מבצעים על מחשבי כף יד בפאלמי

Z a k

New member
אני לא מבין דבר אחד....

האם ה 3870 במלאי ??? מצד אחד אומרים שלא יהיה בארץ בשנה הקרובה בלוטות ומצד שני ממשיכים למכור את הדגם שכולל את זה, מעניין אותי מה אומרות החברות שמוכרות את המוצרים האלו? אדם אולי תבהיר לי ולכל הפורום את עמדת היבואנים/משווקים בנושא הזה... מה קורה לדוגמא אם אני מתקשר ומזמין את ה 3870 , מה אומרים לי..?? כמה זמן אספקה .???

אני לא בקיא ברגע זה בעמדת המשווקים

את זה אשאל מחר את משובית/ליגד/האם שכחתי מישהו מה שכן, אם נדבר על היום, אם האייפק במלאי, ימכרו לך אותו אם לא במלאי, יזמינו ותחכה זמן מה (אגב ה-3870 כבר נמכר איזה חודש+) לגבי זמן האספקה במבצע, יש לשאול את החברה, לא ביררתי

Z a k

New member
אני לא יודע איך הגעת למסקנות שלך...

איך הגעת לזה שה 3870 נמכר כבר חודש ++??? אולי בעולם , לא בארץ ,בכל מקום שחיפשתי אותו הוא לא היה במלאי, מה גם שזה קצת מתנגש עם העובדה שה BlueTooth נאסר בארץ אשמח אם תתן קישור למקום כשלהו שמחזיק במלאי את המכשיר והכוונה לא למקום שמציג אותו בקטלוג שלו

חביבי, לפני חודש היה אפשר לקנות

מכשיר כזה במשובית והאנדי (לגבי שני אלו בטוח) ואני לא מגיע סתם ככה למסקנות, לפני שבוע שקלתי לרכוש מכשיר כזה (לא בשבילי).

Z a k

New member
כנראה שפיספסתי את הרכבת.....

כל כך הרבה זמן אני מחכה לדגם הזה ועכשיו אני מבין שהוא כבר היה ונגמר ,והפעם הבאה שהוא יהיה זה עוד הרבה זמן עכשיו נשארה רק הסוגיה של הבלוטות´ שבסופו של דבר כנגד כל הכתבות שהתפרסמו ,כן נמכר בארץ .

בינינו שכח מהאייפק

עדיף ללכת על E-200 ולהוסיף בלוטוט´ ב-CF או ללכת על JORNADA + סוללת MMC/SD + בלוטוט´ ב-CF

Z a k

New member
אני סומך עליך אדם....

שהE-200 יגיע בערך עוד שבועיים תדאג לחברי פאלמי למבצע טוב כמו עם הIPAQ (כל זה בתקווה שהתגברו על כל הבעיות שלו...) .... ויפה שעה אחת קודם

למעלה