מבצע שיר אחד אמן אחד חוזר..

ZeusMan

New member
מבצע שיר אחד אמן אחד חוזר..

זהו החלק השני של המבצע בו עליכם לבחור את השיר הראשון שעולה לכם לראש של כל האמנים הרשומים מעטה... מטרה : ======= להכיר עוד לחברי הפורום עוד יצירות של אותו אמן שאולי הם לא הכירו לפני. ככה עוד אנשים יחשפו לשירים אלו ויהפכו להם למוכרים. אני אשמח לקבל שיתוף פעולה מכל קצבות הפורום, מבינים יותר ומבינים פחות. ולהן הרשימה : Fantan Mojah Lutan Fyah Jah Mason Chuck Fender Gyptian Buju Banton Sizzla Luciano Damian Marley Alpha Blondy Ziggy Marley ישראלי : איאם תומר יוסף קנגרו התקווה 6 *אם אתם לא מכירים שירים של אמן מסוים, אין זה חובה לכתוב באותה משבצת

ZeusMan

New member
שלי.

Fantan Mojah Fantan Mojah - Corruption יש לו להיטים לא קטנים מול השיר הזה, אבל השיר הזה כל כך עוצמתי שלא יכולתי לא לבחור אותו ואולי לגרום לעוד כמה מיכם לשמוע ולהעריך. Lutan Fyah Lutan Fyah - Wipe Those Tears אחרי חפירה בכל חומריו המעולים של לוטאן החלטתי לבחור בשיר הזה מהאלבום האחרון שלו Phantom War, שיר עם הרבה אופטימיות. Jah Mason Jah Mason - Wheat And Tares אני לא בדיוק עוקב אחר מעשיו של מייסון. לא מעריץ גדול אבל הטיון הזה תפס אותי. על ה-Street Swing Riddim. Chuck Fender Chuck Fender - Gash Dem אחד היציאות הכי חמוד של צ'אק השנה. להיט מסיבות שעוד יתן את הטון שלו עוד כמה שנים טובות. Gyptian Gyptian - Beautiful Lady מאהב אמיתי. Buju Banton Buju Banton - Hills and Valleys הטיון הזה פשוט עוצמתי בלחן ובמילים שלו. בשום אופן אי אפשר להישאר אדיש אליו. Sizzla Sizzla - Smoke Marijuana טיון שיצא ממש לאחרונה, מול כל להיטיו ושנים של יצירה, דווקא את הטיון הזה בחרתי מכיוון שהוא פשוט גרם לי להבין למה אני מת על המוזיקה הזאת. Luciano Luciano - Jah Will Always See Me Through לא מעריץ גדול של האיש, אבל השיר הזה בהחלט חיבר אותי עם הסיגנון שלו וקנה אותי ביופיו
Damian Marley Damian Marley - Welcome To Jamrock לא רציתי להשימע קורני או בעברית, נדוש... אבל זה ה-שיר. Alpha Blondy Alpha Blondy - Yitzhak Rabin בחירה קשה בין זה לג'רוסלם... בסופו של דבר בחרתי בשיר המהלל הזה. Ziggy Marley Ziggy Marley - Jah Bless לא מעריץ גדול של זיגי, אבל השיר הזה מעולה. ישראלי : איאם - ארץ קטנה עם שפם תומר יוסף - אל תטוסי קנגרו - אוזו ולוקוס התקווה 6 - קוקוריקו

kacha

New member
אלו שאני מכיר :)

אני אוהב את משחק האסוציאציות :) בוג'ו באנטון - TILL IM LAID TO REST זיגי מארלי - MELANCHOLY MOODS אלפא בלונדי - יצחק רבין דמיאן מארלי - לא יודע איך קוראים לשיר/קטע, אבל יש איזה קטע שפותח איזה אלבום שלו, משהו מפחיד כזה שרוצחים איזה ילדה או משו...:) אייאם - אין אמונה דאב רמיקס:) תומר יוסף - ההר קורא לך קנגורו - פשע מלחמה התקווה 6 - סתמבאלישנמהה :) כמה קיבלתי ? :)

MC SammY

New member
../images/Emo176.gif

Jah Mason- I never give up Buju Banton- Up close Sizzla- Freedom Damian Marley- We're gonna make it Ziggy Marley- True to myself תומר יוסף- יפה שלי קנגרו- תל הבבילון התקווה 6- אם אפגוש את אלוהים

mr dude101

New member
גם אני רוצה!

