מבוגרים עם ADD, ADHD תמיכה???

ליה4

New member
מבוגרים עם ADD, ADHD תמיכה???

בדיוק דברתי עם חבר טוב שסובל אף הוא מADHD.(כמוני) דברנו על כך שבעצם זו הפרעה שמשפיעה על כל מהלך החיים, בכל המובנים ובכל התחומים. לימודים קשרים חברתיים יחסי ילדים -הורים זוגיות עבודה וכו´. כיום יש מודעות גדולה מאד לגבי הפרעת הקשב ולגבי לקויות הלמידה השונות שבד"כ מתלוות להפרעה זו. בילדותנו הדי רחוקה, אף אחד לא ידע מה זה. או שהיית ילד מופרע, או ילד חולמני (בד"כ ילדה..) באספות הורים המשפטים הקבועים היו - היא ילדה מאד אינטיליגנית אבל עצלנית... לקח שנים על גבי שנים להבין שאני בסדר, שאני יכולה להצליח. וגם - להצליח.. וגם - להמשיך ולתכנן את המשך הלימודים האקדמיים שלי בעתיד הקרוב. וברור לי שאצליח.[ אולם, לצערי, ישנם עוד הרבה אנשים שלא התמזל מזלם, והם עדיין פוחדים אפילו לנסות. ואתם יודעים מה אולי במידה מסויימת של צדק. כיום, רוב המכונים מציעים בעיקר אבחון. אח"כ ריטלין. ומה עם טיפול??? ומה עם תמיכה?? אולי יהיה מקום בפורום הזה גם לדיונים בין מבוגרים שסובלים מהפרעות קשב. בד"כ פורומים כאלה מוקדשים בעיקר לבעיות של הורים לילדים.

פורום זה ו ADDבמבוגרים

מיה שלום רב, אשמח אם הפורום יהווה בית גם למבוגרים עם ADD.בשלב זה לא ידוע לי על שרות מסודר הנותן תמיכה והדרכה למבוגרים עם בעייה זו.יתכן ויש מקום להציע לעמותת "ביחד" העוסקת בילדים עם ADHD לנסות ולתת ביטוי גם לקבוצה זו של בוגרים. אחד הדברים החשובים שניתן לעשות בקלות יחסית הוא ליצור קבוצות תמיכה ומפגשים של בוגרים.

למעלה