מבקשת את עזרתכם ברעיון,אין לי קצה חוט

twisst

New member
מבקשת את עזרתכם ברעיון,אין לי קצה חוט

יש לבני מסיבת בר מצווה בקרוב, הוא ילד מוזיקלי מאד, מנגן על פסנתר כבר כמה שנים (רחוק מלהיות חנון :) , ואני רוצה לארגן עבורו איזושהי פעילות מוזיקלית שתפתיע אותו ותגיע במהלך המסיבה (במקום קטן - מסעדה) . איזושהי הפעלה, שתשלב גם אותו אולי (יהיה לו שם פסנתר) ותעשה לו כיף ושמח. זו מסיבה ללא החברים, כלומר יהיו שם בעיקר מבוגרים (אל תדאגו יש מסיבה לחברים לחוד ) אז לא הפעלה ילדותית. אין לי שמץ של קצה של רעיון או כיוון. אשמח לשמוע כל רעיון שעולה במוחכם
תודה רבה

אורית וולף

אורית וולף, פסתרנית בליגה בינלאומית מקיימת בדרך כלל סמינרים מאד מעניינים ומשעשעים למנהלים. היא משתמשת במוסיקה ככלי להפעלת הציבור והעברת מסרים הקשורים לניהול, חדשנות וחשיבה יצירתית. בסדנאות היא משלבת קטעי נגינה בפסנתר. כדאי לבדוק איתה אם יש לה תכנית מתאימה לבר-מצווה או אם היא מוכנה להכין משהו כזה. בתחתית ההודעה מצורף לינק לאתר של אורית וולף. בהצלחה. יורם

אז יש לי רעיון נחמד למסיבה עם חברים

לפי מה שהבנתי הבן שלך חוגג בר מצווה אז ראשית כל מזל טוב. תרשי לי להציע לך מסיבת בר מצווה בסגנון אחר לא מוסיקה כי הוא כל הזמן בזה משהו שיוצא אותו ואת החברים שלו לשטח מסיבת בר מצווה "על חבלים" ספורט אתגרי וחוויתי משהו שהוא בטוח לא עשה והחברים שלו יהנו ממשהו לא שגרתי נשמע מעניין? צרי קשר יש לי עוד פרטים בשבילך או כנסי ללינק ותראי העצמך בכל מקרה שוב מזל טוב ויום טוב.

חווייה בפסנתר

בעבר עמדתי בקשר עם בחור מוכשר בשם אופיר אתר הוא פסנתרן וממציא משחקים שפיתח סדנה חווייתית למבוגרים בה הוא מביא מקלדות ומלמד אותם לנגן על פסנתר גם אם לא ידעו קודם. חיפשתי עבורך את האתר שלו ולא הצלחתי למצוא (ipiano) אבל ב144 ראיתי שיש רק אופיר אתר אחד. נסי להגיע אליו. נראה לי בול לאירוע שלך אפשרות נוספת היא לברר אילו קטעים הוא יודע לנגן ולסגור עם שני נגנים שילוו אותו תדפיסי לו כרטיסי ביקור של להקה וכמובן -צלמו וצלמו כדי שיהיה קליפ רק שמחות וחווייות אביטל - הלל הפקות

הצלחתי למצוא משהו...

הקישור הבא -דברי איתו ותמסרי לו ד"ש מהלל הפקות http://www.marmelada.co.il/item.asp?id=246

למעלה