מבקר בברודווי ורוצה קצת עצות

netmaster1

New member
מבקר בברודווי ורוצה קצת עצות

אז... אני טס לברודווי עם רשימה ענפה של מחזות זמר שאני רוצה לראות ורציתי להתייעץ על כמה דברים איזה הצגות להזמין כרטיסים מראש? אני לא רוצה להסתמך על Rush לשיער לדוגמה, אבל ראיתי שכרטיסים בהזמנה מוקדמת עולים 109 דולר מה שאומר שבטח לא יהיה חסר למצוא גם בTKTS או בקופה עם הנחת הסטודנט עם כרטיס הספרייה הפקטיבי(שעשה לי חיים טובים בטיול הקודם) האם לוותר על ווסט סייד סטורי? הבנתי שהוא ממש גרוע והסיבה היחידה שאני יכול לחשוב ללכת לראות אותו היא שכנראה שזאת תיהיה ההזדמנות היחידה שלי לראות אותו על במה ב20 השנה הקרובות. עוד נושא, מישהו שמע על המחזמר "ממפיס" ראיתי שיש לזה Previews בספטמבר שאפשר להשיג אליהם כרטיסים, אבל לא שמעתי על המחזמר הזה מעולם.. ומה עוד אתם ממליצים? כרגע הרשימה שלי כוללת את שיער, בילי אליוט(אם יש מצב להשיג כרטיסים), N2N, ווסט סייד, וויקד ואולי אפילו נלך לנורמן קונקווסט למרות שזה לא מחזמר

tommy walker

New member
ובכן...

קודם כל, למה זאת תהיה ההזדמנות היחידה שלך לראות סיפור הפרברים ב-20 השנה הקרובות? בספטמבר יש הפקה שמגיעה לארץ לשבועיים. ואני הולך לראות את זה. אף אחד לא אמר שאתה חייב לראות את זה אבל אם אתה מדבר על הזדמנות אז הנה הזדמנות. למה שלא תלך לראות את next to normal?

frosti

New member
Next to Normal בודאות!

הדבר הכי מרגש ומקורי בברודויי כרגע.

netmaster1

New member
סימנתי את נקסט טו נורמל

פשוט רשמתי N2N מתוך עצלנות כנראה לא שמתם לב:) בכל מקרה, אני לא אהיה בארץ בספטמבר, והסיכוי שיעשו עוד ריביבל של סיפור הפרברים הכי שזה יסיים את הריצה שלו הוא די קלוש בשנים הקרובות לפחות

frosti

New member
ולגבי נורמן קונקווסט

זה יורד בסוף יולי (למרות שיש סיכוי שיאריכו את זה בקצת) אגב, Hair מגרילים את הbox seats לכל הופעה (מקומות קצת מעפנים). אין הנחות סטודנטים, אבל בטח תמצא הנחות בפלייביל ואתרים אחרים. לבילי אליוט יש כרטיסי סטודנטים להופעות באמצע השבוע ב41.5 דולר (זה המון לכרטיסי סטודנטים. אני אנטי) ואם אתה הולך לRUSH של N2N, תנסה להשיג box seats, ולא שורה ראשונה. הבמה גבוהה, עדיף לראות מהבוקס. ממפיס נשמע מעניין. מאותם כותבים של הטוקסיק אבנג'ר באוף ברודוויי כרגע!

למעלה