מבקשת להתריע

hedvalib

New member
מבקשת להתריע

רכשתי מחברת "דיירקט סחר" קוצץ ירקות, מה שנקרא "קוצץ הפלא", וראה זה פלא, לאחר כ-3 פעמים של שימוש, המיכל שלתוכו נאגרות החתיכות החתוכות, נ ש ב ר - אולי בשל "קשיחות" העגבניה או המלפפון, מי יודע?. מיד פניתי לחברה, וכאן סרבו לחלוטין לשאת באחריות. בעצם אין אחריות. המכשיר עולה 100 שח'- לשלושה סלטים. הקנייה נעשתה באמצעות כרטיס אשראי מתוך החוברת המצורפת לחשבון כרטיס האשראי שמגיע הביתה אחת לחודש. צר לי, נראה לי שיש להדיר רגליים מחברה שכך נוהגת עם הלקוחות. הם הציעו לקנות מיכל אחר במקום השבור, כמובן תמורת תשלום.

hedvalib

New member
תודה עבור העצה

אכן עשיתי זאת ומחכה לתגובת חברת האשראי. שוב, תודה

דפננה

New member
מצטערת להגיד אבל הדברים

שלהם באמת לא משהו. גם דרך עיסקה טובה. קיצר לקחת בערבון מוגבל.

כנ"ל אבל!

גם לי בשימוש השני נשבר המיכל !!! הם אמרו שאגיע בעוד שבוע להחליף את המוצר שיש אחריות שכרגע הם בשיפוץ המחסן ו...התכוונתי לנסוע לשם שבוע הבא נסי לדבר איתם שוב

עם כל הכבוד...

אני עבדתי בחברת אשראי ואני יודעת בדיוק מה ההתנהלות שם. מומלץ מאוד לא לא להתעסק עם כל החברות האלה.. הם מחפשים אותך בנרות כדי שתקנה מהם מוצרים אבל אחרי שאת/ה נותן מספר כרטיס אשראי את/ה יכולים לשכוח מהמוצר גם אם הבטיחו הבטחות . לא להאמין להם .. בכל מקרה המלצה מאוד אישית מלב אל לב..: כל החברות הללו :דיירקט סחר,עסקה טובה,לוטו-בול ויש עוד הרבה הדומות להן ,אם הם יוצרים איתכם קשר אל תתנו את המספר כרטיס אשראי שלכם, רק במידה ואתם הוצאתם אליהם שיחה ואתם יודעים בדיוק אם מי יש לכם עסק רק אז תתנו תמספר. במוקדי השרות בחברות אשראי הנושא הזה מעוד "רץ" אז בואו תמנעו ממצבים כאלה בעבר.. שיהיה בהצלחה ויום טוב.

למעלה