מאש-אפ מיוחד לכבוד האיחוד של שב"ק!

עוNר

New member
מאש-אפ מיוחד לכבוד האיחוד של שב"ק! ../images/Emo175.gif

שמקס סאונד מציגים: שבק ס' ודמיאן מארלי - "תתקעו בסקסופון" עוד מאש-אפ לבית השמקס! עכשיו בwww.myspace.com/shmaxsound target=_blank>מייספייס המחודש-מדונדש שלנו, יחד עם הגירסה המשופצרת של "הדראם נחש" למשל, הרוטס, סיזלה וסטיבי וונדר למכביר, ורמיקסים נוספים שיועלו בקרוב (ויהי כי טוב...) www.myspace.com/shmaxsound נ.ב. אל תפספסו אותנו על הסט בחוף ג'מייקה בפסטיבל סאמר-בום (וחסר למי ששוכח ת'מצית שלו בבית!) יהיה נהדרצח. אוהבים את כולכם שמקס.

די, שב"ק היו חייבים להוציא רק א-קפלה אחת???

לעזאזל, כמה מאש אפים של תתקעו בחצוצרה עוד ייצאו??? אגב, לא שמעתי עדיין, אין לי פה כרטיס קול. פשוט הייתי חייב למחות על העניין. תגובתי בערב.

עוNר

New member
כמה אתה צודק...

למרות שאני חושב שתנסה לתת למאש-אפ הזה להפתיע אותך...
בכל אופן, באמת עניין שיש למחות עליו, למרות שאנחנו מנסים להשיג עוד אקפלות של היבנאים. פרו 6.

והנה גם מה שיש לי להגיד את זה

סה"כ נייס. הבעייה העיקרית זה שזה לא יושב טייט בלא מעט מקומות, הרבה נפילות מהקצב. השילוב של הבית של דמיאן היה מגניב ואז הכניסה של מוקי במשפט הראשון מעולה, ופתאום נפילה מטורפת מהקצב. ביקורת בונה לשיפור, אחרת הרימיקס הזה היה מעולה, במכלול נשמע טוב. יש כוח!

Carcass

New member
בדיוק מה שעבר לי בראש..

לא יושב לגמרי על הרידים..

../images/Emo45.gif אפשר להציג את ההודעה הזאת כדוגמא

ל-"ככה כותבים ביקורת בונה"! מתוך כוונה לעזור ורצון שמי שמקבל את הביקורת באמת יתמיד עד שיצליח. אשריך גיל!
קבל ח"ח |באבילון| והכל אני אהבתי את הרמיקס, ההערות הקטנות שמורות למקומות שבהן הן יעזרו יותר...

RJT

New member
מה זאת אומרת איחוד של השב"ק

מתי, איפה, מי? תודה מראש :)

למעלה