מבהיל

האמת, לא השתכנעתי

לא מפחיד אותי.
אני לא אתפלא אם התחקיר הזה הוזמן ע"י אחת החברות שמבצעת תרומת ביציות בחו"ל...
אומרים לתורמת שהיא חותמת בנוכחות עו"ד שאין לה עבר של סמים או תרופות פסיכיאטריות, ושהיא תהיה חשופה לתביעה אם יתגלה ששיקרה.
בדיקות פסיכולוגיות התורמות עוברות בכל מקרה.
לי זה נשמע מספק.
ונו, באמת, תורמות בשביל הכסף, ברור. באוקראינה ובמדינות אחרות זה לא בשביל הכסף?? להיפך, אני מאמינה שבארץ הרבה יותר נשים עושות את זה גם מתוך אלטרואיזם, ברור שהכסף משחק תפקיד ואין לי בעיה עם זה.
זאת דעתי.

מסייגת שאולי אם אקרא את התחקיר המלא אחשוב אחרת

מהכתבה האינטרנטית לא השתכנעתי.
הכותרת הייתה מפחידה, אבל בפנים לא קראתי או שמעתי משהו בעייתי.
אם מישהי תקרא את התחקיר המלא, אשמח אם תצרף לכאן.
&nbsp
&nbsp

אני לא בטוחה שאכן יש הבדל...
בין התורמות לארץ למקומות מסויימים בחו״ל
אני יכולה לשתף שזה אחד הנושאים שהכי מטרידים אותי בחוסר ידיעה על התורמת
איילת

kobi932

New member
עוד לא קראתי את הכתבה

לכן אני עוד לא יכול להתייחס אבל זה נשמע לי שיש יד מכוונת לא יודע של מי חבל ששופכים את המים עם התינוק זה יכול לעצור את התהליך למאות נשים וזוגות שחשוב להם שהתרומה תיהיה יהודיה אני חושב שלקחו את זה צעד אחד קדימה ועשו הכללה לכול התורמות כאן בארץ קשה לי להאמין שרובם יש עבר פסיכאטרי או של סמים או מצוקה כלכלית (למרות שמדובר בבונס נאה )אפשר לחשוב שבשאר העולם הם לא מקבלות בונוס לרוב כול התורמות הם מהמעמד הנמוך בתחילת דרכם (סטודנטיות צעירות שהתחתנו בגיל מוקדם ) גם בחו"ל מחלקים את הביציות לכמה נשים לא רק בארץ אומנם אולי בארץ אי אפשר לקנות את כול הביציות כמו בחו"ל אבל גם במסלול בחו"ל שקונים את הכול המחיר בהתאם נראה לי שמי שכתב את הכתבה לוקה בבורות של כול התהליך והיה חשוב שיפזול קצת על מה שנעשה בחו"ל אולי היה מקבל קצת פורפורציה דרך אגב אותו מחבר שכתב את הכתבה יכול בעוד חודש לקום "בצד הלא נכון של המיטה " ולכתוב גם כתבה מאוד לא מחמיאה על התהליך בחו"ל

למעלה