להתקיים ואפשרות לקידום עתידי. אנחנו שומעים על מקרים ששחקנים היו איזה 6-7 שנים במיינור ליגס וקיבלו את ההזדמנות שלהם במייג´ורס. עוד שימוש למיינור ליגס אך לא עיקר פעולתם כמובן הוא מקום אימון לשחקנים מהמייג´ורס שנפצעו או נופו מההרכב זמנית מסיבה כלשהי. היה סיפור מצחיק השנה עם מאני ראמירז שניסה לחזור לכושר לפניי שיצטרף שוב לקבוצתו הבוסטון רד סוקס לאחר פציעה. הוא היה במשחק של המיינור ליג ובזמן שגלש לבסיס שני הוא איבד את אחד מהעגילים שלו מזהב ששווים איזה 40 אלף דולר כל אחד. משהו כזה, אני לא בטוח לגביי הסכום. אתם יודעים-- לא נעים לשחקנים מהמיינורס שלא עושים כל כך הרבה כסף והוא שמה מחפש את העגיל שלו ששווה יותר ממה שהם ייעשו בכל הקריירה כנראה. הם יכולים לבאס אותו ולפגוע בו כשהוא עולה לחבוט ולהשוות את עניין המשכורת בזאת, אבל הם לא עשו את זה.....

mont

New member
איך ילד או נער מגיע בעצם לליגה

כלומר שחקן משחק בקבוצת ילדים באיזורו מתגלה ככשרון ולאן הוא הולך למכללה? איך שחקן מגיע לליגות האלו איך הרי ארה"ב גדולה ובטח יש המון ליגות איזוריות או קטנות דרך אגב איך בנויה לליגה המכללות אם יש ואיזה קבוצות נחשבות לטובות ביותר והאם יש דראפט או שוק חופשי בקיצור אך מגיע שחק נער מוכשר לליגת הMLB בסופו של דבר

SlamminDino

New member
יש ליגת מכללות אבל..

זה לא משהו גדול מדי במיוחד. בטח שלא ליד הפוטבול מכללות וטורניר ה NCAA בכדורסל ששיאו במרץ המטורף שבאמת משגע הרבה אמריקאים. בשביל להגיע למייג´ור ליג אתה צריך להיות טוב. אם תהיה טוב תתקבל לקבוצת מיינור ליג ומשמה אם יהיה לך הצלחה הדרך סלולה למה שתוכל להגיע. גם למיינורס לא חייבים להגיע. יש כאלה שלוקחים אותם ממקומות אחרים כמו המכללות באמת. השורה התחתונה היא שכשאתה טוב אתה מגיע, מנסים אותך אם אתה טוב אתה משחק ואז האנשים של הקבוצות הגדולות כבר יבואו לחפש אותך!! הם מחפשים כשרונות כיום בכל המקומות בהם משחקים בייסבול מאורגן. זה נכון לגביי כל ענף ספורט כיום באמריקה וגם בעולם. יש ליגות ילדים ונוער באמריקה , כן!! יש הרבה גם. לכל עיר יש את הליגה שלה אני בטוח. או כמה ליגות , תלוי מה גודל העיר או האיזור. אם יש איזה מישהו טוב שבאמת תופס את העין בליגת נוער למשל יגיעו אליו כבר אנשים וידאגו להציע לפניו אפשרויות. הקבוצות במייג´ורס חייבים לדאוג לעצמם למספר רב של סקאוטים שיחפשו את הכשרונות המצויים. גם החברה מאמריקה הלטינית הגיעו לארה"ב דרך סקאוטים של קבוצות במייג´ורס שראו שיש שם כשרון והביאו אותם. אולי לא למייג´ורס ישר אבל לאחד הקבוצות ששייכות למועדון אותו הם מייצגים. בכל מקרה, המיינור ליג הוא הרמה השנייה בארה"ב רק למייג´ור ליג כמובן!! זה כמו ליגת המכללות והאן בי איי אפשר להגיד רק שבמיינור ליג זה לא מכללה והחברה שמה לא צעירים כולם. יש הרבה אנשים שעושים קריירה שלמה במיינור ליג עם שכר ממוצע מאוד. ואני לא מדבר על שכר ממוצע של שחקנים במייג´ור ליג שיכול לעמוד על 2 מליון דולר. כסף כמו שהרבה אנשים עובדים אחרים מקבלים. זה המקצוע שלהם-- זה מה שהם עושים לפרנסה. מאחוריי הקלעים של המייג´ור ליג יש הרבה עבודה לאיתור הכשרונות והבאתם למקומות בהם אפשר לשמור עליהם ולפתח אותם עד שיהיו מוכנים אם בכלל. יש תחרות גדולה בין הקבוצות לתפוס את האנשים האלה. ליאנקיז יש את ה Farm System הגדול ביותר לכן הרבה שחקנים טובים מגיעים לשמה. זה המון עבודה שכוללת הרבה מאוד אנשים במערכת.

SlamminDino

New member
תמונה ממשחק מיינור ליג

מגרש יפה מאוד הייתי אומר!! נחמד ללכת לבילוי בשביל כמה דולר.

mont

New member
תודה על המאמרים הצעה

תמשיך בעבודתך הקשה צריך להעלות גם את הקבוצות תודה דינו

SlamminDino

New member
היי בשביל מה יש אנשיי תחזוקה?

בשביל לתחזק !! כן אולי אני גם הסמנכ"ל התפעולי של הפורום אבל זה לא אומר שאני מקבל יותר כסף ממכם. הה ההה !! עכשיו-- אנא ממכם קבלו תמונה מאוסף ההומור המבדר של אנשיי תחזוקת הפורום. אני בטוח שתמצאו זאת משעשע בהחלט...

למעלה