מבחן הטלפון...

מיטללל

New member
מבחן הטלפון...

אתם מכירים את "מבחן הטלפון"? ששולחים בחורה מתאימה בפטוטנציה לטעמו של החבר שלך, שמתקשרת אליו מנסה קצת לפרלטט איתו, להתחיל איתו, במטרה של לנסות לראות אם יעבור את מבחן הנאמנות! ("אתה פנוי?") האם יפול בפח... (אני יכולה לעשות את זה כי הוא מכיר אותי ולא יודע שאנחנו חברות) בכל מקרה חברה שלי התחילה לצאת עם מישהו לפני שלוש שבועות. היא רוצה שנעשה לו את זה... למטרת השעשוע וכדי לבדוק איך והאם הוא מגדיר אותם. ואני דיי נגד. אני ממש שונאת את המשחקים האלו וכי אני לא יודעת איך הוא יגיב. בכל מקרה היא רוצה שאחר כך נספר לו את האמת ונגיד לו שזה היה בצחוק.. מה דעתכם?

מיטללל

New member
גם אני חושבת ככה ../images/Emo13.gif

אבל את חושבת שאם לא נגיד לו אחר כך... זה יותר בסדר?

faith2

New member
עדיף לא להגיד לו אחר כך...

זה דווקא יהרוס! ואני אומרת לך שאני אפילו שעבדתי באי סי על מישהו שאהב אותי, ואל מהקטע לקחת פקטים והכל- הוא ממש כעס עליי. ככה שאני ממש נגד! אבל אם עושים, עדיף שלא תגידו לו...

NBGirl

New member
משחקי כיתה א'..

לדעתי זה מגעיל ובכלל לא מצחיק. זה יתפתח לריב מטומטם מאין כמוהו שלמכתחילה ניתן היה למנוע אותו. חבל...

אגוזי17

New member
אולי תשלח לו בחורה

כמו שהיה בקחי אותי שרון?!?!?? יותר טוב לא???? בכל מקרה זה יצא רע...גם אם הוא יתפתה וגם אם הוא לא וידע על זה אחר כך..

m a n k o

New member
לפי דעתי זה די אינפנטילי

היא אמורה לסמוך על חבר שלה לא ללכת מאחורי הגב ולעבוד עליו ואם אתן מחליטות אחרי זה כן לספר לו תאמיני לי בליינד אני חותמת לך זה הורס להם הכל אישית לא הייתי ממשיכה להיות חברה של מישהו שיעשה לי כזה דבר זה גרוע ואם לא תספרו לו זה עוד יותר מגעיל... ככה ללכת מאחורי הגב של החבר..

פעם אחת ויחידה מישהי עשתה לי

את התרגיל, תפסה מישהי ברחוב וביקשה ממנה לדבר איתי, התחלתי לדבר (כמובן מופתע) ולחקור אותה מי היא ומאיפה היא מכירה אותי, די מהר הבנתי שמדובר במבחן (היא לא ידעה לענות לי על השאלות), אז התקשרתי בטלפון השני אליה (חברה שלי) ושאלתי אותה אם אני יכול להזמין מישהי "ידידה" שתצא איתנו בערב, היא אמרה שכן- התקשרתי אל אותה בחורה (תודה למי שהמציא שיחה מזוהה) והזמנתי אותה (כן סיפרתי לה שעליתי על השטות הזאת) והיא הסכימה לבוא, אתם לא יודעים איזה פרצוף היה לחברה שלי כשהיא ראתה אותה מגיעה... מאותו רגע היא הבינה שאני לא מטומטם וכשהפריע לה משהו היא עשתה משהו יוצא דופן- דיברה איתי... מסקנה: גברים לא כל כך מטומטמים (לפחות חלק) אז אם מפריע לכן משהו- תגידו, תדברו, אנחנו עדיין לא קוראי מחשבות...

אם את רצה מתקון להרוס קשר

זה בדיוק זה... זה דפוק, אם היא לא סומכת עליו שתעזוב אותו כבר עכשיו זה לא שווה בלי שבוטחים בבן הזוג

מיטללל

New member
זה לא היה בקטע הזה...

