מבולבלת....

אשלולי

New member
מבולבלת....

אני בת 16 ומבולבלת על כל הראש... אני לא מאוהבת באף אחד אבל הבעיה שלי היא שכשאני מדמיינת את עצמי עם מישהו זאת בחורה... אני לא רואה את עצמי בזוגיות עם בחור.. ויותר מזה אני שואפת לזוגיות עם בחורה... אבל אני לא רוצה להגדיר את עצמי כלסבית בגלל שלא באמת הייתה לי התנסות מינית עם בחורה זה הכול בראש שלי.. מצד שני גם עם בחורים לא הייתה לי התנסות טובה.. היו לי חברים שכל מה שהם רצו זה סקס... ואני יודעת שעם בחורה זה לא יקרה לי אני ממש רוצה קשר אבל אני לא רואה את עצמי עם מישהו אלא עם מישהי... גם מבחינה מינית בחורות מדליקות אותי יותר מבנים כלומר אם אני הולכת ברחוב אני מסתכלת על יותר בחורות מאשר על בחורים... אז אולי אני בכלל צריכה להיות בי אבל לא הייתי עם בחורה עדיין אז אני לא יכולה לדעת.. בקיצר אני ממש מבולבלת...

gulu11

New member
היי אשלולי

מה נשמע? תראי, את בגיל שבו ההורמונים מתחילים להשתולל והזהות המינית מתגבשת. זה הזמן לבחון ולבדוק... אולי תכירי איזו בחורה בגילך דרך האינטרנט? (כמובן להיזהר ולבדוק היטב עם מי נפגשים, כן?) עם זאת, אני לא מציע לך לצאת בהצהרות ... זה יכול להיות מאוד נזיל ואת מאוד צעירה... תנסי, תחווי, תראי מה מתאים לך... תהני, זה הכי חשוב :) היום אנשים יותר מקבלים והכל ניהיה הרבה יותר פתוח.... מקווה שהרגעתי :)

אשלולי

New member
תודה על תגובתך אבל..

גם אני אמרתי לעצמי עוד לא לצאת בהצהרות.. אבל בתכלס איפה אני אמצא מישהי פתוחה שתהיה מעוניינת לנסות ולצאת איתי זה לא שיש מלא לסביות בגילי שהן נמצאות שם רק כדי לצאת עם מישהי מבולבלת כמוני... אז תודה על תגובתך המרגיעה אבל אני לא חושבת שיש פתרון ממש מעשית לבעיה שלי...

gulu11

New member
הכרויות

היי שוב :) אני מאמין שרוב הבנות בגיל שלך נמצאות פחות או יותר באותו שלב של גילוי וסקרנות, אפשר להכיר בפורומים שונים או בצ'אטים.... נראה לי שיש פורום של חבר'ה צעירים אפילו פה בתפוז שנקרא "גאווה צעירה". יש כמובן גם את igy שבו את יכולה למצוא עוד מידע....

gulu11

New member
בכיף :)

את כמובן מוזמנת להמשיך ולשתף אותנו בהמשך...

אשלולי שלום

קודם כל,אני מוכרחה לציין שמהכתיבה שלך את נשמעת נערה שמודעת לעצמך,לתחושות שלך. חוויית בלבול עשויה להיות כלי נפלא כדי להבין את עצמנו, ואת כבר עושה זאת,כאן בפורום וודאי גם עם עצמך-נראה לי שאת כבר יכולה להיות גאה בעצמך
בנוסף,אם לפעמים מרגיש לך קצת מעיק הבלבול ואת רוצה להכיר ולשוחח עם עוד בנות ובנים שיזדהו ויבינו אותך רציתי להציע לך להכיר את איגי-ארגון נוער גאה שם את יכולה ל"להתבלבל" או בעצם,נכון יותר לאמר "להתלבט",עם עוד בנות ובנים שיש להם תחושות דומות ואפילו לפגוש מדריכות נפלאות ובכלל להנות
לאיגי יש גם פורומים שעשויים לעניין אותך וגם מפגשים ופעילויות כיפיות הנה מס' הטלפון של איג"י:036200429 ובנוסף אני מצרפת לך כאן קישור לאתר של איגי: http://igy.org.il/?page_id=1705 בהצלחה רבה! רבקה-קשת קשב ותמיכה

למעלה