Fantan Mojah - hail the king התחברתי ממש לשיר הזה שאני חייב Jah Mason -longing for אחד הזמרים המוכשרים לדעתי, יש לו קול זהב והשיר הזה ממש יפה Chuck Fender - Jah Is Worthy Buju Banton - Champion שיר קליל וטוב. Sizzla - pure love Luciano -for the leaders שיר טוב, מסר חזק. Damian Marley - move אני ממליץ ממש על השיר הזה. Alpha Blondy - itzhak rabin השיר היחידי שאני מכיר שלו. ישראלי : תומר יוסף - נביא את הזריחה, במיוחד הביצוע בספיישל ליוניטי סאונד התקווה 6 - world war x או אם אפגוש את אלוהים. שני שירים ממש טובים.

mr dude101

New member
אופס מדובר בג'ה מייסון ולא ג'ה קיור

אז jah mason - never give up שיר מקפיץ ממש.

תהיה בריא זוסי!

Fantan Mojah-Hail the king עדיין היציאה הכי מדהימה של הבובו הזה. Lutan Fyah-fire in the barn Jah Mason-Never Give Up לא אוהב במיוחד את ג'ה מייסון Chuck Fender-Gush Dem שיר שביארד פשוט התאהבתי בו Gyptian-Serious Times כנ"ל פנטון מוג'ה Buju Banton-Murderer Sizzla-Solid As A Rock לנצח! Luciano-Moving Outta Babylon שיר שכל כך אהבתי שתירגמתי... Damian Marley-Khaki Suit Alpha Blondy לא אוהב כל כך... Ziggy Marley גם כן... ישראלי : איאם-דאנסהול החתולה!!!!!!!!!!!!!!!! את הנשר, את הנשר!!!!!!!!!! תומר יוסף-לא יכול להחליט האלבום הקודם שלו מושלם, כזה שכיף לי לשמוע את כולו. קנגרו-כמה כמה התקווה 6-סתמבאלישן ועכשיו גם גאידמק :)

המ

Jah Mason- they dont love we Gyptian- serious times a who-Buju Banton Sizzla- why sould i Damian Marley-road to zion Ziggy Marley- true to myself [שיר מדהים מדהים]. ישראלי : איאם - אהבה בואי. תומר יוסף- הולך ישר. קנגרו- שר לי. התקווה 6- מונטיגו ביי.

Nechi Nech

New member
בום-שאק-א-לאק

Fantan Mojah - Hail The King לא שמעתי יותר מידי חומרים שלו - Lutan Fyah Jah Mason - Mother Chuck Fender - Its All About Da Weed Gyptian - Serious Times Buju Banton - Magic City Sizzla - Like Mountain Luciano - Stay Away/Sweep Over My Soul Damian Marley - There For You Alpha Blondy - Coco De Rasta Ziggy Marley - Never Diny You ישראלי : איאם - אני לא מכאן, ריאליטי גדול!!!!! תומר יוסף - נביא את הזריחה/הולך ישר קנגרו - י ר ו ש ל י ם.. מדהים. התקווה 6 - ותזעק ישראל

טובא

New member
מממ שלי

Fantan Mojah – Corruption ללא ספק אחד הטיונים Lutan Fyah - Wipe Those Tearsבזכות הויב'ס הטוב שיש בו. Jah Mason-never give up אחד השירים שאני הכי אוהב במוזיקה הזאת(על ROCKרידים של פילוני –מוקי יושב על הרידים הזה בשיר "לא רואה ממטר") Chuck Fender - Its All About Da Weed(הכול נשאר בקרו נאצ') Gyptian-ma ma Buju Banton(קשה...קשה...) ONE TO ONE שיר שהוא לא דאנסהל ולא ניו רוטס. אבל שיר פשוט טוב.... Sizzla-the world Luciano-For The Leaders(על הדרופליף רידים) Damian Marley – Move Alfa Blondy- Mija ziggy marley - we are one איאם-את אוהבת אותו(לא סגור על השם כי זה מהאלבום החדש) תומר יוסף- לך ישר קנגורו-כמה כמה(אבל גם את "דור המדבר" שלא נכנס בסוף לאלבום וכמובן את "תל הבאבילון") התקווה 6- סתמבאלישן

למעלה