מבצע קלפי יצוקה

מבצע קלפי יצוקה

"צריך למוטט את שלטון החמאס"

אמר ביבי לפני ארבע שנים, אחרי עופרת יצוקה.

אחרי ארבע שנות שלטון של ביבי, החמאס חזק יותר, חמוש יותר, מעיז יותר. ויש עוד מי שמאמין לקשקשן הזה?
אתם לא מבינים איך הוא מורח אותנו מכל הכיוונים?

"כל הכבוד לו, הוא נהג באחריות כשהגיע להפסקת אש, אנחנו הרי לא רוצים להיכנס לעזה."
וואלה?
על מה כל הכבוד בדיוק?
על זה שהוא הצליח להפסיק את הבגאן שהוא יצר?
על זה אני צריך לתת לו קרדיט?
למה זה היה טוב?

במבצע הזה שנועד "להחזיר את הביטחון לתושבי הדרום" נהרגו 5 ישראלים מרקטות. שזה חמישה ישראלים יותר ממספר ההרוגים מרקטות בכל השנה שקדמה למבצע.
אני אשקלוני, אני לא מרגיש בטוח יותר. אני מרגיש מרומה.
למה זה היה טוב?
הצלחנו לחסל את מאגר הרקטות של החמאס? בטח חיסלנו. נתנו לו הזדמנות לזרוק את כולן עלינו.
שמונה ימים במקלטים, בחרדה, בפיצוצים, אלפי טילים, מליארדי שקלים (שאנחנו האזרחים הולכים לממן כמובן), 140 הרוגים בשני הצדדים וכל זה בשביל מה?
ההצעה להפסקת האש ישבה על השולחן של ביבי כבר לפני המבצע. החמאס כבר קיבל אותה. היינו צריכים את כל זה בשביל לחתום על אותו הסכם בדיוק שבוע של פחד אחר כך?

ולא לדבר על ההישגים של החמאס!
טילים על תל אביב וירושלים. מאז 1970 לא היה טיל על ירושלים, מאז 1991 לא היה טיל על תל אביב, וכבר 7 שנים שלא היה אוטובוס מפוצץ בתל אביב.
הוא גרם לכל העולם ואחותו לחזר אחריו, למצרים, לאמריקאים ולישראלים לחזר על הפתחים להתחנן להפסקת אש.
הוא השיג הסכמה של ישראל להקלות במצור.
הוא הצליח לחשוף את הבלוף של ביבי, שגייס 50,000 מילואימניקים (פי חמישה משגוייסו בעופרת יצוקה), ולא עשה איתם כלום, רק בשביל להפחיד את החמאס ולגרום לו לחשוב שהפעם אנחנו הולכים להיכנס. החמאס לא ויתר וחשף את הבלוף עד שישראל הכריזה חד צדדית (!!!) על הפסקת אש, והוא עוד המשיך לירות שלוש שעות אחר כך.
איך זה עוזר לנו מול איראן הגילוי הזה שביבי הוא שחקן הפוקר הגרוע בעולם.

ויש עוד מי שמאמין לו...
האדם החזק בפוליטיקה הישראלית...
ראש הממשלה.
שאלוהים יעזור לנו...

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

למעלה