מבקשת את דעתכם

מבקשת את דעתכם

על האתר שעיצבתי... (שמופיע גם בחתימה) הכנסתי רק חלק קטן מהתמונות כדי לראות איך יוצא אז החלק שמלא הוא: אלבומים - אלבומים דיגיטליים - שלושת הראשונים אשמח לשמוע הערות והארות - דעתכם ממש חשובה לי !!

|כל הכבוד|

אחד האתרים אהבתי

תודה יניב

אי אפשר להגדיל את התמונות על ידי לחיצה אם זאת כוונתך אני אוספת את כל ההערות שאני מקבלת ועושה כמה שינויים אז ייתכן שאגדיל מעט את האזור של הצגת התמונות שוב תודה על ההתייחסות

ליניב ולקוקילידה

נראה לי שלא הבנתי מה שאלת יניב לגבי התמונות אז אסביר התמונות מוצגות כמצגת אבל לא חובה לצפות כך (תשובה לקוקילידה). יש את התמונות הקטנות שמציגות את התמונה כשעוברים עליה עם העכבר, וכמובן שאם לוחצים על התמונה היא מוצגת במסגרת הגדולה יותר. אני הבנתי שהמסגרת הגדולה קטנה מדיי???!! או שלא לזה התכוונת - יניב?!

תמיד אפשר לעשות קליק ימני Zoom in

אבל אז זה נראה מפוקסל ומאבדים גם מהצדדים יותר טוב היה (לדעתי) אם כשהיו לוחצים על התמונה היא נפתחת בחלון חדש בגודל המקורי

זה בלתי אפשרי כי זה בפלאש

ויש לזה יתרונות שכך פחות קל להעתיק את התמונה... אני חושבת שעדיין ניתן להתרשם בצורה יפה מהעיצוב למרות שזה לא מוצג על כל המסך תודה על ההשתתפות ומתן תשובות

אתר יפה מאוד, אני מאוד אוהבת ירוק../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

אולי זה רק אצלי ותקני אותי אם אני טועה.. המעבר בין התמונות איטי מידיי וכמו שציינו התמונות קטנות למי שרוצה לראות אותם בבירור יותר.

אתר נחמד אבל הבעיה היא שלא רואים תתמונות טוב

התצוגה ממש קטנה מידי לטעמי אהבתי שזהבמצגת אבל שאני לוחץ זה עולה קטן וזה מאכזב

תודה רבה ושאלה

כי אתה השלישי מכאן שאומר לי את זה... אז חייבת לשאול: כשאתה לוחץ על התמונות המוקטנות שרצות למטה אכן רואה תמונה מוגדלת אך עדיין קטנה אבל אם לוחצים על התמונה המוקטנת רואים אותה בהגדלה - או שהכוונה היא שגם התצוגה הזאת - זה לא מספיק גדול??!!

../images/Emo2.gif למה מחמאה ממני זה כבוד גדול?

למה מי אני? כולה סתם מעצב לדעתי את ברמה הרבה יותר טובה ממני ראיתי עבודות שלך ואני לא חושב שאני בחיים יגיע ליצירתיות שלך

אתה מוכשר ברמות

וגם מאוד יצירתי ומעבר לזה אתה פרפקציוניסט בביצוע. לא תוציא עבודה מפוקסלת ואפילו ראיתי מצבים שהעדפת לא לעשות כלום כשחומר הגלם היה גרוע. זה לא מובן מאליו יש הרבה מאוד מה ללמוד ממך... וגם הרבה מה לקחת דוגמה בכל אופן המון תודה על המחמאות זה תמיד כיף לקבל

למעלה