מבקשת רעיונות

S r 35

New member
מבקשת רעיונות ../images/Emo62.gif

כמו שסיפרתי כאן לא מזמן, חברה טובה שלי לקתה בסרטן הרחם. היא עברה ניתוח ביום רביעי שעבר והיא עדיין מאושפזת ברמב"ם (כרגע לא יודעים עד מתי). אני בקשר טלפוני יומיומי איתה - היא מרגישה מאוד לא טוב, מאוד חלשה וכואבת וביקשה להימנע מביקורים. מחרי, אולי, אני כן אכנס להגיד לה שלום. בכל אופן, בשיחה שלנו היום היא אמרה לי שהיא מתכננת יום הולדת (מאוחר) לבן הבכור שלה (בן 7). יום ההולדת של הילד היה בנובמבר אבל מן הסתם לא היו לה כוחות ואנרגיות לחגיגות, אז היא דוחה את זה לינואר ומתכוונת לפצות אותו ביום הולדת כייפי ורב משתתפים ב"לונה-גראנד". הילד הוא ילד מדהים! ילד נבון מאוד, טוב מאוד (ממש ילד נשמה) וגם רגיש מאוד. הוא לא מודע, כמובן, לחומרת המחלה אבל הוא יודע שמשהו לא בסדר והוא דואג לאמא שלו מאוד. ביום חמישי האחרון הוא טייל איתנו בירושלים ולמרות שהוא נהנה מאוד הוא היה צמוד לטלפון הנייד שלו "כי אולי אמא תתקשר" והיא אכן התקשרה אליו כמה פעמים בין משכח כאבים אחד למשנהו כשהיא הרגישה קצת יותר מחוזקת. בלי להיכנס ליותר מדי פרטים יכולה לספר לכם שהמצב בבית - בלי קשר למחלה של חברה שלי - לא מזהיר גם כך. יש להם זוג תאומים בני שלוש והבת (התאומה) חולנית מאוד. גם כך עיקר המיקוד של המשפחה (לפחות בשנה האחרונה) היה בילדה - המון ריצות לרופאים ולמומחים בכל רחבי הארץ, התעסקות רבה עם הילדה וסביבה, אשפוזים חוזרים ונשנים בבית-חולים (כן, הם מכירים היטב גם את מחלקת הילדים ברמב"ם) ובקיצור מצב לא נעים בכלל, בלשון המעטה. ועכשיו, אחרי כל המגילה הארוכה הזאת, מבקשת להתייעץ אתכם: אני רוצה לקנות מתנה מיוחדת לילד. לא משהו נדוש כמו עוד ספר או משחק סתמי, אלא משהו באמת מיוחד. הוא באמת ילד מדהים. אני מאוד אוהבת אותו ואני מרגישה שהוא זקוק לפיצוי על כל התקופה העגומה שהוא עובר (ועוד יעבור לצערנו - תקופת הטיפולים שהחברה שלי כנראה תעבור לא פשוטה בכלל). יש רעיונות למישהו? משהו? .... תודה מראש על ההתייחסות ועל הסבלנות לאורך ההודעה לילה טוב לכולם - ורק בריאות

frige

New member
הי שרה,

בהחלט כואב הלב. חברה שלי הכינה ספר להראל עם סיפור כאילו על הראל. שהשם שלו ושל החברים שלו ושל ההורים והסבים והסבתות מופיע בתוך הספר. יש אפשרות גם לתמונה. אולי משהו כזה, אם את רוצה את אתן לך את השם של המקום ומס' הטלפון. או אפילו ראיתי פעם סרט, אפשר לקחת כל מיני תמונות משפחתיות ולהדפיס אותם על חתיכות בד ולעשות מהם שמיכה או משהו כזה. מן זיכרון יפה של תמונות נפלאות של כל המשפחה. נראה לי מאוד ירגש אותו איזה משהו שקשור לו ולאמא שלו.

S r 35

New member
תודה שרית - מחפשת עוד רעיונות

המתנה שהצעת נפלאה, אלא שלצורך הכנה שלה אני צריכה שיתוף פעולה של חברה שלי ושל בעלה שיתנו לי תמונות של הילד (לי אין) וכרגע שניהם כמובן לא בעניין הזה. אשמח לקבל עוד רעיונות. אני, במקביל, שוברת את הראש גם כן בחיפוש אחרי רעיונות. היום הייתי ברמב"ם וביקרתי אותה - המצב עגום

dafgol

New member
אחותי ../images/Emo23.gif

החלמה מהירה לחברתך
לגביי רעיונות....כרגע אני נטולת רעיונות , מבטיחה לחשוב על משהו ולחזור אליך. כרגע אני בעבודה ,, חולה ומחזיקה את עצמי בכח לא ליפול ולישון על השולחן.......

S r 35

New member
אולי בכל זאת ... מישהו? ...

היום ביקרתי את החברה שלי, שוב, ברמב"ם - מחלקה כל כך עצובה. סיפור כל כך עצוב. נתתי לה תמונות מהטיול האחרון שלנו, עם הבן שלה, בירושלים והרגשתי ששימחתי אותה מאוד. עוד לא יודעים מתי היא משתחררת. דיברו על היום אבל יש לה כאבים נוראיים. היא לא ישנה שני לילות בגלל הכאב ובינתיים היא שם. הילד מתגעגע מאוד ולא מפסיק לבכות. הקטנים לא מתייחסים - כשנתנו לתאום הקטן לדבר עם אמא בטל' הוא שאל "אמא, איזה אמא?? ... יש לי
כשאני כותבת את הדברים הללו. זה כל כך לא פייר. יצאתי מרמב"ם אל העולם בחוץ עם תחושת תודה על הבריאות, על החופש, על החיים - העולם נראה פתאום מקום הרבה יותר יפה ונעים כשיוצאים מהמחלקה המדכאת שם בבית החולים. אז בבקשה ... אם למישהו/י יש רעיון איך לשמח ילד קטן ועצוב שחוגג בשבוע הבא יום הולדת 7 מאוחר, אשמח לשמוע.

למעלה