היא רק רצתה לראות איך הוא מגדיר אותם, אם בכלל.. בכל מקרה בסוף אמרתי לה שאני לא מתכוונת לקחת חלק בזה כי זה רעיון רע וכל מה שאמרתם :) היא הסכימה איתי. אבל התקשרתי אליו בכל מקרה (כדאי לשאול מה ניינים). בכל מקרה על ההתחלה הוא שאל אותי אם אני יודעת שהוא יוצא עם xxx...

jessy19

New member
מבחן הטלפון...

יו איך אני שונאת את המבחנים האלה!!! לדעתי, אם זה לא מתאים לך אל תעשי את זה! תסבירי לה את דעתך על זה ותאמרי לה שאת לא יכולה לעשות את זה ושאם היא רוצה שתפנה לחברה אחרת.

קטרפי

New member
שונא את זה ../images/Emo110.gif

אם הגבר אומר שהוא לא פנוי אז הוא באמת מגעיל.... אבל העובדה שהאישה בכלל עושה כזה דבר זה מגעיל!! בקשר צריך להיות פתיחות ונאמנות אחד כלפיי השני, ואם מישהי לא מאמינה בחבר שלה וחושבת שהוא יבגוד בה, אז זה סתאם פרנוייה ולא יותר מזה. בקיצור, המבחן הזה זה משהו ששני הצדדים יכולים רק להידפק ממנו

Im A PrInCeSs

New member
זה באמת משחקי כיתה א'...../images/Emo5.gif

למה הם ביחד אם היא לא סומכת עליו? הרי זה חוק ברזל [בין שאר חוקי הברזל] שקשר מתבסס עליו. חוצמזה- נראה לי שזה עובד רק בסרטים\סדרות\וכו'.

Im A PrInCeSs

New member
טעות תיקון!

לא קראתי הכל וחשבתי שהם ביחד. לפי דעתי שפשוט תבוא אליו ותשאל אותו "בתור מה הוא מגדיר אותם"...

נשים הולכות באלכסון

באלכסון במעגלים מעל מתחת אבל אף פעם לא ישר אל הנקודה אם היא רוצה לברר משהו אז ש(רגע תתכוננו שוק מתקרב) תדבר איתו ! המבחנים האלה שרוב הנשים "מעבירות" את הגברים שלהם (אלה שלא עולים עליהם מידית וסוגרים את זה שם/מחזירים לה באבי אביה כדי להראות לה את הטימטום שבעניין/פשוט מדברים איתה על זה(אני) ) המבחנים האלה הם הדרך הנשית לאמר א)אני לא סומכת עליך בשני גרושים ב)אני כל כך פחדנית שאפילו לשאול אותך שאלה כנה אחת אני לא יכולה בלי לעשות שמיניות באויר ג)אם "תעבור" את המבחן אני לא חייבת לך שום דבר אבל אם תיכשל אז אתה מניאק. זה ידוע שגברים נוטים לגשת לנקודה (עד כדי ישירות מכאיבה) ושנשים נוטות לברבר שעות על המסביב בלי לההגיע לתאחלס (ובמהלך הבירבור גם לפגוע לרוב בשומעים בלי לשים לב ואז לא להבין "מה הבעיה שלו ") (ידוע למי שידידה שלו קוראת את נשים הם מונוס גברים הם ממארס (תרגום חופשי - ממליץ על הספר) ומברברת לו עליו שעות.. המלצה ממני לכל הנשים: דברו תאחלס.. אל תסתובבו סביב עצמכן במעגלים ואל תרקחו מזימות זדוניות שלמות כדי לשאול שאלה.. זה לא רק מבייש אתכן זה גם מעליב את הפרטנר שלכם ולגברים שביננו: תמיד תזכרו שאישה אומרת א' וברוב המקרים מתכוונת ג'.. נסו לרדת לסוף דעתה.. אל תתחשבו יותר מידי במה שהיא אמרה מילולית.. לרוב זה כמו ניתוח מוח אומנם.. אבל לפעמים זה אפשרי.. (בעיקר כי לרוב זה סובב סביב הדרישה האין סופית של נשים לתשומת לב) שוב כתבתי מגילה.

yofi tofi

New member
האמת,שלא שמעתי עליו...

אבל לדעתי אם אח"כ באמת יהיה בינו לבין חברה שלך משו הוא ישנא אותך כל כך...

למעלה