מבקש המלצות דאנסהול!!!

Shuye

New member
מבקש המלצות דאנסהול!!!

כל מיני חריפים בסגנון של בוג'ו בנטון, מי שמכיר מוזמן לשפוך בכיף :)

S t o l a

New member
כ-ל האלבום TOO BAD

שמע, לא תתאכזב. חוץ מזה, דאנסהול זה לא התחום שלי אז חכה לתגובות מהתותחים פה...

Nechi Nech

New member
Capleton - Who dem

Capleton - Woooy Capleton - Toppa Tings Capleton - Forty Som' Sizzla - Blaze Up The Chalwa Sizzla - Blaze Fire Blaze Sizzla - Front Line Sizzla - To The Point Ward 21 ft. Elephant Man - Anyting A Anyting Frisco Kid - Lion paw Perfect - Junju Claut Damian Marley ft. Bounty Killer - Educated Fools Bounty Killer - Likkle Dread Bwoy Baby Cham - Ghetto Story Baby Cham - Man A Man Beenie Man - Come Again

Shuye

New member
תודה, אני מכיר את הרוב, הם עדינים מדי :)

אם אתה מכיר את השיר של בוג'ו operation ardent, בסגנון הזה אני מחפש.. ועוד שיר נדיר בהחלט של warrior king - negative vibe הקסם בבוג'ו זה הבאסים עם השילוב של הקול כאילו הוא לקח חפיסה שלמה של סיגריות, עשה בה פתחים בשני הצדדים, מוריד לה את כל הפילטרים ומעשן אותה ככה!!

eviaman

New member
אני אתן לך שמות שאני אוהב ....

ואתה תתחיל לחפור ! Burro BANTOn - THE ORIGINAL BURRO BANTON Buju banton - inna heights Capleton - אני אתן לך 3 אלבומים שעליי מועדפים מהראשון לשלישי.. 1. REIGN OF FIRE 2. STILL BLAZIN 3. THE PEOPLE DEM super cat- ארלי דאנסהול מעיףףףףףףףף vibz kartel- מועדף עליי מכול החבר'ה שיש עכשיו בג'מייקה יש לו FLOW שלדעתי אין לאף אחדדדדד mr vegas- מרביץ להיטים beenie man- מכנה את עצמו מלך הדאנסהול bounty killer- נחשב למלך האמיתי mavado - הרבה מתלהבים מהצעיר- אני ממש לא מתחבר לסגנון שלו MUNGA- צעיר ומבטיח! SIZZLA - כמובן... שעושה הכול מהכול - וגם הרבה דאנסהולללל ELEPHANT MAN- אחד מהתותחים הכבדים... ממליץ לך על האלבום GOOD 2 GO VOICEMAIL- שליישית מוטרפים - עושים להיטים ושוברים רחבות TOK- גם נחשבים לטופ- לא כלכך מתחבר אליהם... בעיקרון יש עוד המון אומנים ותמיד צצים להם עוד חבר'ה אני אישית מתחבר יותר לסגנון ה ניו רוטס JAH MASON TURUBLENCE JUNIOR KELLY RICHIE SPICE LUTAN FYAH JAH CURE I WAYNE CHUCK FENDA FANTAN MOJAH וכו": וכו"... אני הכול אני אוהב רגאיי! תנסה לטעום מהכול... ותבדוק את השמות שכתבתי לך BLESSSS

למעלה