מבזק

• פותח הנושא Blade
  • פורסם בתאריך

Blade

New member
מבזק

טוב אז ככה, להלן תקציר ארועי הפורום לפחות משהגעתי לכאן. * סידנעי הפתיעה אותי לרעה, חשבתי שהיא תהיה יותר היפראקטיבית. את האמת, ציפיתי לראות כל כך הרבה הודעות שלה בפורום, שזה לפחות ישפיע עליי ואני אתחיל לחלום עליה חלומות בלהות בלילות, לצערי, או לשמחתי, התבדיתי. (אני עוד לא החלטתי אם זה טוב או רע). סידנעייי אני מבולבל. בבקשה ממך תעשי משהו בנידון. * צ`יטוס וקוטלת עדיין שואלים אחד את השניה מה שלומם בפורום. למרות שלפי דעתי זה די לא יעיל. אבל אני אתן להם להבין את זה לבד. אמישה עדיין מחפש את האגו הגברי שלו, הוא הלך לאיבוד (אישית, נראה לי יותר שהוא ברח מאמישה, נעלם לו מרצון). אמישה, אני במקומך, לא הייתי מוותר לבחורות הישראליות, באמת הגיע הזמן לשינוי. גברים התאחדו נא, הרימו את נס המאבק נגד ההשפלה היומיומית שלנו בתור אלה שמתחילים עם בחורות ברחוב וחוטפים איזה משפט שנון, ולעיתים אף סטירה מצלצלת. הקץ לעלבון!!!! פואט נגמל מהסטייה שלו לעיזים, כבשים, כלבות, בלייד, וכ`ו וכ`ו. כרגע הוא נמצא בשלבים מתקדמים של הגמילה. והכל בעזרתה האדיבה של מיצי. מכתבי תודה ונאצה אפשר לשלוח לבלייד. הוא כבר יעביר אותם לגופים המטפלים (הממממ...). עוד בנושא פואט, היום בית החזה של פואט הוכרז רשמית כיער מוגן של קק``ל. כל מי שמנסה להוריד מממנו שערות, יזכה לסקילה באבנים ע``י צוותים מקצוענים מגרינפיס. * טריקי גילתה צד חדש באישיות שלה, לצד הזה קוראים בקי. טריקי ברכותיי. אגב, הרב בקשי דורון עדיין מחפש אחרייך, הוא מתקשר אליי כל הזמן ושואל איפה את. מה להגיד לו? * ליאור עדיין ממשיכה לתת עיצות תמימות לאנשי הפורום. במיוחד לאמישה. ליאור, עזרתך מוערכת ביותר, תודה על שיתוף הפעולה. * דווקא כתבה עוד שני שירים יפיפיים, דווקא, אני רוצה להודות לך באופן אישי על תרומתך לפורום. אין כמוך!!!! את אחלה!! תמשיכי לכתוב דברים שנוגעים ללב של כולנו. מצפה בקוצר רוח לשירים הבאים שלך. :) * בקי עדיין חיה. * ולסיום הודעה שהגיעה זה עתה לשולחן המערכת, הכבשה דולי נראתה לפני כמחצית השעה ליד ביתו של פואט, מאז נעלמו עקבותיה. המשטרה עדיין מנהלת חיפושים נרחבים אחר הכבשה הנ``ל. כל היודע דבר עך מקום הימצאה (מבט מכוון אל פואט) מתבקש להודיע על כך לליאור. עד כאן למבזק זה של מנהל הפורום שלכם, בלייד. תגובות, כמו תמיד יתקבלו, לא מבטיח שבברכה.

@poet

New member
מבזק מאמון הנשיאות

אוקי הנה כמה דברים מאש שאני לא בפורום הזה: דברים שמציקים לי בפורום: א: סדנעי הפכה להיות נרקומנית גאה המכורה ליניבוש( מי זה לעזאזל?) ב: טריקי הפכה להיות כלבה אחרי שהיא הייתה חתולה המון המון זמן ממש לא מטריד ג: בקי חייה ד: קוטלת תופסת עלינו תחת ואני לא מוכן , אני אבעט בה בהזדמנות הראשונה ה: מאז שאני לא בפורום הזה , פתאום כולם כותבים בו - גם לזה אני לאר מוכן ו: בקי חייה ז: הו האות האהובה נישמרה לבן אדם האיום והנורא , שהרס את שמי . דבר ראשון לא געתי בשוםעיזה אז אל תתחיל איתי דבר שני אני לא שם על הדרישות האיומות שלך , שאני אגלח אני לא לוקח עיצות מבני אדם שמשתמשים במכסחת דשא , בתור מכשיר לגילוח דבר שלישי , אם עוד פעם תכתוב את פואט ולא תקוד קידה צפה , התקף לב , עכשיו בלייד כרגיל , הנוסח הרגיל בוא אלי חומד , רד על ברכיך , תוריד בעדינות את החולצה תעשה את זה לאט שאני אוכל לראות הו ככה טוב, ורד לי!!!!!!!!! יותר טוב! עכשיו ליאור אמרתי כבר פעם שאת גדולה? אם לא אז את כן כייף לראות אותך כאן איתנו בכל אופן שיהיה לכם אחלה יום poet and nothing eles metters ח: למה בקי עדיין חייה??????????

למעלה